Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik prachů jste vrazili do PS3??


hátlis

Recommended Posts

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hmm zajimalo by proc jsi byl takovy debil a koupil jsi HD tv za 54 tisic,kdy jsi mohl mit za tu cenu poradnou FULL HD ! :D a taky bych rad vedel ,kde jsi kupoval ty hry za 2000kc :D :D Takove blbce nemam rad

LOL presne tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak PS3 160 GB konzoli jsem kupoval na Vanoce (24.12. 2008 ) za 18 000,plus 4 hry zdarma,potom HDD televizi za 54000,700 Kč HDMI kabel,20 her za 2000 = 40 000,2 Dual Shock 3 ovladace za 2350,Pistoli G-Con 3 k Time Crisis 4 za 2350 a router za 3000 což je celkem něco okolo 120 000.

?imageUrlToken=CcC8u6uHQX&locationType=file

hmm pekny, jenom par doplnujicich otazek: na co kupovat ke konzoli dalsi DVA ovladace, proc kupovat !!!20!!! her po !!!2000!!! a posledni dotaz, penize do toho investovany byly tvoje, nebo maminky a tatinka?:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz ho nechte..To trochu nadsadil ne? Nejaky hry koupil levnejc ale nejaky mel drazsi jako sberatelsky edice atd.. Kdyz se PS3 rozjizdelo tak ty hry staly treba i 1999,- po case to slo dolu na 1899,1799,1699,1599 az treba do ted na nejakych 1499 ne? PS: mam takovou prihodu z kamenyho obchodu Puntanela. Je to takovej retezec s hrackama pro maly deti, jednou takhle nedavno jsem tam sel kupovat darek a nahodou tam meli i skrinku s hrama a v ni krasny cerstvoucky tituly jako Warhawk, Motorstorm, Resistance (myslim jednicky, v dobe kdyz uz davno jsou 2!) a vsechny ostatni hry za rovny 2 000 Kc, pak tam meli jeste specialitku Blazing Angels asi za 2 500,-. Nevedel jsem jestli se mam smat nebo brecet.Opravdu lituju ty rodice kdyz z nich deti vymami PS3 a maj jim pak kupovat ty hry a jeste v takovejhlech obchodech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se tu vsichni predhanite kdo za to dal vic statisicu.. ja na to sel obracene.. vsechno dovoz usa. ps3 40gb za 3500 + upgrade na 120gb za 300, hd projektor za 12 000, her jsem si koupil tak 5 za 2000 dohromady a postupne kdyz je dohraju tak menim, pripadne si koupim od nekoho bazarovou.. + tedy z nemecka repro logitech z-5500 kvuli vaze a napajeni za 6000.

byste koukali jaka se s tim da udelat show, jako treba ted posledni vikend pri zahradni projekci kdy na nas ve 4 rano volali policajty ze nemuzou spat, ze si tam hrajeme hry :)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
hmm pekny, jenom par doplnujicich otazek: na co kupovat ke konzoli dalsi DVA ovladace, proc kupovat !!!20!!! her po !!!2000!!! a posledni dotaz, penize do toho investovany byly tvoje, nebo maminky a tatinka?:blink:

Sry,chtěl jsem napsat HDTV,a peníze až na tu telinu byli moje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm zajimalo by proc jsi byl takovy debil a koupil jsi HD tv za 54 tisic,kdy jsi mohl mit za tu cenu poradnou FULL HD ! :D a taky bych rad vedel ,kde jsi kupoval ty hry za 2000kc :D :D Takove blbce nemam rad

Kdybys nebyl debil,tak jsi si přečetl,že jsem chtěl napsat FULL HD,debily co neumí číst taky nemám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak PS3 160 GB konzoli jsem kupoval na Vanoce (24.12. 2008 ) za 18 000,plus 4 hry zdarma,potom HDD televizi za 54000,700 Kč HDMI kabel,20 her za 2000 = 40 000,2 Dual Shock 3 ovladace za 2350,Pistoli G-Con 3 k Time Crisis 4 za 2350 a router za 3000 což je celkem něco okolo 120 000.

?imageUrlToken=CcC8u6uHQX&locationType=file

Celej tenhle pribeh nedava smysl a pohybuje se na rozmezi sci-fi.

O FULL HD si nikde nepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

PS3 slim 250 GB za 7k + 500 dovoz (jel sem pro ni autem docela dalleko:/)

FIFA 10 - zdarma

NHL 10 - 1600

Tak to je cca 9k

+ v planu je bud fullhd monitor (cca 5k) nebo fullhd telka (cca 13k) + hdmi kabel a GTA4+datadisk takze naklady se zvednou no.

Jinak penize vsechny poctive vydelany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle topic me neustale fascinuje xD ... jak se tu jen kazdy druhy chce vytahnout, co vsechno nema ... ja bohuzel nemam ps3, takze se s dalsima vecma, radoby prislusenstvim v podobe Fullhdcka a audia vytahovat nebudu .... jako by tady toho uz nebylo dost .... jen muj pohled na vec .... vytahovat by jste se meli radsi s tim, jak levne jste nakoupili, ne s tim, ze rodice neumej nakupovat a koupi telku v elektru za rohem s "cenovou prirazkou pro kr*ply" :D .... jinak sorac za OT ... ale zcela zbytecny topic.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu