Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Podle me je uplne jednou jakou flashku mate i kdyby jste meli mit nejakou mega s pameti 64kb atd.

Jde spis o to,aby nejakej TEAM Udelal CFW kde fleshka jen zpusti pote soubor PKG a upravy se Flash ps3 tot vse .-)

Jeste by se pak mohlo udelat nasledujici vec : FW 3.50 kde by byli pozmeneny casti pro zpusteni JB.

Stejne si myslim ze by tohle jit melo a pujde.FW se da normal stahnout a tak proc ne pres nejakej program otevrit a pozmenit.

Uz na tom dost lidi maka .... muj typ :

CFW PRIJDE BUD 24.12 NEBO 31.12 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quicksilver: 3.50 uz pouziva nove SDK.. a proc neni tak jednoduche pozmenit FW, protoze je kryptovanej a co vim tak k dnesnimu dni neni ani dekryptovanej celej fw 3.41

Ohledne toho mazani her v cover manageru ti hry smaze i puvodni BM 1.0 pokud das odinstalovat!!! to neni vlastnost jen CM. V CM je udajne nejaka chyba,ze ti to umazava nahodne soubory uz nevim presne kde jsem to cetl na psx-scene.

3dmaya: radsi ti odpovim sem... tamto vlakno je jen informacni. "nikdo neocekaval, ze sony bude podnikat takove kroky" ano necekal, podivej se na microsoft, nintendo atd... zadne akce jako dela sony nikdo nepodnikal.

Dotaz: mate nekdo na JB need for speed shift a dirt 2 ve spojeni s volantem G25? Mam u techto dvou her problem a to ten, ze u NFS-shift nereagujou pedaly a celkove to nerozpozna, ze je pripojenej volant a fungujou na nem jen nektera tlacitka...ostatni dily NFS jsou ok. U dirt 2 sice volant jde, ale nejdou vibrace do volantu. Jen me zajima zda je to zpusobene JB nebo to tak je i normalne, bohuzel nemam originalky tak to nemuzu zkusit pokud budu vedet, ze to jde rad si je koupim. V kompatibilite u logitechu ty hry jsou... Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau , poradí mi někdo jak nainstalovat Open manager 2.1b ? je tam složka OM2.1b-SRC a soubor pkg. vůbec nevím kam strčit tu složku ...díky za odpověď

Edit : taky bych moc rád věděl pořádnej návod jak spustit medal of honor 2010 a nebo-li hry na fw 3.42

tady něco o tom píšou a já tomu prd rozumím ...

1-V4 Install Hermes Payload our Chip (Obviously upgradeable)

2-Edit PARAM.SFO changing where it says "3.4200 and 3.4100, ie to require firware 3.41 which is what we use now.

3-Change the Eboot download the pack (which is the UFC 2010) by the original Medal of Honor

4-Install Manager 2.1 Open and install the game data on external hard disk as the Internal apparently does not work

5-Update via online game

6-Install game data and play

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau , poradí mi někdo jak nainstalovat Open manager 2.1b ? je tam složka OM2.1b-SRC a soubor pkg. vůbec nevím kam strčit tu složku ...díky za odpověď

Edit : taky bych moc rád věděl pořádnej návod jak spustit medal of honor 2010 a nebo-li hry na fw 3.42

tady něco o tom píšou a já tomu prd rozumím ...

1-V4 Install Hermes Payload our Chip (Obviously upgradeable)

2-Edit PARAM.SFO changing where it says "3.4200 and 3.4100, ie to require firware 3.41 which is what we use now.

3-Change the Eboot download the pack (which is the UFC 2010) by the original Medal of Honor

4-Install Manager 2.1 Open and install the game data on external hard disk as the Internal apparently does not work

5-Update via online game

6-Install game data and play

Instalace se provádí stejně jako u všech aplikací. Soubor PKG na root flashky. Složka obsahuje zdrojový kód (OPEN Manager...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20tého se blíží tak co myslíte že sliby které http://psjailbreak.com naslibovali splní? Myslím tím podporu novějších FW zní to moc dobře na to aby to byla pravda i z technického hlediska je to celkem nepravděpodobné ale zase by si sami sobě s*ali na hlavu kdyby něco takového nesplnili a byl to jen tah aby lidi kupovali jejich předražené USB klíče. Pokud to nesplní tak už určitě od nich nikdo nic nekoupí a každý dá přednost ekvivalentní a přitom levnější alternativě a že jich není málo :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,

(* Have Hermes V4 version

* Edit PARAM.SFO to ask for the 3.41 firmware.

* Copy the eboot from UFC 2010

* Install OManager 2.1, that will patch the game.

* This patch makes tha data game install in the external hd instead of internal.)

tady pisou ze mam nahradit EBOOT z UFC, ale UFC ma 40Gb a kvuli tomu to stahovat nebudu, da se to nahradit i z jine hry? A pak píšou něco o instalaci dat na externí místo inter....můžete mi prosím někdo napsat návod krok po kroku? Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quicksilver: 3.50 uz pouziva nove SDK.. a proc neni tak jednoduche pozmenit FW, protoze je kryptovanej a co vim tak k dnesnimu dni neni ani dekryptovanej celej fw 3.41

Ohledne toho mazani her v cover manageru ti hry smaze i puvodni BM 1.0 pokud das odinstalovat!!! to neni vlastnost jen CM. V CM je udajne nejaka chyba,ze ti to umazava nahodne soubory uz nevim presne kde jsem to cetl na psx-scene.

3dmaya: radsi ti odpovim sem... tamto vlakno je jen informacni. "nikdo neocekaval, ze sony bude podnikat takove kroky" ano necekal, podivej se na microsoft, nintendo atd... zadne akce jako dela sony nikdo nepodnikal.

Dotaz: mate nekdo na JB need for speed shift a dirt 2 ve spojeni s volantem G25? Mam u techto dvou her problem a to ten, ze u NFS-shift nereagujou pedaly a celkove to nerozpozna, ze je pripojenej volant a fungujou na nem jen nektera tlacitka...ostatni dily NFS jsou ok. U dirt 2 sice volant jde, ale nejdou vibrace do volantu. Jen me zajima zda je to zpusobene JB nebo to tak je i normalne, bohuzel nemam originalky tak to nemuzu zkusit pokud budu vedet, ze to jde rad si je koupim. V kompatibilite u logitechu ty hry jsou... Diky za info

Rad Te poopravim slozka s hrama byla uplne jinde nez byl nainstalovany Cover Manager.Tudiz jsem nepredpokladal ,ze se me ty hry zacnou mazat z uplne jine slozky ,jeste z manageru : Open Manager 1.16.Tohle me naprosto rozhodilo na cely den.

To byl take duvod proc jsem cover chtel dat pryc,pac se me smazl par slozek ze hry NHL 11.

JaGuPaK : Jakych 40 GB ? To se me zda hodne nejaka pic... Eboot ma max okolo 20 mb.Dokonce jsem se dival na install medala (ja ho nemam jen na netu je odkaz ke stazeni)

A tem na u toho soubor eboot okolo 20 mb.A urcite pujdou davat ebooty i z jinych her ,ale tohle vsechno se stejne jednou pekne vyresi prichodem CFW jen tedka si davejte bacha po netu nejakej chytrak vydal : CFW 3.50 PS3 a je v tom VIRUS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu