Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nintendo wii a jeho budoucnost


^ToMmY^

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. SH není těžké udělat ale otázka zní na jakou verzi FW to budeš dělat - pokud vlastně konzoli ještě nemáš. Pokud budeš mít nějakou novou s novým FW tak pravděpodobně SH hned neuděláš a budeš muset čekat až to zase někdo hackne.

2. Informace o tom jaký média WII podporuje najdeš zde na fóru. Pokud budeš mít oficiální FW tak DVD nepřehraješ. Pokud je hacknutý existuje HB na přehrávání DVD.

3. U herních konzolí těžko říct - cena bývá stabilní dlouhou dobu - mění se cena některých her a myslím, že na hrách výrobce vydělává nikoliv na konzolích.

4. Grafika je jaká je - není to žádná pecka ale úplnej propadák taky ne. Záleží s čím to srovnáváš. WII je postavené na větši interakci pohybu při hrách ane na tom, že tě oslní super rozlišení a gigantický FPS.

5. WII fit je HW/SW rozšíření - doplněk pro WII o podložku na zem která má čidla na tlak. Tím se ti rozšiřují možnosti hraní her zaměřených na pohyb a přenášení váhy na nohách ale i rukách. Např. lyžování, různá cvičení, snowboarding, balancování atd.

Je to fakt super

Jinak někde jsem četl něco jako, že Ninendo připravuje vylepšení Wiimote ovladačů - budou citlivější a budou snímat jakýkoliv pohyb ruky. Nevím zda to budou úplně nové ovladače nebo jenom nějaký nástavec na současné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jinak pro informaci - v Electro Worldu jsem už viděl v prodeji bezdrátový Nunchuk.

Pro ty co nevědí co je Nunchuk - kromě standardního ovladače Wiimote některé hry vyžadují druhý ovladač (Nunchuk), který si berete do druhé ruky. Nunchuk se musí připojit kabelem do Wiimote kde je na to připravený konektor.

Nyní existuje již bezdrátová verze takže žádné kabely. Naprosto volný pohyb obou rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

  • Jak je to s grafikou her na wii?
  • K čemu je vlastně dobré wii fit ?

hele grafika neni zla, ja mam 32" lcd s hd ready a je to roztomile, splnuje to co ma treba hry z ps 3 jsou sice namakany ale dost casto jsem to nestihla vse sledovat...

wii fit jsem koupil a jsem s tim totalne spokojen, ten cvicebni program me celkem bavi a balance games parime v grupe... hlavne hula hop je vtipny..(pokud nevis, sup na youtube )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu