Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám dotaz stalo se vám někdy, že se vám vymazaly všechny ranky. Mě se to stalo neska, přepojoval jsem ps na jinou televizi(CRT) a tak sem používal jiný internetový kabel tudíž jinou IP adresu, zapnu hru dám join game a co se nestane mám rank na nule zbraně absolutně žádné jenom ty původní prostě. Tak se podívám do my stats a tam vše v pořádku zbraně, které jsem měl svítily dokonce statistiky tam byly, ale pak jsem si všiml, že zbraně jsou odemknuty, ale nejdou vybrat ve hře a skóre u jednotlivých postav jsou na nule, ale zbraně pořád svítily. No teď fakt nevím co, jestli je to televizí, internetem, nebo samotným přepojením ps na úplně jinou televizi, teď už to na lcdéčku zkoušet nebudu ani ip přepisovat nebudu zkusím to zítra doufám, že to tam bude jak ne ámen se mnou. Pls poraďte NĚKDO!!! Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to doufám. Ještě vlastně hned tu první hru jak se to stalo jsem si říkal, že to tam naskočí a jak skončilo kolo ejhle bylo to tam. No pak mě to přestalo bavit, vypl sem to, dal jinou hru a zas, ale potom už to nenaskočilo...pravděpodobně problém s připojením co, zdálo se mi, že to nějak pomalu načítá. Jinak dík za tak rychlou odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz stalo se vám někdy, že se vám vymazaly všechny ranky. Mě se to stalo neska, přepojoval jsem ps na jinou televizi(CRT) a tak sem používal jiný internetový kabel tudíž jinou IP adresu, zapnu hru dám join game a co se nestane mám rank na nule zbraně absolutně žádné jenom ty původní prostě. Tak se podívám do my stats a tam vše v pořádku zbraně, které jsem měl svítily dokonce statistiky tam byly, ale pak jsem si všiml, že zbraně jsou odemknuty, ale nejdou vybrat ve hře a skóre u jednotlivých postav jsou na nule, ale zbraně pořád svítily. No teď fakt nevím co, jestli je to televizí, internetem, nebo samotným přepojením ps na úplně jinou televizi, teď už to na lcdéčku zkoušet nebudu ani ip přepisovat nebudu zkusím to zítra doufám, že to tam bude jak ne ámen se mnou. Pls poraďte NĚKDO!!! Dik

Máš spravnýho Usera v PS3? :D

Já mám na EU účtě LegionCZ, a na US LegionCZE, tak ses mohl splést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 380 nahraných hodinách a 21 600 killech mi to přestalo bavit :( Pokud by to chtěl někdo koupit tak PM a domluvíme se(hra je limitovaná edice,perfektní stav,krabička,manuál,hra)

to se mi snad zdá..ve čtvrtek se si objednal BF2,přitom sem ze třemošný..bych si to od tebe vzal..:( pech..kdybys měl ještě naky hry nekdy prodej,tak mi napis..pridej si me do frieds tady a kdyz tak na psn waper-cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petriku nemas ten problem jedny stalo sa to hodne ludom ale to ti nabehne mne to nabehlo pochvilke tak 5min nekomu to trvalo dluhsi neco stim dneska maju aj sa mi to dnes zabugovalo ze sem dal nejaky pin a on sa mi kazdy krat zapocital 3x tak sem hral co to dalo :D ale skoda nedal sem nic za 5000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jí mam doma,zahraju si MP,abych se aspoň trošku seznámil s hrou..pak se k Vám přidám a budu nabírat skill :D Doufam že nevadí,že nemám VIP Cod.A taky mi mrzí,že hra nemá český titulky,že bych měl trošku víc z děje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jí mam doma,zahraju si MP,abych se aspoň trošku seznámil s hrou..pak se k Vám přidám a budu nabírat skill :D Doufam že nevadí,že nemám VIP Cod.A taky mi mrzí,že hra nemá český titulky,že bych měl trošku víc z děje..

kampaň ani nehrej... možná na odzkoušení abys věděl jak se to ovládá a zvykl si ale jinak je to fakt hnus :D

hrajete někdo rush s hc modem ? já se vždycky připojím k friends do hry a je tam squad rush nebo conquest = nuda :D rád bych zahrál ve squadu rush :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasny,ale musim to trošku dostat do ruky..:D Kromě resistance sem na ps nikdy žádnou střílečku nehrál..ale mylsim že večer už to hodim na kabel,ale plno věcem moc nerozumim..třeba ty kolekce zbraní nechápu..potom sem dostal nějakou medajli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasny,ale musim to trošku dostat do ruky..:D Kromě resistance sem na ps nikdy žádnou střílečku nehrál..ale mylsim že večer už to hodim na kabel,ale plno věcem moc nerozumim..třeba ty kolekce zbraní nechápu..potom sem dostal nějakou medajli..

Singl je naopak parádní, alespoň se se hrou seznámíš a naučíš se to ovládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska hrál chvíli MP nejlepší skore bylo 6:2 a to jsem celou dobu jen zbaběle kempil se sniperkou :D mam trošku v těch modech bordel,ale nejvíc mi chytlo asi to,že jedna strana brání a druhá utočí..Pak mam trošku problémy rozeznat protivníky,ty modré a červené trojuhelníčky sou moc malé a když někdo beží a ještě je daleko,tak si nejsem jistej,jestli je to muj hráč,neob jinej hráč :D jinak je eye kamera jako mikrac ? a pls přidej te si mš PSN Nikc : waper-cz,chtěl bych si zahrát s nějakejma čechama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu