Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký máte iPod Touch ??


Portable1468624750

Recommended Posts

První generace a pouzdro nemam :lol:

Zadní stranu neuhlídáš a přední se mi ještě za 1' date='5 roku nepovedlo poškrábat, ani folii nemam :P[/quote']

Jo souhlasim,zadní stranu neuhlídáš a já ho mám jako 2.majitel cca.taky 1,5 roku starž a přední strana bez poškrábaní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký máš pouzdro? a jak poznám jestli nemám DP ?
pouzdro CASE Logic a poznas DP na cernym obrazku... proste vypni touche, zapni a hledej mrtvi pixely, na cernym povrchu je poznas( proste nefunkcni pixely, kdyz zadny neobevis mas hodne velky stesti:D ja mel na vsem DP, i na digitalnich hodinkach:D proste stastlivec jsem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzdro CASE Logic a poznas DP na cernym obrazku... proste vypni touche, zapni a hledej mrtvi pixely, na cernym povrchu je poznas( proste nefunkcni pixely, kdyz zadny neobevis mas hodne velky stesti:D ja mel na vsem DP, i na digitalnich hodinkach:D proste stastlivec jsem

žádný mrtvý pixely :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm:D:D:D:D:D, hm.... ach jo proste sem smolar:D ale vys jak, on to neni az tak velky problem, ale kdyz vis, ze tam jsou tak tam furt cumis a stve te to:D

tjn,ale když to nevíš tak na to nemyslíš a je to v poho a když to víš tak jsi pořád nasraný že to víš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu