Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gamertag


totypsyto

Recommended Posts

Hoj, no založil sem si gamertag na xbox.com (Totypsyto) a ted sem si teprve hodil kabel k xboxu a nejak se tam zejo proklikavam k join to xboxlive ale pise to ze Totypsyto uz nekdo ma pochopitelne. Takže já bych potřeboval smazat ucet totypsyto a pak se tam pripojit z xboxu a nebo říct tomu nějak že už gamertag mam ale chtel bych aby tam byly ty achievmenty a gold na měsíc free : ( děkuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a můžu teda nějakym způsobem smazat gamertag abych se mohl přihlásit na xboxlive jako Totypsyto kterej ma achievmenty atd.? jakoabysemi uvolnilo to jméno

by bylo asi divný kdyby si někdo založil účet na xbox.com a zaplatil si tam třeba gold ale nemohl by se na ten účet připojit z xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Už jsem to psal do Xbox Faq, ale napíšu to i sem... => Prosím poraďte mi. Chci se přihlásit na LIVE, registroval jsem se na xbox.com... A když na xku dám join to Xbox LIVE tak mě to rovnou šoupne na registraci... a když v tý registraci vyplním mail tak mi to píše, že už je používaný... Takže bych potřeboval vědět kde se jenom přihlásim na LIVE (né registruju).... Díky

Vlastně mám stejný problém jako kolega, akorát místo nicku to je mail...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč ses neregistroval přes xko? zkus dát recovery gametag a zadej své údaje.

Dělal jsem to ještě v době kdy jsem s xkem neměl přístup k LIVE

Jo,přes recovery gametag se sice připojíš,ale achvivementy atd. mít nebudeš..

No to si děláš srandu? Já chci ajchy... Nejde to nějak jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,přes recovery gametag se sice připojíš,ale achvivementy atd. mít nebudeš..
co to meleš? dělal jsem recovery už hodněkrát. pokud si hrál online tak ty ajchy mít budeš. pokud ses ještě nikdy nepřipojil, tak ani recovery udělat nemůžeš. nemá to z čeho opravit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to meleš? dělal jsem recovery už hodněkrát. pokud si hrál online tak ty ajchy mít budeš. pokud ses ještě nikdy nepřipojil, tak ani recovery udělat nemůžeš. nemá to z čeho opravit.

No, já právě online ještě nehrál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já právě online ještě nehrál...

pochopil jsem že jsi se registroval na xbox.com protože si neměl přijení k internetu. na xku sis musel vytvořit taky účet, který nesedí s tím na xbox.com. vypadá to že máš smůlu. měl sis vytvořit účet na xku a sním se potom připojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu