Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže lidi, POTVRZUJI FUNKČNOST NA FAT I SLIM !!!!!!!!!

S geohotovým patchem nainstalovat multiMANa, potom v recovery menu na originální FW a pak z XMB na Waninkoko. Kdo má koule,může to zkusit :)

Chtel bych to teda testnou mužeš to trochu rozepsat??

mas namysly update na geohot cfw 3.55??? potom multimana - MultiMAN v01.12.05 Arrives for 3.55 pak update na ofw 3.55 a pak Waninkoko cfw?? Jestli to chapu spravně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice lakavy, ale potom co si ctu twitter capka co to vsechno vytvoril tak se mi do toho moc nechce http://twitter.com/hackinblack# jeste tomu dam nekolik dni az to vsechno dozehli do hladka...az podivne moc velky procento lidi hlasi brick staci se prokousat timhle vlaknem... http://www.ps3iso.com/showthread.php?t=45107

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže lidi, POTVRZUJI FUNKČNOST NA FAT I SLIM !!!!!!!!!

S geohotovým patchem nainstalovat multiMANa, potom v recovery menu na originální FW a pak z XMB na Waninkoko. Kdo má koule,může to zkusit :)

no, vrhnu se na to, ale nechapu co s tim Wanikokosovym patchem 3.55? Upravuje se to nejak, nebo ten patch flaknu na USB klicenku a dam jen v xmb update ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli myslíš mě tak oficiální 3.55

Vyborně. Takže si stáhni patch od geohota http://console-forum.net/tema/111919-3-55-geohot-custom-firmware-faq-hb-ftp. Dej ho na flashku do PS3/UPDATE/soubor a z XMB nainstaluj. Potom si stáhni multiMANa pro verzi 3.55 a nainstaluj do konzole. Až to budeš mít tak v recovery menu z flashky nainstalovat zpátky originální firmware. Potom z XMB Waninkoko. Pokud nemáš ani ponětí o čem tady píšu,tak se do toho radši sám nepouštěj. Jinak tenhle postup je proto, že multiMAN má pro waninkoko špatnej podpis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok díky, já nejsu ****** mám nějaký zkušenosti z pandorou pro psp a podobnýma věcma ale už jsem se ztrácel tady v těch verzích custom firmwarů :( - a tady s tím budu moci stahovat i hry co byli pro jb nebo budu muset stahovat ty upravený pkg balíky ?? a jinak díky :)

EDIT : a ten multiman jsi myslel asi tento že ?

http://www.edisk.cz/stahni/20650/multiMAN_3.55.rar_1.73MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při dodržení tohoto postupu dochází k bricku!!!

údajně

People don't follow instructions. It's that simple.

1.) Install official Sony 3.55 firmware on your PS3. No, you SHOULD NOT be on any other 3.55 CFW, use ONLY official.

2.) After installing OFW, patch the OFW PUP on your PC. You will have to use command promt and it's really simple.

3.) Boot up your PS3 in RECOVERY MODE.

4.) Choose SYSTEM UPDATE. Install. Manually restart after a minute or so.

Done.

People tried to install this over 3.55 Geohot/Kaka or while on 3.41.

And got bricked.

People failed to read the readme file stating that you need to install 3.55 OFW BEFORE installing Wanikoko CFW.

Most got errors, some got bricks.

People failed to read/google how to use bsdiff/bspatch.

Most couldn't install the modified OFW, some got bricks.

PEOPLE. ARE. STUPID.

The firmware works as stated. Installed in recovery mode over official 3.55 firmware. Installed Multiman. Backed up MY OWN Uncharted 2 copy to the internal HDD. Ran in Multiman, exited to XMB, ran /App_home on XMB.

Game loaded, perfectly playable. Proof of concept confirmed. Stop being dicks and bashin like *****s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bash:halooo,PISINA1.....prosim Te...nez bricknu SLIMku, co s tim souborem CFW_v3.55.patch ? To se nejak upravuje ve Windows ? Nabizi k tomu nejaky prg na upravu, prece jsi to neflakl hned na flashku ???:D....radsi se 100x zeptam, nez neco po.eru :cheesygrin:

Ten firmware si musíš sám vytvořit podle návodu. Dám sem hotovej,už ho upuju na dataport

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tip!

Pokud máte bricknutou konzoli, tak jí stále ještě můžete používat jako ventilátor. Stačí vzadu vypnout vypínačem, pordžet eject a zapnout vypínačem..;o)))

to je pecka :D :D :D

- hodně utěšující :D ale jinak díky za tip nicméně doufám že mě se to netýká :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu