Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ne, musel bys mít PSP 3000 s firmwarem 5.03 nebo nižším, aby ti šly spustit ISO hry, kupovaný ti pujdou vždycky. Navíc na PSP 3000 s 5.03 ti pujde jen ChickHEN + 5.03 GEN-C, který budeš muset pořád nahazovat. Takže doporučuju si sehnat PSP FAT a nebo PSP SLIM, který nemá desku TA-88v3. Tam by sis mohl nahrát plnohodnotný CFW do flash paměti, takže žádné nahazování, jen PSP spustíš a hraješ. Navíc se nemusíš bát bricku a můžeš používat i aplikace, který zasahujou do flash paměti, což na PSP s ChickHENem nemůžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
poškodilo se mi psp...a to tak že si to myslí jako bych furt držel šipku do prava...jelikož mám ještě záruku tak bych to hodil do servisu(pokud nevíte co s tim)...byl by pak v servisu problém že mám flashnutý psp ?

a zkoušel jsi joystick prohýbat, protože mi to třeba v NFS MW jelo doprava tak jsem pohýbal joyem a bylo to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu