Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

nvm co je to za číslo ale je to slim & lite ...nejdřív teda odstranit flash a pak servis...stejně budu muset najít někoho s psp,protože k psp sem ten kabel nedostal...nešlo by to hodit do servisu s flashem...já po nich přeci jen nechci nic jinýho než jenom vyčistit pod tlačítkama...

co se stane když tam flash najdou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
teoreticky se v softwaru nemaj vubec hrabat, takze kdyby ti neco rekli, tak muzes pouzit jako obranu neopravnenej vstup, a kdyz jim to das bez karty, tak ti nemuzou nic rict (kdybys tam mel hry tak asi jo)

To vubec neni pravda :-)

Pokud to das do orig. Sony servisu, tak ti to PSP mohou i zabavit a pokud by jsi neco proti nim mel, tak oni by proti tobe meli neopravneny zasah do autorizovaneho kodu, resp. upravy autorizovaneho kodu - jelikoz CFW je upraveny originalni kod - coz je ilegalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To vubec neni pravda :-)

Pokud to das do orig. Sony servisu, tak ti to PSP mohou i zabavit a pokud by jsi neco proti nim mel, tak oni by proti tobe meli neopravneny zasah do autorizovaneho kodu, resp. upravy autorizovaneho kodu - jelikoz CFW je upraveny originalni kod - coz je ilegalni.

jo, ale kdyby to nedal do origo sony servisu ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo, ale kdyby to nedal do origo sony servisu ? ;)

On existuje nejaky jiny, nez origo Sony servis, na PSP? To uz si to rovnou muze udelat doma na koleni, ne? Protoze v jakemkoliv jinem servise by to bylo bez JAKEKOLIV zaruky. (a zaroven by tim zaruku ztratil, pokud ji ted ma)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká budovatelská hra na PSP, malá, jednoduchá, prostě stavění baráčků. uvýtám všechny nápady dík! :)

Open Transport Tycoon Deluxe

ahoj koupil jsm si externí disk a píšou tam před odpojení disku použíjde v operačním systému windowd mám dát nějaké safe to remove hardware a tím se to uloží ale nevím kde to je :( poradte pls :(

No tohle patří spíš do PC sekce... Záleží na verzi Win, ale je to v pravé dolní liště ikonka Bezpečně odebrat HW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

děkuju

stahl jsem si s internetu na killzone liberation savedata (jsem se zasek v misi) takze ty stahl data jsem hodil do savedata vymazal ty minuli zapnul jsem hru zaclou se to nacitat a ta hra mi nezacala to novi ulozeny misto ale zeptala jse me na novej profil co mam delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu