Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Precetl jsem si Jajarovu recenzi.Potesili me ty body zajmu a volna jizda.Kluby ,tuning atd mi pripomina Midnight club to by mohlo byt fajn.Ovsem to ze protivnici projizdeji zatacky na polnej kotel a vy musite pribrzdit a v tu ranu mate sekundu a vic ztratu tak tohle presne se objevovalo v NFS a bylo to otravny a k vzteku.Nezbyva nez verit ze to ve finalni verzi nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precetl jsem si Jajarovu recenzi.Potesili me ty body zajmu a volna jizda.Kluby ,tuning atd mi pripomina Midnight club to by mohlo byt fajn.Ovsem to ze protivnici projizdeji zatacky na polnej kotel a vy musite pribrzdit a v tu ranu mate sekundu a vic ztratu tak tohle presne se objevovalo v NFS a bylo to otravny a k vzteku.Nezbyva nez verit ze to ve finalni verzi nebude

He, no ona to nebyla (nebo neměla být) recenze, spíš takové moje první dojmy :). Je pravda, že to ovládání a chování ostatních mi fakt nějak nesedlo, ale asi to koukám nesedlo jenom mě :D . Stejně si počkám na Final a věřím, že to bude lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem, zblilse, smazal a uz vic to nezkusim

Tak to chci vidět, jak budeš zvracet u Asphalta :lol:

Asphalt jsem hral na n-gage takze se nezbliju ale mi nejde o grafiku ale o herni system ktery me uplne odradil a hlavne mi taky slo o voladani aut ktere litaji jak na masle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asphalt jsem hral na n-gage takze se nezbliju ale mi nejde o grafiku ale o herni system ktery me uplne odradil a hlavne mi taky slo o voladani aut ktere litaji jak na masle

S ovládáním souhlasím, ale nevím, co se Ti nelíbí na herním systému. Navíc podle tvého popisu "spustil -> zeblil -> smazal" jsi k hernímu systému nemohl stihnout ani přičichnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem, zblilse, smazal a uz vic to nezkusim
asi takhle by měla vypadat recenze blicí hry :D ......máš úplnou pravdu.....ta hra si nezaslouží vůbec stáhnout.......vůbec si nezaslouží aby se vůbec nějak jmenovala........zapomeňte kdo jste si ji chtěli stahovat (nedej bože koupit), že tahle hra kdy existovala........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde videt jak sou nekteri lidi hloupi. Kazdy mamlas na to rekne gooooood hra a jeden rekne ze se mu to NElibi tak hned poé nem kamenem ze!?

Thx very much ale myslim ze pockam na tocu do TDU jsem daval nadeje ale zklamalo me to a mozna Final verze mi zmeni nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde videt jak sou nekteri lidi hloupi. Kazdy mamlas na to rekne gooooood hra a jeden rekne ze se mu to NElibi tak hned poé nem kamenem ze!?

Thx very much ale myslim ze pockam na tocu do TDU jsem daval nadeje ale zklamalo me to a mozna Final verze mi zmeni nazor

Ehm, tak moment, já po Tobě neházím kamenem, jen jsem reagoval na Tvůj názor, kdy si zjevně hru nehrál víc jak 5 minut a okamžitě jsi odsoudil herní systém, který je tak rozvětvený, že za těch 5 minut jsi nepoznal, dovolím si tvrdit, ani desetinu. Já to hrál cca dvě hodiny a pořád přibývalo novinek.

BTW: zamysli se spíš nad sebou, kdo tady po kom hází kameny http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?p=94778#94778

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tam slo ale o to ze nekdo pospini hru kolem ktere je kult. Proste me nastval tim ze jednu z nejuzasnejsich veci nazve jako totalni blbosti. A jinak na muj nzor se vykasli je jen muj ja to proste hrat nebudu

To je ale právě ono, on taky měl svůj názor na hru a ty jsi mu hned naládoval takovouhle odpověď , víš, každému se nemusí líbit to, co Tobě, ikdyž je to třeba "kult" (mimochodem kromě velmi kladné recenze na Katamari neznám z mého okolí nikoho, kdo by to třeba jen znal, natož hrál, ale to je jedno).

Ty máš samozřejmě taky svůj názor, ale podal jsi ho takovým způsobem, že jsem na něj musel zareagovat a myslím, že jsem moje reakce nijak na Tvoji osobu neútočí, naopak "rozumně" vysvětluje, proč s Tebou nesouhlasím.

Ale to je jedno, už bych to nerozebíral, každému se prostě líbí něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci, ja som fanusikom zavodnych hier (na PC i na PSP) a Test Drive Unlimited hram vkuse uz druhy den... vsetky zavody jadzim na HARD a v podstate nie je problem...

Je to BETA, ma svoje chybicky, ale ja jej hratelnost nemozem upriet... Treba vsak vymaknut dobre auto a dopracovat sa k upgradom, potom to uz svisti 250-260 a aj to sedi na ceste... a to som este len v nejakych 12% hry.

Nevyhodou hry (v momentalnej verzii) je, ze je to (aspon pre mna) dost velky zmatok v organizacii zavodov... je tam tolko zavodov a tolko tried, ze neviem, kam skor skocit...

Ked si niekto nahra hru, zahra jeden-dva zavody, parkrat sa vyrube, zblije se a hru zmaze... to je jeho problem. 8) Ale ja by som tak rychlo palicu nad hrou, ktoru tu ludia chvalia, rozhodne nelamal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem taky "racing" fanda (viz. můj podpis :D), ale v tomhle případě si opravdu počkám na konečnou verzi. I z toho důvodu, že se obávám nefunkčnosti online hry v téhle PROMO BETA verzi (ne, že by nefungovala vůbec, jen si myslím, že tam možná budou problémy s registrací). A ty bys to taky měl přestat hrát, nebo nás tam potom vyklepneš jak největší NOOBy :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu