Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s připojením


Niel1468625230

Otázka

Zdravím, koupil jsem si nové Nintendo DSi a zkouším se připojit na naší domácí Wi-Fi. Z nějakého důvodu mi to ale nejde, vedle mne stojí na stole notebook, který se s naprosto shodným nastavením připojí.

Chyba:

Unable to connect to the access point. Check that the correct security key has been entered. For help visit... Error code: 051110-1

Určitě máte s těmito věcmi nějaké zkušenosti a mohl jsem někde udělat nějakou chybu, nebo je někde potřeba ještě něco nastavit... nevím.

Ještě také nevím, co je to MTU Value na konci nastavení, ponechal jsem tam 1400.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jake pouzivas sifrovani? WEP nebo WPA? Pokud to druhe, tak v tom je prave zakopany pes, takze presifruj na WEP.

Zkusenosti s tim nemam, ale pan google mi poradil...

Mozna tam muze byt i problem s verzi protokolu (802.1 b/g), mozna firewall... Zkus ale nejdriv to sifrovani a pak, pokud to stale nepujde, napis dalsi podrobnosti, jako napr. router ktery pouzivas atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu