Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Mikelic

Recommended Posts

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já mám teď problém přeskočit ten most jak je někde v cca 5ti% hry, jak musíte zatáhnout za tu páku a rychle přejít jenže on se začne rychle zatahovat a já spadnu. Nevíte jak to přejít? :)

Psychos: Taky mi to nejdřív nešlo, pak jsem pochopil že to O musim mačkat dokavaď si nezlomim palec. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teď problém přeskočit ten most jak je někde v cca 5ti% hry, jak musíte zatáhnout za tu páku a rychle přejít jenže on se začne rychle zatahovat a já spadnu. Nevíte jak to přejít? :)

Psychos: Taky mi to nejdřív nešlo, pak jsem pochopil že to O musim mačkat dokavaď si nezlomim palec. :D

Aspoň k něčemu se mi hodí cvik z NUNH: 2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teď problém přeskočit ten most jak je někde v cca 5ti% hry, jak musíte zatáhnout za tu páku a rychle přejít jenže on se začne rychle zatahovat a já spadnu. Nevíte jak to přejít? :)

Musis si to vychytat a vybehnout hned jak ti to dovoli(pusteni te paky) pak bezet na most a v posledni chvili skok a po chvilce druhej a jses na druhe strane.

btw mam za sebou 15% a je to cim dal tim lepsi :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite nejsem jedinej koho tato dlouho ocekavana natchla bez pochyb na tom se shodneme...

Nevim jak udelat kdyz mam znicit tu velkou zenskou za tim mostem...

Nemate nekdo tu eng verzi na czshare???

nejdriv ji mlat do ruky on si ji pofouka a ty pudes nejdriv nalevo a a pouzijes tu paku ty hadi se namirej na tu zenskou pak tu zenskou zase polechtej kosou pudes do prava pouzijes paku a ty hadi budou slehat ohen a pak to parkrat zvopakujes a hotovo ...

omlouvam svuj pravopis ... nechce se mi to kontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu