Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokracovani: (spoiler)

Pristi dil bude o tom jak si posledni zbytky helghastu z ty jejich vybouchly planety dojedou za nic netusicima ISA jednotkama na zemi, ktery tam potom co jim znicili planetu maj Hawai..aby to bylo vic dramaticky hned ve druhy misi zabijou Rica...cela hra se bude odehravat na zemi v lokacich inspirovanych soucasnosti nicmene daleko v budoucnosti.

Libi ? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohrano ! Super zabava, ani chvilka na oddech ... Ale uteklo nejak moc rychle kurna :D MP hrat nebudu na to nemam nervy. Ale SP pecka, PURE FUN !

Jinak co se týká příběhu a vůbec toho světa (moc tomu nerozumím 1 a 2 jsem nehrál) Ale asi tu 2 zahraju.

Přišlo mi to jako Hitlerovo Německo - celkově :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted hraju dvojku, hra vypada skvele ale ze zacatku me hodne stvalo ovladani, cela ta vec se zamerovanim pres analogovou packu mi nesedela (ikdyz v halo mi to vubec neva), ted uz jsem si zvyk a fakt pecka zkusil jsem zrovna na chvili multak, zajimavy ale hrat to nebudu, prijdem celkove nedodelane ovladani, a mireni je hodne tezke a pomale... na trojku se tesim pockam ale az opadne cena, taky ovsem nechapu o co v te hre jde celkove ten konflikt, pokud je tu nejaky fanda co tomu rozumi, poprosil bych ho o nejake strucne info o dostane se do problematiky toho sveta, dik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luckass: Ono to asi má vypadat jako nacistická říše, vesměs to jsou stejné základy. Mě to dělalo také, poprvé - vypl jsem a zapl hru a už to běželo. Nějak se mi povedlo asi zkonit update - když jsem to zapínal, dal jsem tam update a nechat to dojít, když jsem přišel, zrovna se to zapínalo. Když jsem to pak vypl a hned zapl tak naběhl znova update.

Corvette: Prosím, smaž svůj příspěvek - zbytečný spoiler, a takhle brzo po vydání to nemá smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rychle googlil, a oni helghasti opravu uznavaji silne fasismus :) Takze paralela z nemeckem je jasna.... Je to vlastne takove sci-fi WW2 :)

Je to jednoduché, stačí se podívat na přístup - likvidování zajatců, zabíjení neschopných podřízených, sobecké rozkazy - je to jasný :) A dost se mi to líbí, jak je to udělané, zvlášť postupem hry ty změny uvnitř Helghastu sou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduché, stačí se podívat na přístup - likvidování zajatců, zabíjení neschopných podřízených, sobecké rozkazy - je to jasný :) A dost se mi to líbí, jak je to udělané, zvlášť postupem hry ty změny uvnitř Helghastu sou super.

Tohle ale vskutku neni definic fasimu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neumím to definovat odborně, myslím to podle toho, co slyšíš ve vysílačkách Helghastu, cut scénách apod.

No, něco mezi Hitlerem a Stalinem :D

Jasny, ja jen ze to co jsi popsal bylo spis to jak se chovali nemci, nez to ze by se takhle meli zrovna chovat fasiste, tedy ze bych za tuhle definici nedaval rovnitko k fasismu :)

JJ je to takovy podivny hybrid Hitlera ze STalinem, ale Hitlerem je jen smrncli, jinak je to jasne stalin, az na tu ples, tu ma zase z lenina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to myslel obecně, ono Němci byli přeci hlavní představitelé nacismu, takže mezi oběma pojmy moc velké rozdíly nejsou. Ale je to na tom vidět, a je hezky vidět, že ISA je jako USA a Spojenci ve druhé světové. Uvidíme, jestli to bude pokračovat čtvrtým dílem. Osobně mám teorii, jak to bude pokračovat, ale nebudu to psát sem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to myslel obecně, ono Němci byli přeci hlavní představitelé nacismu, takže mezi oběma pojmy moc velké rozdíly nejsou. Ale je to na tom vidět, a je hezky vidět, že ISA je jako USA a Spojenci ve druhé světové. Uvidíme, jestli to bude pokračovat čtvrtým dílem. Osobně mám teorii, jak to bude pokračovat, ale nebudu to psát sem ;)

Jasne ze to bude pokracovat, je to jedna z nejuspesnejsich ps3 znacek.....krom toho uz prosakli infa ze se 4 dil pripravuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam sama chvala na KZ3.Mam v planu si ji take koupit jen si radeji chvilku pockam.Grafika a dej uzasny ALE zase ten cas toho singlu nekdo dohrano za 5 hodin to za to stoji si radeji pockat az cena klesne.Docela me mrzi ze vzdy u tak VELKYCH titulu je singel kratky.Hodne GB zabere ne delka hrani ale grafika a multak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu