Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s ovladači


jags68

Otázka

Zdravim, mám dost velký problém s ovladači. Koupil jsem si nový xbox360 Elite a vše probíhalo v pohodě až tak cca za 2 měsíce se mi bezdr.ovladač začal při hraní sám od sebe vypínat (ztratil kontakt s konzolí), vždy stačilo opět přidržet prostřední tlačítko na přihlášení a jelo vše opět v poho na dlouhou dobu. Jenže časem se odpojování s intezivnělo. Proto jsem si myslel, že jde ovladač do háje, protože druhý můj bezdrát jel vždy v poho. Jenže po dalším cca měsíci se začalo vše opakovat i u druhého ovladače. Dokážete někdo poradit čím by to mohlo být? Podotýkám, že když se s ovladači přihlásím a nehraji, tak se neodpojí vůbec, jen když s nima hraji. Prosim o pomoc. Díky :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já mám dva ovladače, oba bezdraty. Jeden mam na tužkuvky a v druhym je tam origo baterie od MS, ten ovladc s tuzkovkama me dela to samí, ale podlě me jenom proto že je tam špatnej kontakt mezi ovladacem a tuzkovkama, satci abych snim nepatrne zatrasl a on se vypne, ten ovladac s origo baterii to vubec nedela a nikdy sem snim nemel problem, ale ten na tuzkovky se mi furt vypína, a je to na 100% těma tužkovýma baterkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já mám dva ovladače, oba bezdraty. Jeden mam na tužkuvky a v druhym je tam origo baterie od MS, ten ovladc s tuzkovkama me dela to samí, ale podlě me jenom proto že je tam špatnej kontakt mezi ovladacem a tuzkovkama, satci abych snim nepatrne zatrasl a on se vypne, ten ovladac s origo baterii to vubec nedela a nikdy sem snim nemel problem, ale ten na tuzkovky se mi furt vypína, a je to na 100% těma tužkovýma baterkama...

Nebo ovladačem, já v něm mám normal tužkovky, a jede bez problému....

Ovšem, pokud používáš nějaké Tužkovky od ťamiků, tak se nedivím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu