Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Colin McRae Rally DiRT 3


For_est-5

Recommended Posts

Colin McRae: DiRT 3 ve vývoji

477268.jpg

Foto: Oficiální zdroj

Viceprezident studia prozradil práce na třetím DiRTu

Codemasters oznámili, že pracují na pokračování povedených závodů Colin MacRae: DiRT! První zmínka o DiRT 3 vzešla z rozhovoru s viceprezidentem Codemasters pro britský herní magazín Edge. Vývojáři prý momentálně pracují na tom, aby do hry nacpali několik zajímavých novinek. Stejně tak přemýšlí, že druhý DiRT možná až příliš americký a že tentokrát zkusí trochu zamávat s britskou vlajkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

DiRT 3 - první informace (5.8.2010 07:07)

Codemasters do světa opatrně pouští první střípky o svých off-road závodech DiRT 3, v jejichž názvu už tentokrát nefiguruje jméno před pár lety zesnulého jezdce Colina McRae. Zatímco oficiální popisek pro internetové obchody hovoří pouze o jízdě na půdě Evropy, Afriky a USA či o tom, že hra přinese přes padesát vozů, nové lokace a více tras na jednotlivých mapách, nyní již jsou známy i konkrétnější podrobnosti. DiRT 3 by třeba měl představovat návrat tradičnímu pojetí rallye a také obsahovat historický mód, kde si vyzkoušíte vozy Mini Cooper, Ford Fiesta, Audio Quattro nebo Delta Integrale. Novinkou bude také extrémní jezdecká disciplína Gymkhana a s ní související herní mód Compound, který vás vezme do offroadové arény pod širým nebem. Tady budete s přáteli moci poměřit síly online i po lokální síti.

Podle výtahu prvních informací z časopisu EDGE jinak hra přinese i zlepšený model nasvícení scény. Zajímavě zní také čtyři nové "párty" módy pro online hraní: Transporter, Gold Rush, Outbreak a Cat'n'Mouse. Singleplayerová část hry se má jinak zásadně lišit od DiRT 2 a patrně tak rezignuje na způsob, kterým se dvojka pokusila přiblížit život superhvězdy (maringotka, fanoušci atd). V tomto ohledu se má třetí DiRT podobat spíš formulím F1 2010. A konečně: vyjma lepšího interface a podpory Youtube hra slibuje stovku tratí, což je víc než dvojnásobek z druhého dílu.

Zdroj: Games.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DRIFTY/blbnutí atd...

ve hře to má být tak že dostaneš za úkol

třeba nějaký drift okolo něčeho(respektive celou jízdu)/přeskočit něco atd... :)

Krom toho, že to video je naprosto špičkový, tak je to super, protože miluju tyhle challenge, něcojinýho konečně. Jen doufám, že to nebude na čas, ale na body nebo tak, nemám rád závody na čas, a tohle by byl masakr.

Každopádně, na tohle se extra těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si pamatuju má to být na body :) psali to teď nevim kde(pardon) tak myslim ze to nebude na cas spis to bude

ze mas udelat vytycenou drahu (bude jich vic) a mas udelat urcitej pocet bodu jinak taky mam tohle rad :)

(vis jak je stuntman ignition jestli jo tak dle me to bude podobny ale nebudes tam skakat apod :D kdyztak koukni na YT)

navíc když vím jak mě baví driftovat v dirtu 2 tak co teprv ta 3 :D

jinak změnte název na to DiRT3 (už se to nejmenuje po C.M.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stuntam Ignition sem hrál demo.

Mě drifty v Dirt 2 moc nejdou tedy, mám radši trochu víc zaseklé (prostě v Dirt 2 to auto stále dost "klouže" ze zatáčky), třeba jako v Burnout Paradise, kde jsou takové ostřejší, ale naučim se to rád :)

jojo, je to tezky, kdyz hraju online , tak jsem jeste nikoho nevidel, ze by driftoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono si to chce přitom hrát s brzdou no ale jinak já jsem dirt založil do supliku asi v 32% a ted jsem si koupil volant a je to neco neuveritelnyho :D

EDIT: mě právě nepřijde nějak těžký driftovat ale to bude asi tím volantem :)

hele jak je na tom dirt 1?nemám co hrát do mafie a dirt 2 budu mít za chvíli za sebou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k těm driftům: Není to vysloveně složité, umím je, ale neumím je udržet, vždycky se buď přetočím nebo naopak musím zambrzdit, protože letím.

Je třeba se naučit zacházet s brzdou, Xkem (křížkem, tím se drifty dávají) a plynem. Povedlo se mi, hodit auto do driftu, pustit plyn a hned ho sešlápnout, a zatáčku sem vyjel krásně, bez ztráty rychlosti. Bohužel většinou mi ulítne zadek, kterej letí dozadu, a předek se mi přetáčí.

Burnout ani Split/Second nejsou dobré příklady, tam jsou drifty v podstatě forma ježdění, auto do nich zapadne přesně podle programu, nemusíte držet nic jiného než plyn, popř. brzdu. Prostě jedete do zatáčky, a ťuknete do brzdy, a auto je v driftu. Ale jinak je to spíš tak, že auto v driftu drží směr i rychlost, ale v DiRT2 auto pořád letí ze zatáčky, aniž by zpomalilo (směrem, kterým ste jeli z cesty, ne který pojedete nebo zatáčíte).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono si to chce přitom hrát s brzdou no ale jinak já jsem dirt založil do supliku asi v 32% a ted jsem si koupil volant a je to neco neuveritelnyho :D

EDIT: mě právě nepřijde nějak těžký driftovat ale to bude asi tím volantem :)

hele jak je na tom dirt 1?nemám co hrát do mafie a dirt 2 budu mít za chvíli za sebou :D

jakej je ten volant?uvazuju o nem--udelej naky review :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok ja to nejak sepisu a poslu ti to zitra :) nebo zalozim topic o tom volantu :) mam ho od vcera a najezdil jsem jen asi 3hodky tak zitra rano jeste projedu a sepisu to :)

LegionCZE

ono s tím volantem je to jednodušší ale máš pravdu ono je to naučit se zacházet s tou brzdou nejlehčí je začít jen smyky(ne drifty)jen proste projizdet zatacku a a kontrolovat si ten smyk brzdou a pak casem se to vyvrbi ja se je snazim moc nepouzivat protoze perfektni drift kdy neztratim rychlost a perfektne vyjedu jeste poradne neumim :D

ale dneska jsem jel (EVO 9) a projel sem mezi pastranou a blockem(wrx-ka)krasne driftem mezi nima v japonsku v rally crossu v ty dlouhy asfaltovy zatacce :) hele na jaky trati je tam nejvic asfaltu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok ja to nejak sepisu a poslu ti to zitra :) nebo zalozim topic o tom volantu :) mam ho od vcera a najezdil jsem jen asi 3hodky tak zitra rano jeste projedu a sepisu to :)

LegionCZE

ono s tím volantem je to jednodušší ale máš pravdu ono je to naučit se zacházet s tou brzdou nejlehčí je začít jen smyky(ne drifty)jen proste projizdet zatacku a a kontrolovat si ten smyk brzdou a pak casem se to vyvrbi ja se je snazim moc nepouzivat protoze perfektni drift kdy neztratim rychlost a perfektne vyjedu jeste poradne neumim :D

ale dneska jsem jel (EVO 9) a projel sem mezi pastranou a blockem(wrx-ka)krasne driftem mezi nima v japonsku v rally crossu v ty dlouhy asfaltovy zatacce :) hele na jaky trati je tam nejvic asfaltu :D

chtel jsem volant se sajtr pakou:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu