Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

online sme uz s bratom skusali... infrastructure nejde (ani sa necudujem, hra este nie je na trhu, ak sa nemylim) a ad-hoc funguje, aj ked sme nemali cas ho detailne prestudovat... idem ho asi poriadne okusit teraz.

Inac tu chvilku, co sme ho skusali, to vyzeralo tak, ze na celom tom obrovskom ostrove bolo vsetko postarom, len tam normalne na mape bol aj brat... ale neprisli sme na to, ako hrat nejaky konkretny zavod aj proti sebe. Ako som uz pisal, idem sa na to teraz pozriet, hadam na to pridem...

EDIT: tak som na to pozrel... ked sa stretnu dvaja hraci, staci, ak jeden z nich na druheho blikne (to som kdesi uz predtym cital), potom ten druhy potvrdi a vyberaju, do ktoreho miesta bude viest ich pretek... mozno ma tento mod aj viacero moznosti, ale nechce sa mi to teraz hladat. Funguje to vyborne, ziadne lagy, narazy medzi sebou su bezproblemov na rozdiel od takeho GTA, kde ked sa hraci zrazia, casto to jedneho odhodi daleko prec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No neviem, ja tu BETA hram v pohode... ano, parkrat som sa aj ja vyrubal na obrubniku (aj ked v reale by auto slo dalej), ale da sa... no momentalne TDU radsej nehram, pretoze mam pocit, ze ked pride FINAL, budem musiet zacat hrat odznova... tak do tej FINAL verzie vydrzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze tu neni audi RS4 alebo RS6 este aj ferrari tam chiba cize zvazujem nejake lamborgini len neviem ake asi idem bobehat po obchodoch

kde sa daju predat auta??

četl sem že se prej prodat nedaj,že se daj jenom v ochodě vymněit za jiný nebo nějak tak,já to ještě nezkoušel,jinak ferrai mě mrzí že tam na psp nedali,nechápu proč ne,když už tam nejsou ani motorky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze tu neni audi RS4 alebo RS6 este aj ferrari tam chiba cize zvazujem nejake lamborgini len neviem ake asi idem bobehat po obchodoch

kde sa daju predat auta??

někde jsem viděl položku "sell" bylo to myslím v obchodě s autama Ford, nebo u mě v garáži, v výběru aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze tu neni audi RS4 alebo RS6 este aj ferrari tam chiba cize zvazujem nejake lamborgini len neviem ake asi idem bobehat po obchodoch

kde sa daju predat auta??

někde jsem viděl položku "sell" bylo to myslím v obchodě s autama Ford, nebo u mě v garáži, v výběru aut.

polozku "sell" som videl v obchode s domami... tam mozes dom kupit, predat alebo vymenit...

Ale myslim, ze aj auta sa budu dat predavat... na mape ostrova si totiz mozem dat zapnut zobrazovanie aj nejakych tusim vykupni aut, len zatial asi nie su ziadne pristupne... uz nepamatam, ako sa ta ikonka vola... ale ked TDU najblizsie spustim, kuknem na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze tu neni audi RS4 alebo RS6 este aj ferrari tam chiba cize zvazujem nejake lamborgini len neviem ake asi idem bobehat po obchodoch

kde sa daju predat auta??

někde jsem viděl položku "sell" bylo to myslím v obchodě s autama Ford, nebo u mě v garáži, v výběru aut.

polozku "sell" som videl v obchode s domami... tam mozes dom kupit, predat alebo vymenit...

Ale myslim, ze aj auta sa budu dat predavat... na mape ostrova si totiz mozem dat zapnut zobrazovanie aj nejakych tusim vykupni aut, len zatial asi nie su ziadne pristupne... uz nepamatam, ako sa ta ikonka vola... ale ked TDU najblizsie spustim, kuknem na to.

jj, bylo to asi tam, hele když už jsme u toho prodávání aut, jak se prodávaj auta v NFS Carbon? žalostně na to nemůžu přijít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem zkousel ISO i CSO a nejelo mi to. Respektive kouslo se to po uvodnich logach ATARI a Test Drivu. Pokud se ti to projevuje stejne, tak pomohlo, kdyz jsem v Recovery zapnul No-UMD a vytahl UMD z mechaniky (bezne mam totiz No-UMD disabled, protoze treba Burnout v No-UMD modu nechce najet). Snad ti to pomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu