Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sdileni internetu


Xmatrix

Otázka

Mám takovy probel v nastavebni pocitace a vubec cele site .

1. mam internet ktery je do compu veden pres usb bohuzel nachazim se v miste kde neni mozne jakekoli kabelove pripojeni (neni to zapojeno do sitove karty)

2.mam sitovou kartu v pocitaci a wifi router

A ted jadro problemu neumim vyresit jak dat sdilet internet s pocitace do wifi routru aby mi pak pomoci wifiny fungoval internet po celem baraku.

Zkousel jsem to pomoci http://www.xmaestro.com/view.php?cisloclanku=2006090003 tohot navodu ale bohuzel pri nastaveni sdileni mi to pres ten router neni v kolonce upresnit vubec moznost zatrhnout sdileni internetu respektive to tam vubec neni je tam pouze brana firewall

Je to mozne tim ze to taham jeste pres router?? ja uz si nevim rady

Diky za jakekoli namety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zkus v nastavení síťová připojení "přemostit" připojení přes to usb a k routeru, a v nastavení připojení toho usb dej sdílení a zaškrtni Umožnit ostatním uživatelům v síti ...(teď nwm jak to tam je), a nebo zkus jen jednu variantu z toho co sem napsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu