Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a kcemu je teda ta medicina?(koupi se ve Strore, a jednou sem ji dostal kdyz sem prijel do Armadilo)

že by k rychlému vyléčení aby si nemusel čekat než se ti to automaticky doplní , a nebo se to nedoplní uplně a medicína slouží k doléčení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mám pár otázek, doufám že zodpovíte :)

1. K čemu je ten Death Eye???

2. Když zabiju nějakýho toho šerifa, tak mám jak kdyby např pokutu 80 dolarů, ale i když ji nezaplatím tak zmizí, má to tak být??

3. Ty otazníčky na mapě jsou co?

4. Když mi někdo podělá koně, tak se za chvíli vrátí nebo ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak mám najít ten poklad, dal mi mapu jeden chlapík jak jsem ho zachrnil a na té mapce je obrázek ze stromem kde je oprátka, a jsou tam dvě římská čísla, jedno je na hoře, a druhý na cestě, to jsou asi indície abych to místo našel ne???a ještě je tam obrázek zvětšené té oprátky co s tím , musím mít rýč nebo tak něco nebo když příjdu na to správný místo tak se mi ukáže nějáká ikonka na mapě???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se chcete pobavit, splňte ůkol pro toho starýho děku co chce kvítka pro svou manželku, jsem se pos... smíchy když jsem to dokončil, nevím kam na ty nápady ROCKSTARS chodí, ale je to boží a tyhle ty maličkosti s téhle hry dělájí oprvdu špičku!!! ať žije RDR:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je to gameawards...jak to funguje

To je oblečení a takový blbosti pro Avatary v Daschbordu zadarmo :D :D mě se tedka otevřelo Sombréro jen za to že sem jim je ustřeloval ve hře tak sem ho dostal jako bonus pro avatara a ještě jich je asi pět zamčenejch :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu