Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

Tak co Zajimalo by mě jak se těšite na tuhle pařbičku,má to vyjit někdy v unoru.na Xbox360 už je venku a je tam dost brutálni grafika.

Kdo neviděl tak tady sou nějaky videa

http://youtube.com/results?search_query=test+drive+unlimited&search=Search

O PSP verzi se toho zatim moc nevi jen tady sou nějaky informace v eng:

http://psp.ign.com/articles/751/751621p1.html

A ještě přidávám nějaky screeny ktery už pravděpodobně sou z PSP verze

15727-1.jpg

15727-2.jpg

15727-3.jpg

15727-4.jpg

15727-5.jpg

15727-6.jpg

15727-7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...uz mi lezou krkem tyhle dokola se opakujici zavody super nalestenejch a vytunenejch aut...

...uz aby vysel FLATOUT :twisted: ...zavodni hry konecne dostanou noveho krale (konec vsem NFSpeedum, JUICEDum, MIDNIGHT CLUBum a dalsim pytlovinam.. :) )

PS: priste staci, kdyz sem das mensi obrazky...(nevejdou se ani na muj sirokouhlej display :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...uz mi lezou krkem tyhle dokola se opakujici zavody super nalestenejch a vytunenejch aut...

No nemůžu s Tebou úplně souhlasit. Pokud jsi četl alespoň nějaký článek o TDU, nebo recenzi, pak určitě víš, že to není jen NFS v jiném kabátku. Jeho hlavní síla je totiž v multiplayeru, což pevně doufám, že nebude na PSP nějak drasticky ořezaný. V týhle hře není multiplayer jen "odbočkou" od singlu, ale plnohodnotný herní mód. Můžeš totiž jezdit úplně volně po ostrově, potkávat jiný gamery, se kterýma si můžeš zazávodit (žádný lobby, žádný výběry a omezení - teda doufám) a buduješ si tak vlasní "on-line kariéru" - vyděláváš peníze, kupuješ další auta, garáže....a já nevím, co ještě všechno. Vlastně trochu pravdu máš - bude to něco jako např. NFS Carbon, ovšem mnohem víc propracovaný a všechno to bude ON-LINE s ostatníma lidma.

Já se právě spíš bojím, aby tohle na PSP nebylo moc potlačený, přece jen tahle vymoženost je dost propagovaná hlavně díky Xbox Live. No uvidíme.

Jinak singl asi moc převratnej nebude, to přiznávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...uz mi lezou krkem tyhle dokola se opakujici zavody super nalestenejch a vytunenejch aut...

No nemůžu s Tebou úplně souhlasit. Pokud jsi četl alespoň nějaký článek o TDU, nebo recenzi, pak určitě víš, že to není jen NFS v jiném kabátku. Jeho hlavní síla je totiž v multiplayeru, což pevně doufám, že nebude na PSP nějak drasticky ořezaný. V týhle hře není multiplayer jen "odbočkou" od singlu, ale plnohodnotný herní mód. Můžeš totiž jezdit úplně volně po ostrově, potkávat jiný gamery, se kterýma si můžeš zazávodit (žádný lobby, žádný výběry a omezení - teda doufám) a buduješ si tak vlasní "on-line kariéru" - vyděláváš peníze, kupuješ další auta, garáže....a já nevím, co ještě všechno. Vlastně trochu pravdu máš - bude to něco jako např. NFS Carbon, ovšem mnohem víc propracovaný a všechno to bude ON-LINE s ostatníma lidma.

Já se právě spíš bojím, aby tohle na PSP nebylo moc potlačený, přece jen tahle vymoženost je dost propagovaná hlavně díky Xbox Live. No uvidíme.

Jinak singl asi moc převratnej nebude, to přiznávám.

...necet sem zadnou recenzi..reagoval sem pouze po shlednuti screenu...

...ale to mi celkem staci...celej tenhle styl - naslapany kary, samej tunning, neony, spojlery..proste pro me vrchol nevkusu..toho vseho sem uz strasne "prejedenej" (slusne receno :) )

..kdyz vysly prvni undergroundy, tak me to vcelku bavilo - bylo to novy a neokoukany...ale od ty doby mam pocit ze jehla na gramofonove desce neustale preskakuje a hraje dokola tu samou pisnicku ( sakra to sem napsal fakt krasne 8) ) ..a me uz to nebavi

..o to vic me potesila hra flatout, ktera je zalozena uplne na necem jinym - zbesily a vrazedny zavodeni, kde se deformujou kary -pravy kary(takovy ty stary americky siroky...do aut nevidim, ale tohle sou podel me auta :) ), kde se jezdi taky v jinym prostredi nez je mesto plny neonu, kde je prostredi interaktivni a clovek obcas "zapojuje mozek"

...to s tim zamerenim na "onlajn" je sice pekny..ale obavam se, ze to bude pouze u nextgen konzoli...na PSP mi to prijde jako moc velkej skok..

..ikdyz by to urcite tu hru dost ozivilo...presto by vsak stale mela kabatek nablejskanejch "ala rychle a zbesile" kar...

( sory ze je to tak dlouhy...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, Tvůj názor. Popravdě mě taky už ten FF styl celkem leze na nervy, ale líbí se mi to, tak dokážu lecos překousnout :) (pokud to není úplnej brak ala Juiced Eliminator). Ale já myslím, že zrovna u TDU není tuning priorita č. 1. Jen jsem reagoval na Tvůj úsudek, jak jsi hru předem odsoudil aniž bys o ní něco četl :).

Jinak FlatOut je kapitola sama o sobě, já mám na PC oba díly a jsou fakt super (mimochodem ani jeden jsem zatím nedohrál :D ).

Já to beru tak, že TDU nebude určitě nijak převratná hra, ale bude to zase něco "trochu" jinýho, co okoření (a věřím, že dobrém slova smyslu) závodní hry na PSP :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua stala se asi smutná věc tyhle screeny sou nejspiš na ps2 verzi ale byly mezi psp screenama.na psp sou tyhle

http://www.4players.de/4players.php/screenshot_list/PSP/7117/Screenshots/0/1694933/Test_Drive_Unlimited.html

:twisted:

ale i tak to třeba bude v pohodě, no škoda no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky očekávám s napětím Flatout, Bugbear tvoří dle mého názoru jedny z nejlepších závodních her. Ještě před naprosto dokonalym FlatOutem jsem hrával Rally Trophy z toho enginu prej ještě FlatOut vychazi a uz to rally bylo naramne zpracovany, fakt realita ale spíše na volant (doporučuju). FlatOut to byl převrat, doslova to smetlo ostatní závodné hry. Dokonalá hratelnost, celkem realita, neskutečně propracovaný fyzikální model, to všechno dohromady dávalo dlouhou zábavu. Oba dva díly jsem dohrál na 100%( po dohrání v jedničce je pěkné video) a můžu říci že jsem zatím nehrál nic chytlavějšího a lepšího než právě FO. Konkurovat tomu může snad jen GT a to je trochu o něčem jiném. Ted hraju FO jen multiplayer kterej mě ani po roce neomrzel. Jednička mi přesto připadá lepší než dovjka, chvíli trvá než se dostanete do ovládání ale potom jsou o to větší požitky ze závodění. Taky si všimněte že na Fo se nic netrhá, naprosto vyladěnej engine, ta hra má na víc než 300kč (ne že bych chtěl aby stála víc) :)

Burnouty se mi na PSP nelíbej prostě mě to nevzalo, vůbec auta od EA mi nějak neseděj. To RR je lepší. Od TDU nic neočekávám, protože co jsem hrál nějaký díl na PC nevzalo mě to.

Kdyby se chtěl někdo dát FlanOuty online at se ozve na ICQ.(ze atry:-) Občas se taky jezdí na GameParku. Parim jedničku i dvojku. Jednička mi de víc 8)

www.flatoutforum.wz.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu