Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLAY TV modul PS3


Lukan

Otázka

play-tv.jpg

Popis :

Vzhledem k možnosti sledovat, pozastavit a nahrávat živé TV vysílání z mnoha různých bezplatných kanálů posílí PlayTV postavení herní konzole PS3 jako centra zábavy pro celou rodinu. Ať už se jedná o záznam programu během sledování jiného, záznam celé série1 jediným stisknutím tlačítka nebo sledování programů na cestách prostřednictvím funkce Remote Play na PSP™ (PlayStation®Portable), PlayTV nabízí jednoduché řešení všech těchto situací.

PlayTV poskytuje také funkce, které najdete jen u těch nejdražších videorekordérů:

» Dva TV tunery High Definition-ready: oba dva schopné příjmu, záznamu a přehrávání televizních programů ve formátu High Definition, jakož i ve standardním rozlišení.

» Elektronický programový průvodce2: uživatelsky neuvěřitelně jednoduchý průvodce programy na následujících sedm dní, který poskytuje navigaci pro programování PVR funkcí PlayTV – používání je rychlé a jednoduché, ať už s ovladačem PS3 SIXAXIS™ nebo Blu-ray dálkovým ovládáním.

» Kompatibilita: PlayTV pracuje v široce dostupném standardu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T).

Jednoduché používání: intuitivní ovládání, pomocné funkce pro ovládání jediným tlačítkem, výuková videa a jednoduchá navigace – díky tomu všemu je radost používat PlayTV, což se nedá říci o komplexních navigačních systémech některých PVR modelů.

Volitelné grafické zobrazení na obrazovce poskytuje bohaté informace o stavu PlayTV a poskytuje rychlý přístup k programovým informacím, uloženým TV programům a ovládacím prvkům na pozastavení nebo záznam živého vysílání.

PlayTV také automaticky nastaví správné rozhraní pro zobrazení buď SD, nebo HD rozlišení pro bezproblémový zážitek ze sledování.

» Vzdálené sledování pomocí PSP™: Bezproblémová konektivita s PSP™ umožňuje nastavovat nahrávání, sledovat živé vysílání a nahrané TV programy na dálku prostřednictvím WiFi připojení (pomocí funkce Remote Play) – nebo si můžete přenést video soubory do PSP™ přes USB kabel.

» Dlouhá technologická životnost: PlayTV se bude časem vyvíjet – přidávání nových nebo aktualizace existujících funkcí bude probíhat pomocí sítě PLAYSTATION®Network.

PLAYSTATION®3 už překročila hranice běžné herní konzole; nyní nabízí i TV tuner

:arrow: PlayTV je jedním z mnoha důvodů, proč by PS3 měla být srdcem každého obýváku. :arrowl: :D

Bohužel ta cena: okolo 3000 kc s DPH :(

TEST Play tv modulu -- > http://avmania.zive.cz/Testy/PlayTV---televize-pro-PlayStation-3-video/sc-20-a-2032/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 245
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Jo, to asi jo. Jenze jestli si na nich obcas (v mem pripade fakt malo :-) ) zahrajes hru, ukazes presentaci fotek pribuznym (tyden starej potomek), kouknes na net atd. Nemam prilis rad veci "all in one", protoze vzdycky je nekde kompromis, ale tady mi to ani tak hrozny neprijde. V pripade PlayTV moc vytek za ty prachy nemam. Doba nabehu, prekonatelna komplikace s prechodem na jiny cas a to usporadani programu podle vlastni vule by mi nevadilo.

Myslim ze jsem tu psal, ze mi jedno rano hrablo a chtel jsem to zkusit, tak jsem pro to zajel a nedaval tomu moc dulezitosti. Na to jak jsem od toho moc necekal, me to uchvatilo a protoze furt nekde litam, how I met your mother, it crowd, futuramu, kancl a letecky katastrofy s top gearem zkouknu kdy chci a kolik chci za sebou. Vic me v tv nebere.

Ps: to moje "asi jo" na zacatku bylo kocourovi, nechtel jsem tim potvrdit to co mu napsal nekdo pod nim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ty 16lety fracku uz se prober - fotr by ti mel naflakat hubu abys vedel jak se chovat - vem si svou posranou hracku a jdi si hrat - pro dospele lidi je daleko lepsi elektronika nez ta tvoje pomala mrcha

Tak ty si zralý na ban :roll:... jediný 16-ti letý fracek jsi tu ty, tak už sem prosím tě nepiš svoje názory, pokud se tomu dá tak říkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ty si zralý na ban :roll:... jediný 16-ti letý fracek jsi tu ty, tak už sem prosím tě nepiš svoje názory, pokud se tomu dá tak říkat.

Máš pravdu tenhle hošánek by si měl uvědomit kam píše.Tady nejni doma,hol jak se doma naučil,tak tady už ho to neodnaučíme.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
patrilo to pro GameEs - jinak deti to by vas asi prekvapilo jaky jsem hosanek ale nic - bezte si radeji hrat s tou vasi hrackou z ktere jsou mladi vsichni v tranzu

Nechápu proč sem tedy lezeš když sme tu jak píšeš děti a ty seš velikán. Píšeš že jsme z naší hračky v tranzu,že tu hračku nemáš nemusíš závidět a hanit ji druhým.Už sem prosím nepiš je to hrůza.:angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
patrilo to pro GameEs - jinak deti to by vas asi prekvapilo jaky jsem hosanek ale nic - bezte si radeji hrat s tou vasi hrackou z ktere jsou mladi vsichni v tranzu
Ty nejses hosanek, ty ses zakomplexovanej traged ;) Jinak si tvuj zajem o podle tebe naprosto neschopnou PS3 a to kolik casu travis na foru se ji venujici nelze vysvetlit...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pročetl jsem celou diskusi a mám pár dotazů ještě:

PS3 musí být teda furt zaplá i když se chci koukat jen na televizi že? Včechno jede přes PS3 tudíž ovladač od TV vemu do ruky jen při zapnutí a vypnutí TV. Kdybych to chtěl jinak musím mít dvě antény nebo jednu rozdvojenou... Je možné zde napsat jak nebo čím rozdělit koax kabel z antény? Neztrácí se kvalita signálu, když ho rozdělím? Nechci totiž aby mi šla televize furt přes PS. Jinak pořád mi neni jasné zda jde nastavit formát souborů do kterého se to bude ukládat při nahrávání. Jestli ano tak které formáty jsou na výběr? A ČT1 a Nova v mpeg4 už jede bezproblému ne? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem omrknul ten "test" a teda to je dilo :wohow: playtv mam cca 1,5 roku a to co tam pan povida o kvalite obrazu a vlastne celkove nejak nechapu me i lidem okolo co maji obcas moznost si u me ps3 omrknout prijde obraz v poradku.

Samozrejme jsem nikdy nezkousel obraz takhle nazoomovat jako pan recenzent a sleduju obraz z "normalni" vzdalenosti... :idea:

Ja uz jen cekam az to tam nekde v sony nekoho trkne a ve FW bude

- rychlejsi nabehnuti pri spusteni

- kdyz uz je to v CZ ofiko tak cestinu v menu

- manual serazeni programu

- nastaveni kvality nahravani

- uplne jednoduchy video editor ve kterem si budu moc vyhazet napr. reklamy atd...

pote bude 101% spokojeny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nějak mi to zvlášt nepřišlo jako špatná kvalita na to, že je Play TV teprve v plenkách. Jistě, jsou to nemalé peníze, ale dal bych tomu čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Koupil jste nekdy PLAYTV oficialne v CR? Pry by melo byt PLAYTV v cestine? Je to pravda?

Zkus se zeptat v diskuzi na czc. Tam to mají, tak třeba někdo, ze zákazníků, či ze zaměstanců odpoví.

Nicméně o té češtině silně pochybuji, když není ani menu PS3 v češtině, tak proč by mělo být menu modulu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Koupil jste nekdy PLAYTV oficialne v CR? Pry by melo byt PLAYTV v cestine? Je to pravda?

Nedávno jsem PlayTV koupil u nás v ČR, konkrétně v Electroworldu a mohu potvrdit, že je v češtině (jak manuál u disku, tak podmínky při instalaci a celé menu je taktéž v CZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus se zeptat v diskuzi na czc. Tam to mají, tak třeba někdo, ze zákazníků, či ze zaměstanců odpoví.

Nicméně o té češtině silně pochybuji, když není ani menu PS3 v češtině, tak proč by mělo být menu modulu..

Potvrzuji češtinu v PlayTV modulu. :bash:

Česky je komplet vše :D.

PlayTV jsem koupil před týdnem v Sony centru v Brně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak tohle je lepší než nějakej setobox udělá ti to z konzole nahravací zařízení = nahráváš si pořady a pak si je uložíš na hdd a přes ps3 media server zkopčíš do pc a vysmahneš

nebo si je mužeš přetáhnout na externí disk ale jen do velikosti 4 gb kvůli fat32 potom už je pomocí media serveru ....

Zdravím, jsem novým vlastníkem Play TV, včera jsem si nahrál zahájení ZOH a soubor má něco přes 8GB. Přenesl jsem si ho do main menu a teď když připojím externí HDD, tak to naň nedostanu bo FAT 32 kopíruje jen do 4GB, prosím o návod jak to dostat na externí HDD nebo do PC? PS3 media server jsem si již taktéž zprovoznil, pouštění filmů z PC bez problémů, ale jak dostanu to zahájení ZOH pomocí media serveru z PS3 do PC, nějaký návod, díky, či pokud je jiná ceta, díky za rady
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to verze 1.3 a co se týče mapky, jak se ptáš, tak si matně vzpomínám, že jsem někde na začátku instalace vybíral ze seznamu Českou republiku.

tak to je parada uz se tesim na update kde ta cestina jiste bude.

Je tedy i v nastaveni moznost vybrat ceskou rep. na te mapce?

A muzu se zeptat jakou mate verzi software playtv?

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Lidi, mám takovej menší problémek s Play TV.. Pokud nastavím nahrávání budoucího programu, tak se vždy spustí náhrávání o 15 minut dříve a tím pádem přicházím o 15 minutek na konci.. :D

Doba pred a po nahravani se da prodlouzit. Mas spravne nastaveny cas na konzoli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu