Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

m-salmbor: Prostě zkoušej. Mě to taky pořád nešlo a nakonec sem to náhodou rozchodil. Sem si řek, že to zkusim naposled a pak nahodim 3.56 ofw. A tenkrát to zrovna vyšlo ;). To že ti nejde spustit manager chápu tak, že ti v žádnym nejdou hry (?). U mě byla konečná kombinace Kmeaw + multiman 1.15 a při mountování hry v multimanu vždycky zmáčknu select+X (Nevim jestli je to nutný, ale funguje mi to) + originál disk v mechanice. Předtim sem pouštěl LV2 patcher a fix permissions (obojí jen jednou), ale asi to nemá význam při použití novýho manageru. Skoky v instalaci jsou normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci se zeptat,jak poznám že mám nainstalovaný CFW v pořádku? nainstaloval jsem OFW355,pak WaniiKoko ,ale při updatu to běží do 38pct, pak skočí 100pct ,naběhne to a v system information mám version 3.55.Nejde mi spustit jakkýkoliv manager! Updatoval jsem jak z menu i přes recovery...(vždy jsem mezitím updatoval na OFW).Neví někdo?

CFW si naistaloval zle alebo vôbec. V recovery ti na konci musí nabehnúť celkový výpis firmware čiže 3.55 a pod týmto číslom je buď Kmeaw alebo Waninkoko. Pokiaľ si to tam nevidel alebo nenabehlo tak nedošlo ku korektnému nainštalovaniu CFW. Možno si mal špatný súbor alebo ako bolo povedané flashku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,jsem jeden z těch,kterým kompletně odešla mechanika,vyjetí a zajetí disku funguje,disk se točí ale PS3ka ho nenačte.Řekl jsem si že zkusím tenhle CFW (3.55 KMEAW +Gaia manager 2.06 nebo multiman 1.16),hru zkopíruju na EXterní disk naformátovaný na FAT32 do složky GAMEZ,potom spustím gaia manager,kde vidím hru,zmáčknu r1(nějaký práva),kopne mě to zpět do XMB,tam vyberu tu složku s hrama(nevim teď jak se jmenuje)otevřu ji a hned mě tam skočí chyba 80028f14,zkoušel jsem NHL 2011 a Gran turismo 5 ale u obou je to to samé (gran turismo jsem ten 11gb soubor rozdělil ve spliteru na menší),je nějaká možnost jak spustit zálohy bez originálu BD v mechanice?

Je to PS3 fat 60gb CECH04

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebujes orig BD hru v mechanice, takze ti radim vratit se zpet na 3.41 a tam byla podpora i bez BD hry

Takže teď není žádná možnost přes nějaký manažer spustit cokoliv bez BD v mechanice?co teda znamená např Multiman 1.16 DISC-DISCLESS support

Nebo nechystá někdo něco,co umožní hry spouštět bez BD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže za pomocí multimanu 1.16 jsem rozjel gran turismo 5 a uncharted 2 i bez funkční BD rom :D,stačí v multimanoj zmáčknout select+x,až vyskočí direct boot,dát NO,z5 v XMB najet na ty hry a počkat až se objeví místo názvu složky ikona hry a pak spustit

EDIT:Zatím funguje jen z interního HDD,ale už jsem rozchodil i fifu,nhl 11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou zatím potvrzené funkční hry pro ty,kterým se posr**a mechanika,tudíž fungují bez vloženého disku

3d dot

2010.Fifa.World.Cup.South.Africa

Afro Samurai (Internal, Gaia 1.041)

Alien vs Predators (external)

Arthur_And_The_Revenge_Of_Maltazard

Assasins Creed Brotherhood (reporting problems)

Batman Arkham Assylum ( v4b and open manager 1.17.2)

Bayonetta ( hermesv4b with spoofed 3.5, OM 2.1h, and installed internally/ v2: laggy w/o sound)

Ben 10 Ultimate Alien

Bioshock 2 (hermes v4b and open manager v1.17.1) (reported to ask for upgrade but not necessary, update and report back) (needs backup manager 2)

Bladestorm

Blazblue continuum shift (hermes v4b om 1.17.2)

BLUR EUR (Hermes v4b and Gaia Manager 1.041)

Call of Duty 3 (hermes v4b multiMAN v1.11.03, Internal, External)

Castlevania Lord of Shadows (reported on hermes v4b and open manager 1.17.2.)

Cricket_2010 (hermes v4b and open manager v1.17.1)

Dante's Inferno (hermes v4b and Gaia Manager 1.03.1, internal, external)

Darksector

Dead Rising 2

Demon Souls (hermes v4b and open manager 1.17.2, external)

Disgaea (gaia manager 1.03 with hermes v4

Dragonball.Raging.Blast

Dynasty Warrior Strike Force (External)

Enslaved (Hermes v4b on OM 2.1(ps3 break OM) with firmware 1.5 for ps3break v1.2)

Eyepet (hermes v4b and open manager v1.17.1 ), (hermes v4b and om 1.17.1) (install patch mode internal play patch mode)

F1.2010 (hermes v4b and open manager v1.17.1)

FairyTaleFights

Fallout_New_Vegas

Fifa 2011

Fallout 3

Fracture (only boots on Hermes v4)

God of War collection ( Hermes v4b and new PL3)

Godfather 2 [uSA] (External, Hermes v4b and Gaia Manager 1.04.)

Gran_Turismo_5_Prologue (Even with 1.6 update) (mem patch on and modded eboot, no update. hermes v4b )

GTA Episodes (hermes v4)

Heavenly Sword (Internal, External Not Checked)

Infamous (External)

James Bond Blood Stone (om 1.17.1 and hermes v4b)

John Daly's ProStroke Golf (patch mode)

Joe Danger (psn game) (hermes v4b and open manager v1.17.1)

Just Cause 2 (om 1.17.1 an hermes v4b and om2.1)

Kane.and.Lynch.2

Killzone 2 (Internal OM2.1I-2 and Hermes v4b, External Not Checked)

King Of Fighter XIII (External)

Lego Batman

Lego indi jones

Madagascar Kartz (Hermes 4b and gaia 1.041)

Madden NFL 11

Mafia 2 (Internal, Hermesv4b and OpenManger2.1I or om1.17.1)

Medal Gear Solid (hermes v4b and OM)

Majin and the forsaken kingdom PAL (multiman, EDIT THE PARAM.SFO)

MMA (hermes v4b and open manager 1.17.2)

ModNation_Racers

Mortal Combat vs DC Universe (hermes v4b and open manager 1.17.2)

Monopoly (gaia manager 1.03 with hermes v4)

Motor Storm (om and hermes v4b)

Motor Storm Pacific Rift (om and hermes v4b)

Naughty Bear (Internal, Gaia 1.041, external)

Need for speed Undercover/Underground/Shift/ProStreet (hermes v4b)

Need For Speed Hot Pursuit 2010 EUR (Hermes 4b, gaia manager 1.041 and PS3KEY v4.5)

Nier (Internal)(Hermes v4b and Gaia Manager 1.04.1)

Ninja Gaiden 2

NBA 2k11 (hermes vb gaia 1.2 or hermes v4b and PL3, OM 2.1H)(hermes v4b and open manager v1.17.1) (try internal install first)

Pain (om1.17.1 an hermes v4b, internal)

Pes 10 (hermes v4b and open manager v1.17.1)

Pes11 (1.17.1 hermes v4b)

Prototype (hermes v4b and open manager v1.17.1)

Raging Blast 2 (ps3key v4 + OM H)

Ratchet.&.Clank.A.Crack.In.Time

Ratchet.And.Clank.Tools.Of.Destruction (hermes v4b and open manager v1.17.1)(Hermes v4b on OM 2.1(ps3 break OM) with firmware 1.5 for ps3break v1.2)

Red Dead Redemption, Internal (Big File), any manager (gaia/OM/Multimngr)(Run from xmb, direct boot gives error)

Resonance of Fate (Hermes v4b on OM 2.1(ps3 break OM) with firmware 1.5 for ps3break v1.2)

Resident Evil 5 Gold

Resistance 2 (External)

Sims 3 (hermes 4b)

Singstar

Singstar vol 2

Singstar vol 3

Singstar motown

Singularity (multiman v1.05 ish and hermes v4b, External,Internal)

Skate (US) (Internal)(Hermes v4b and Gaia Manager 1.04.1)

Start the party (hermes v4b and open manager v1.17.1)

Soldier Of Fortune Payback

Soul Calibur EUR (Hermes v4b and Gaia Manager 1.041)

Spiderman.Shattered.Dimensions

Super Street Fighter 4 (hermes v4b and open manager 1.17.2)

Super star V8

Tekken 6 (hermes v4b and open manager 1.17.2, uncompressed the .psarc file to play it on external)

Tiger.Woods.PGA.Tour.2011

Timeshift

The Bourne Conspiracy (Hermes v4b om 1.17.1, external, internal)

Tom clancy's end war (external)

tonyhawkp8

Toy story 3

Trivial Pursuit

Trinity Universe

Uncharted 1 (Hermes v1)

Uncharted.2 (ps3break_HermesV4_v1.5a.hex and om v1.2a)

Vanquish

Way of Samurai (External)

Wipeout_HD_Fury (External)

Wrc Rally (hermes v4b and open manager v1.17.1)

2010

Yakuza 3 (Hermes v3, internal only)

Zepra Wolfstein

edit:funguje i test drive unlimited 2 z externího disku s multimanem 1.16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok Panthere díky :P Když už sem u těch dotazů - bude (nebo je) něják možný spouštět hry přímo přes ikonku z XMB, jako to bylo u her na Geohotově CFW? Nešlo by to třeba něják nalinkovat přes ten manager nebo tak? Na Geohotovi bylo právě tohle hrozně pohodlný, trochu mi to na Kmeawu chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok Panthere díky :P Když už sem u těch dotazů - bude (nebo je) něják možný spouštět hry přímo přes ikonku z XMB, jako to bylo u her na Geohotově CFW? Nešlo by to třeba něják nalinkovat přes ten manager nebo tak? Na Geohotovi bylo právě tohle hrozně pohodlný, trochu mi to na Kmeawu chybí.

Neviem či zrovna Geohotova varianta je pohodlná. Veď tých ikon by muselo byť mrte. Čo je špatné na zozname z ktorého si vyberieš hru podľa tvojho gusta (samozrejme pokiaľ ju máš)? Systém manažérov je výborný a určite by som nemenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi kde mam zmenit prenaseni her z pc do ps3 ?? trva mi to 3 hodky pretahnou hru jede mi to prez wifi tak potrebuju to nastavit prez kabel
Počítam, že používaš router. V routri netreba nastavovať nič, ale musíš nakonfigurovať softwér na prenášanie súborov. Neviem čo používaš, ale osobne sa mi osvedčila FileZilla. Buď trochu konkrétnejší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někomu se možná budu zdát jako blbec, ale. Stáhl jsem a nainstaloval CFW 3.55 Kmeaw, taktéž jsem si stáhl Gaia Manager a multiMAN. Potřebuji vědět, co ještě potřebuji k tomu, abych tedy mohl hrát hry? A za další a to je nejdůležitější, potřebuju poradit kam mám stáhnuté hry vlastně kopírovat a jakým způsobem pouštět? Stačí si jenom stáhnout hru z internetu, nakopírovat jí do správné složky na HDD a pustit přes toho Managera, nebo je to nějak komplikovanější? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu