Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
mel bych lamskou otazku ..

jelikoz jsem to nemohl vydrzet tak jsem si stahl dantes inferno v nemcine a ta nemcina je fakt heges ... kdyz bych si stahl eng verzi az bude(:D) mohl bych pouzit ten save vim ze zalezi na regionu ale stejne se zeptam ..

Ne, save jde jen na stejnou verzi hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nikde jsem to tu nenašel, tak se zeptám tady...

V PMPlayeru jak určitě víte se přehrávají videa (že jo? :))! Já osobně mám tente přehrávač radši protože může přehrát video soubor, ať už je v jakékoli složce (a ne jenom ve VIDEO).

Ale mám problém, nevím jak mám udělat aby se mi po najetí na film zobrazil příslušný obrázek! Když projíždím filmy v XMB tak se mi u všech zobrazí obrázek (THM; rozlišení 160*120). Jak mám udělat aby se mi zobrazil obrázek v PMPlayeru? (jaký typ obrázku to má být a jaké rozlišení).

Za dobrou radu Thanks...! :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sorry, tak to vypada, ze tam opravdu jdou. Je treba ale pry konvertovat videa pres xvid4psp a ten nahled pro pmplayer PRY vytvori.. Ale nevim do jakeho formatu je treba to konvertovat (jestli to bere nahledy jen z .pmp?)..

Zde na fotce nahled je, ale zrovna jen u formatu .pmp http://img.qj.net//uploads/articles_module2/87248/snap0024_qjpreviewth.png?050188

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu