Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

jo tenhle je docela tvrdej, přiznám se dělal víc potíží než Lazarevič nakonci, ale na něj v crushingu platí neustále ho dráždit palbou ze všeho co se dá, náboje se sami po chvilce objevují znova, pokud máš ananasy tak mu je taky šupni všechny a přebíhej ve vagónu od lavice k bednám a naopak, a až se naštve tak půjde na tebe na férovku a tam nesmíš zklamat cca 5x a pak dojde k tvrdší férovce a tak musí být dodržena posloupnost tlačítek a je to... :)

Máte na mysli takovýho toho borca s tim kulometem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

To HexeH.Díky za odpověď.Mám obavy,že to nedám.Granát mám jen jeden,druhej je na lavici.Peru to do něj horem dolem,pak na mě vlítne a pokaždý mě dostane.Je to peklo.No, táhne mě na pade,asi mě chybí rychlost.Dám si pauzu a ještě to někdy zkusím.Snad mě u toho netrefí šlak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To HexeH.Díky za odpověď.Mám obavy,že to nedám.Granát mám jen jeden,druhej je na lavici.Peru to do něj horem dolem,pak na mě vlítne a pokaždý mě dostane.Je to peklo.No, táhne mě na pade,asi mě chybí rychlost.Dám si pauzu a ještě to někdy zkusím.Snad mě u toho netrefí šlak.

Já jsem to poresil tak, ze jsem se s nim mlatil..vetsinu toho jsem vykryl a pak to slo samo..zkus to taky..pokud se k nemu dobre dostanes:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Assassin's Creed 2 - skvělý příběh, delší doba hraní, sympatičtější prostředí, celkově mě to více "vcuclo", hodnotím 10/10

Uncharted 2: Among Thieves - GRAFIKA, skvělé animace a dabing, asi to nejlepší na PS3 po audiovizuální stránce, hodnotím 9/10

Obě hry jsou skvělé, ale po herní stránce je IMHO lepší AC2. Uncharted 2 má sice ohromující grafiku, je to také parádní hra, ale kdybych měl vybrat jednu, beru Assassin's Creed 2!

btw, hrál jsem obě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

assassin nemá multák, takže delší doba hraní jak pro koho... tohle je dost individuální, já osobně bych zase spíš šel do U2, souhlasím s většinou co napsal adiz až na to vcuclo... U2 má mnohem lepší příběh a svou lineárností tě to více vtáhne do děje...

např. assassina jsem dohrál jednou za 26 hodin

uncharted 2 3x, tj přibližně 36 hodin + u multáku jsem strávil kolem 120 hodin

takže je asi jasné, jaká hra déle vydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

assassin nemá multák, takže delší doba hraní jak pro koho... tohle je dost individuální, já osobně bych zase spíš šel do U2, souhlasím s většinou co napsal adiz až na to vcuclo... U2 má mnohem lepší příběh a svou lineárností tě to více vtáhne do děje...

např. assassina jsem dohrál jednou za 26 hodin

uncharted 2 3x, tj přibližně 36 hodin + u multáku jsem strávil kolem 120 hodin

takže je asi jasné, jaká hra déle vydrží...

No jo, ten Multiplayer je plus, ale hrací dobu příběhu má lepší AC2.. a k tomu příběhu, IMO U2 má dost předvídatelnej příběh..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ten Multiplayer je plus, ale hrací dobu příběhu má lepší AC2.. a k tomu příběhu, IMO U2 má dost předvídatelnej příběh..

protože tam je otevřený svět, navíc jak píšu, U2 není hra, kterou dohraješ pouze jednou, takže to přebyje i AC2...

AC2 má hroznej příběh... přesně jsem věděl jak to dopadne a ten finální boj... příšerný... on byl snad nesmrtelnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi potřeboval bych pomoc, když hraju v multiplayeru a jsem tam s pár přátelama tak se přes headset slyším jen se dvěma a se dvěma dalšíma je to jako kdyby mikrák neměly ale přitom jeden z těch které slyším slíší ty které já neslyším a ten druhý kterého slyším je taky neslyší... neni někde chyba v nastavení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi potřeboval bych pomoc, když hraju v multiplayeru a jsem tam s pár přátelama tak se přes headset slyším jen se dvěma a se dvěma dalšíma je to jako kdyby mikrák neměly ale přitom jeden z těch které slyším slíší ty které já neslyším a ten druhý kterého slyším je taky neslyší... neni někde chyba v nastavení?

takhle to holt občas blbne, chce se to třeba odpojit a zase připojit, ale většinou se to při vstupu do hry zpraví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi potřeboval bych pomoc, když hraju v multiplayeru a jsem tam s pár přátelama tak se přes headset slyším jen se dvěma a se dvěma dalšíma je to jako kdyby mikrák neměly ale přitom jeden z těch které slyším slíší ty které já neslyším a ten druhý kterého slyším je taky neslyší... neni někde chyba v nastavení?

Dozvěděl jsem se že se stim nedá nic dělat , prej už to tak prostě je.... je to napytel, jedině napsat do Naughty Dogs:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu