Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já tomu moc nevěřím... podle mě to Crytec řekl (pokud to vůbec řekl :D) jenom proto, aby si PCčkaři počkali na finální verzi a nehráli tu "Betu" , která jim unikla na net.

Díval jsem se na videa na youtube... a, že by byl nějaký rozdíl mezi PC verzí a verzí na Xko mi nepřišlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já můžu sohlasit,že na konzoli je dobrá hratelnost.grafika je o něco good než na PC.pro mě osobně je lepší hrani na konzoli než na pc.i co se týče bonusů atd..takže se taky moc těším až víjde na xku Crysis 2.hrál jsem demo sice multi....a už se nemůžu dočkat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já můžu sohlasit,že na konzoli je dobrá hratelnost.grafika je o něco good než na PC.pro mě osobně je lepší hrani na konzoli než na pc.i co se týče bonusů atd..takže se taky moc těším až víjde na xku Crysis 2.hrál jsem demo sice multi....a už se nemůžu dočkat

no chlapče, nevím, kde si přišel na to, že u téhle hry je na xku lepší grafika oproti pc.. i sami tvůrci tvrdí, že hlavní platformou je PC. což dokazuje i fakt, že poběží na DX11, což si xbox může těžce nechat jenom zdát, to nemluvím o MSAA, AA, rozlišení... i když graficky na xboxu crysis vypadá libově, za pc verzí bude těžce pokulhávat. to je prostě holý fakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to asi jo, ale jde i na hratelnost

:D :D jak muzete neco placat o hratelnosti kdyz je to FPS :D tady vsechno hraje pro PC....coz potvrzuje i beta verze ktera jde uplne v pohode i na horsim PC(takze se ani nevyplati kupovat xbox/PS3) kvuli tomu ze by to bylo moc narocny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z jakeho duvodu je sakra lepsi hratelnost na konzoli nez na PC?? Velká televize? Gamepad? (to mi moc jako výhoda nepřijde ale budiž)

Jednoduchost hodím do konzole placku a hraju neřešim System, HW nároky a FPS. Jediné co řeším sou vybytí baterky v ovladači :-D To je důvod proč jsem si já kupoval konzoly :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchost hodím do konzole placku a hraju neřešim System, HW nároky a FPS. Jediné co řeším sou vybytí baterky v ovladači :-D To je důvod proč jsem si já kupoval konzoly :-)

no vidíš, někdo to bere jako rituál, já s itřebas ujíždím, když si to na pc začnu všechno mrskat do full :D se pak cítím jak panna při orgazmu, ale jinak s tebou souhlas, co se neřešení a vybitých baterek týče, přesně proto i já xbox miluju, kór baterky jsem vyřešil, pořídil jsem si drátový ovladač ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám podóbně, mám nabušený PC a zkusil jsem tam CRYSIS 2 tu Betu z netu je to paráda, ale to mrcasení s instalací a tak dál, prostě si to taky origoš pořídím jen na xbox a ten rozdíl v grafice nebude tak markantní:-)

Tak je fakt když máš nabušenej pc kvůli novým hrám tak ta grafika bude stejná nebo lepší to nevím.ale abych si dělal pc nabušenej jen kvuli tomu,to radši budu používat na net,vyp.a xko na hry.i když instalace trvá do HDD taky nějakou dobu.ale akorád co musím dokupvat jsou baterky souhlas s Domi_CZ.ale zase mám dvě řešení.dokoupil jsem si kabel a nabiječku na baterky a nestěžuju si

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale predpokladam, ze nesedis od TV 3 metre :D Mne by kabelaz vadila...

teď to měřím okem a jsou to pravděpodobně 2 metry :D ale mám na to grify, kdy si ten kabel hodím přes vlnku na peřině (hraju z postele) a kabel jde rovno před ovladač :D normálně ti povím, že když jsem nedávno zkoušel hrát s bezdrátem, tak mi šíleně vadila ta monstrózní baterka, on ten drátový ovladač je fakt pohodlný a když od toho někdo nesedí moc daleko, dá se ten kabel přežít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je fakt když máš nabušenej pc kvůli novým hrám tak ta grafika bude stejná nebo lepší to nevím.ale abych si dělal pc nabušenej jen kvuli tomu,to radši budu používat na net,vyp.a xko na hry.i když instalace trvá do HDD taky nějakou dobu.ale akorád co musím dokupvat jsou baterky souhlas s Domi_CZ.ale zase mám dvě řešení.dokoupil jsem si kabel a nabiječku na baterky a nestěžuju si

můžu tě ubezpečit, že když si upgraduješ počítač na 4 jádro a slušnou 1Gb grafiku (s tím že ostatní díly jsou kompatibilní) cenově tě to výjde stoprocentně do ceny nového xboxu.. tak s touhle sestavou vydržíš jistojistě do dalšího xboxu.. někteří často řeší, že si upgraduješ pc a za rok je z módy, ale vůbec to není pravda, většina her se dělá multiplatformově, proto ten engin musí být přispůsobený výkonu konzole, tím pádem nevyužívá plný potenciál PC. i dneska většina her vychází na DX9. já mám kvalitní pc přes rok a pořád jsou ty hry stejné, co se grafiky týče a můj pc to utáhne všechno na full hd při nejvyšších detailech. když pominu špatně optimalizované a po paměti GPU hladové GTA4 a crysis1+warhead, které si na hardcore detaily nezahrajou snad ani moje budoucí fousaté děti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu tě ubezpečit, že když si upgraduješ počítač na 4 jádro a slušnou 1Gb grafiku (s tím že ostatní díly jsou kompatibilní) cenově tě to výjde stoprocentně do ceny nového xboxu.. tak s touhle sestavou vydržíš jistojistě do dalšího xboxu.. někteří často řeší, že si upgraduješ pc a za rok je z módy, ale vůbec to není pravda, většina her se dělá multiplatformově, proto ten engin musí být přispůsobený výkonu konzole, tím pádem nevyužívá plný potenciál PC. i dneska většina her vychází na DX9. já mám kvalitní pc přes rok a pořád jsou ty hry stejné, co se grafiky týče a můj pc to utáhne všechno na full hd při nejvyšších detailech. když pominu špatně optimalizované a po paměti GPU hladové GTA4 a crysis1+warhead, které si na hardcore detaily nezahrajou snad ani moje budoucí fousaté děti :D

No máš asi pravdu.ale já jsem si zvykl hrát hry na konzoli než na pc..jde o to kdo je zvyklej a kamu sedí hratelnost.a zase než dokupovat součástky atd do pc mě nebaví.takhle to je hned bez nastavení.o nic se nemusím starat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě Crysis 2 poběží na plné detaily DX 9 jestli tímto myslí Crytec že je low detail tak ano , hra má potencial běžet na DX 10 a DX 11 proto myslím že DX9 bude low ale i tak je to dostatečné pro konzolové hraní a vychutnání si hry ... No a co že mi hra nepoletí na 100 snímkách když poběží na 30 a plynule , vem to čert že hra nepojede na dx11 když na konzolích žádné direct x není pouze pixel shadery karty ... a srovnávat se bude moct už za měsíc až výjde plná tedka bych se o tom moc nehádal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě Crysis 2 poběží na plné detaily DX 9 jestli tímto myslí Crytec že je low detail tak ano , hra má potencial běžet na DX 10 a DX 11 proto myslím že DX9 bude low ale i tak je to dostatečné pro konzolové hraní a vychutnání si hry ... No a co že mi hra nepoletí na 100 snímkách když poběží na 30 a plynule , vem to čert že hra nepojede na dx11 když na konzolích žádné direct x není pouze pixel shadery karty ... a srovnávat se bude moct už za měsíc až výjde plná tedka bych se o tom moc nehádal

JOO máš pravdu,celkově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hraju tu Betu na Athlon X4 3.0ghz 4Gb RAM DDR2 a 9800GT OC a rozjedu to na nastaveni Hardcore a HD rozliseni a mam 30FPS vsude(nekde i vic) podle me je to hodne dobre optimalizovany....na to ze je to beta. jo DX 10 a 11 uz asi ne..ale i tak...rozjedu to na low i ja na notebooku....

Jinak bych nerekl ze na konzolich to bude vypadat jako na PC na low...protoze i na Low to vypada fakt skvele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady není co řešit lidi :-) ale něco bych předci jen chtěl napsat.:

PC:

Byl jsem zaujatý blázen do PC od 5let, takže skládaní, upgradování, 3dmarky, pořád dokola dokola :-) supr věc. Pak přišla otázka peněz. Vyplatí se dávat tisíce do HW jen abych udělal více bodů v 3d marku nebo jel na 16xAA a další kravinky na max. Věřím, že grafika je lepší na PC než na Xku.

Xko:

Graficky velmi slušné !! bezdrát, FULL HD TV - dál není co dodat

důvod:

u PC sedíte 60cm od monitoru a čumíte o samotě a Vaše drahá polovička z nuděně na Vás kouká (pro ty co nejsou sam ia chtějí hrát). Pracně nastavujete, instalujete drivery abyste vymáčkli z PC maximum. Bolí Vás záda, protože sedíte nehnutě v jedné poloze :-)

A teď příchází ta radost !!! Váhál jsem jak blázen jestli PS3 nebo Xko, jestli vůbec konzoli BOŽE. jak budu hrát FPS, to nepůjde. Nebyl už moc čas na hraní a chtěl jesm nějakou radost. Koupil jsem nakonec Xko 250GB, 2x bezdrát, 105cm FULL HD. Byl jsem úplně špatný a mohu Vám jen říci, že bych rozsekal ty machru co to odsuzujou, ona klávesnice a myš z Vás nedělá PROfíky. Nedám dopustit na KONZOLE. PS3 nebo Xko jeto prostě OK. Příjdete domů sednete do Gaučíku a zapne Xko přes ovladač, vše naběhne, žádné čekání. Grafika na max ve FULL HD.

Drahá polovička i občas koukne z Gaučíku na TV a popřípadě kouká jak si užívám Dead Space 2.

Teď mi řekněte co je časově, cenově, nervy s ochranama na PC lepší ?? Už mě nebaví řešit cracky a jine ho_v_adiny. Co Vy dáte za PC a upgrady cca 10-20tisíc, já mám pořád stejný hardware a protočím spousty a spousty HER. A hlavní je, že ty HRY NEKRADU, ale kupuji. PROSTĚ KONZOLE is BEST !!!!

Sorry za chyby a překlepy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady není co řešit lidi :-) ale něco bych předci jen chtěl napsat.:

PC:

Byl jsem zaujatý blázen do PC od 5let, takže skládaní, upgradování, 3dmarky, pořád dokola dokola :-) supr věc. Pak přišla otázka peněz. Vyplatí se dávat tisíce do HW jen abych udělal více bodů v 3d marku nebo jel na 16xAA a další kravinky na max. Věřím, že grafika je lepší na PC než na Xku.

Xko:

Graficky velmi slušné !! bezdrát, FULL HD TV - dál není co dodat

důvod:

u PC sedíte 60cm od monitoru a čumíte o samotě a Vaše drahá polovička z nuděně na Vás kouká (pro ty co nejsou sam ia chtějí hrát). Pracně nastavujete, instalujete drivery abyste vymáčkli z PC maximum. Bolí Vás záda, protože sedíte nehnutě v jedné poloze :-)

A teď příchází ta radost !!! Váhál jsem jak blázen jestli PS3 nebo Xko, jestli vůbec konzoli BOŽE. jak budu hrát FPS, to nepůjde. Nebyl už moc čas na hraní a chtěl jesm nějakou radost. Koupil jsem nakonec Xko 250GB, 2x bezdrát, 105cm FULL HD. Byl jsem úplně špatný a mohu Vám jen říci, že bych rozsekal ty machru co to odsuzujou, ona klávesnice a myš z Vás nedělá PROfíky. Nedám dopustit na KONZOLE. PS3 nebo Xko jeto prostě OK. Příjdete domů sednete do Gaučíku a zapne Xko přes ovladač, vše naběhne, žádné čekání. Grafika na max ve FULL HD.

Drahá polovička i občas koukne z Gaučíku na TV a popřípadě kouká jak si užívám Dead Space 2.

Teď mi řekněte co je časově, cenově, nervy s ochranama na PC lepší ?? Už mě nebaví řešit cracky a jine ho_v_adiny. Co Vy dáte za PC a upgrady cca 10-20tisíc, já mám pořád stejný hardware a protočím spousty a spousty HER. A hlavní je, že ty HRY NEKRADU, ale kupuji. PROSTĚ KONZOLE is BEST !!!!

Sorry za chyby a překlepy...

No grafika na max mozna tak max co konzole utahne :D jinak se to s PC neda srovnavat a FULL HD...jak ktera hra..ale daleko vic jich je jen naoko na 1080p...na PC si muzes dat vsechny hry na Max a na FullHD....jo to co my dame za PC to ty das zase za hry tak nevim...

btw je to topic o Crysis 2 ne o tom co sis koupil a jak na tom paris......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapr:

Asi si chlapče nepochopil pointu. Pokuď přečteš pořádně nikdy jsem neřekl co je lepší a jen říkám, že to samé co je na PC se dá hrát stejně na Konzole. A znám lidi, kteří to umí moc dobře. Grafiku jsem samozřejmě řekl pro PC, je tam více možností, ale když sedíš u TV 2-3 metry, tak je stejně kvalitní jako HRA u monitoru cca 40-60cm.

A nechlubím se co hraju, to byl pouze dodatek k mému textu. Mohl jsem tam napsat klidně Crysis2 demo.

A dále a jako poslední TY HRY co koupím a "NEKRADU" opět prodám, ale můžeš si být 100% jistý, že dám míň peněz než ostatní lidi za PC nebo HW. Jelikož z Anglie nebo aukční portály jsou dosti levné. Takže me výjde nová HRA na cca 500-800,- a NE 1499,-

byl jsem také zaujatý hráč PC, ale teď mám jasno a vidím rozdíl, pro nějaké lidi toto může být dobré k rozhodnutí koupě nové věci HW nebo Konzole. Tvů příspěvek byl absolutně k ničemu. Ale každý si udělá svů názor že :-)

Hollowiik:

JJ znám ten pocit, ale u Xka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu