Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

O tom, "že se nedá hrát" to nebylo ani tak na tebe, jako spíš na všechny, kteří ruší objednávky (aniž by chtěli jinou verzi) protože hra vypadá jak #%$, apod.

Ale pořád v tom tu podpásovku nevidím. Pořád víš, do čeho jdeš, i jestli budeš mít DLC, nebo ne. Pořád je to tvoje volba, buď lepší hru bez DLC, nebo horší hru s DLC, jen tvůj výběr. Já si podpásovku představuji trochu jinak, typu: ukazuju jen super obrázky, žádné demo a ve výsledku mnohem horší hra. Zde tvůrci jasně ukázali, jaká hra bude a nemlží.

Ale buďte optimisti, třeba se aspoň ten framerate spraví patchem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

O tom, "že se nedá hrát" to nebylo ani tak na tebe, jako spíš na všechny, kteří ruší objednávky (aniž by chtěli jinou verzi) protože hra vypadá jak #%$, apod.

Ale pořád v tom tu podpásovku nevidím. Pořád víš, do čeho jdeš, i jestli budeš mít DLC, nebo ne. Pořád je to tvoje volba, buď lepší hru bez DLC, nebo horší hru s DLC, jen tvůj výběr. Já si podpásovku představuji trochu jinak, typu: ukazuju jen super obrázky, žádné demo a ve výsledku mnohem horší hra. Zde tvůrci jasně ukázali, jaká hra bude a nemlží.

Ale buďte optimisti, třeba se aspoň ten framerate spraví patchem.

Aha, tak to se omlouvám. Bohužel všichni ruší objednávky, a víš proč? Protože si to koupí na PC, kde to bude vypadat daleko lépe než na PS3. A protože tu většina přítomných nemá Xko, je to jejich jediná šance. Ano, ukázali, ale po těch letech vývoje, nadšených recenzí, řečí vývojářů a hype které se díky tomu vytvořilo to je jako pěstí mezi nohy. V podstatě se to daleko čekat (to jsem tu už někde psal), bohužel všichni z toho byli tak vystříkaný, že si myslel, že to bude vypadat dvakrát lépe než Uncharted 2, a celkově to bude jako spojení GoW3, U2, HR a RDR dohromady (celková kvalita). A je to přesně naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale hrál jsem obě verze dema jak pro PS3 tak pro X360 a obě mají stejně hnusnou grafiku, stejné kolísání fps. Prostě konzolové verze stojí za starou bačkoru, to je celé. Na grafice nezáleží, pokud je dobře udělanej design úrovní.. No a pokud budeme srovnávat Dragon´s Age s Mafii 2 v tomto ohledu, pak narazíme ještě na několik faktů. Problém není v tom, že je v Mafii 2 nějak extra hrozná grafika, ale v tom, že Interiéry jsou pěkné a exteriéry jsou naproti tomu o několik let zpátky. Praští Vás to do očí pokaždé a to je špatné. Celé to ještě podtrhává fakt kolísání Fps pod 15 a tím pádem výsledný pocit? Hrozné, nepovedené. Demo není vysloveně zlé, ale spíš mě připadá jak nějaká beta. Já jsem od M2 však stejně nic neočekával, naopak spíše propadák a demo mě docela překvapilo, hodně věcí se docela dobře povedlo, ale celé to prostě ničí nevyvážená grafika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ukázali, ale po těch letech vývoje, nadšených recenzí, řečí vývojářů a hype které se díky tomu vytvořilo to je jako pěstí mezi nohy. V podstatě se to daleko čekat (to jsem tu už někde psal), bohužel všichni z toho byli tak vystříkaný, že si myslel, že to bude vypadat dvakrát lépe než Uncharted 2, a celkově to bude jako spojení GoW3, U2, HR a RDR dohromady (celková kvalita). A je to přesně naopak.

Tohle chápu, je to opravdu hodně velké vystřízlivění. A ano, pokud někdo čekal, že bude vypadat lépe, než U2 a hrát se ještě lépe (jak jsi přesně napsal), pak je vlastně jisté, že bude zklamaný. I když minimálně napůl je to už jeho chyba, zase taková kvalita se čekat ani nemohla.

Jeni: ano, souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě si myslím, že už není o čem psát. http://g4tv.com/thefeed/blog/post/706853/mafia-ii-xbox-360--ps3-demo-comparison-video.html

Na videu výše vidíte srovnání obou konzolových verzí. Osobně mi přijde zrovna tady PS3 verze barevnější, lepší. Uvnitř budov určitě. Ale v práci blbne net, takže nemůžu vytáhnout na větší obrazovku. Možná je rozdíl v kontrastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle chápu, je to opravdu hodně velké vystřízlivění. A ano, pokud někdo čekal, že bude vypadat lépe, než U2 a hrát se ještě lépe (jak jsi přesně napsal), pak je vlastně jisté, že bude zklamaný. I když minimálně napůl je to už jeho chyba, zase taková kvalita se čekat ani nemohla.

Jeni: ano, souhlasím.

Chlape, nauč se chápat nadsázku :D.

Ano, dokud nevyjdou další informace od 2K stejně to nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiňte za blbej dotaz, ale hledám to jak vůl :D: Bude tedy ve hře nějaká volnost podobná GTA, že si budu moct mezi misemi chodit po městě, nebo bude hra jeden velký příběh a konec? ))

Pokud vim, bude tam volnost, ale ne taková jako v GTA (tzn. asi ne vedlejší úkoly jako v GTA).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu