Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cool Songy


Millo_CZ

Recommended Posts

Furt dokola ? Tak to o hudbě asi nevíš nic...Taky nelze čekat nic jiného, když máš v podpise uvedené jenom takové komerční songy (nechci nikoho urazit, tak se radši nebudu zmiňovat, co si o nich myslím). No nebudu to tady nějak zasrávat, ale myslím, že když už založit takový topic tak neomezeňe na styly, a jestli ne tak si to jdi založit na nějaké pop-music forum, a ti tam dají určitě nějaké typy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt tak těžký napsat svoje oblíbený songy ? Místo toho je v každým postu na mě nadávka :roll:

btw mám nápad na svůj novej podpis

Tvle .. Ale ty nechceš aby tu lidi psali své oblíbené songy, ale aby tu psali songy co tobě vyhovujou, to by tu ten topic mohl mít každý druhý.

A teď to tu bude jako ve školce, co je lepší a spamming, čekám kdo to tu lockne :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daniel Landa je největší borec a masér.

Jo ten není špatnej ... má dobrý kecy ;)

Je to kategorie Ostatní a né kategorie Spamy, aneb každý líný člen cf, založte si topic Takže jasná volba je last.fm

Tuhle pomyslnou válku jsem asi prohrál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu