Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

krutyhadry zkušenosti


PodFuck3r

Recommended Posts

hmm, taky doufam ze ty vecicky budou tak lacove jako na obrazku:D

mozna bych uz pockal na jarni klekci, ted uz je to celkem vybrane

tak to mam doma

vse OK jen to cekani,

v krabici bylo to co jsem si objenal, nic nechybi ani nepribyva (coz by mi nevadilo:D)

takze si to muzete v klidu objednat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
...oblečení sem objednal před měsícem je to zaplacený a ještě nedošlo..a ten chlap co tam má bejt tak nepíše..tak nevim...DEJTE SI POZOR!

OBJEDNAVEJTE PRES DOBIRUKU

placeni predem na ucet je vazne blbost, takhle vas kazdej vypece

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník

cus, z tohohle shopu sem si obedna hadry za 5k a uz to bude mesic a nic mi porad neprislo. nastesti na dobirku. mezitim mi prisel mail, kterej posillali hromadne asi vsem, ze hadry poslali, jen ze posta to nedorucuje dom ale nechava to na posle.. LOL 1) posta necha kdyztak listek 2) kdyz sem jim napsal mail, ze nic nejde tak co jako bude, tak mi odpovedeli tou samou odpovedi. Tak jsem se sel kouknout pred uplynutim ty 14 denni lhuty, kdy kdyz to podle toho jejich mailu na poste je a nevyzvednes si to, tak to poslou zpatky jim. Uz to bude ten mesic a porad nic. myslim, ze tohle nejsou zadny seriozn obchodnici. Jestli tu je jeste nekdo takovej, podejte na ne stiznost na Ceskou obchodni inspekci, at se jim na ten jejich "eshop" kouknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník

POZOR!POZOR!POZOR! na firmu KRUTÝ HADRY - je to podvod, i my jsme objednali oblečení a poslali peníze! což byla zásadní CHYBA!Lžou a vymlouvaj se, samé omluvy a odklady a kde nic tu nic!Budu jednat s Českou obchodní inspekcí a mám sto chutí se soudit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, jestli je nekdo tak blbej a posila penize driv, nez dostane zbozi , tak je to jen jeho blbost

pokud mate objednano pres dobirku tak by to dojit melo

UZ JSEM PSAL ZE TO TRVA DELE, AZ TO BUDE MESIC PAK KRICTE, ME TO DOSLO TAKY ZA MESIC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu