Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Batista123654

Recommended Posts

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

S obradni naladou a atmosferou plnou svicek jsem rozlepil krabici obsahujici cernou hlavu Diabla. Se zvedavosti jsem otevrel predni stranu obalu a zkouknul letme informace. Vlozil sem opatrne s jemnosti cerstveho otce DVD do mechaniky a spustil instalaci. Behem instalace sem se pripojil do pocetnych rad na Battlenetu. Procetl jsem si v knizecce a pripomel si pribeh predchozich dilu. Tez par zivotopisnych informaci o postavach sem nalezl. instalace dokoncena.

Zkousim poprve pustit Diablo. Video plne skic a naznaku, az po bourivou soucasnot, ktere nazhavi do boje s pekelnymy monstry. Zkousim se lognout a hle, chyba. Tento ucet neni asociovan se hrou. Ups. Ihned to napravuji v Battlenetu.

Druhy pokus. Error 37. Ups ups. To bude ta slavna chybicka o ktere sem jiz neco slysel. Po nekolika pokusech se mi dari lognout a hura na tvorbu nove postavy. Volim sve oblibene povolani Maga. Hledam kde bych si aspon trochu upravil vzhled a ejhle. Nic nenachazim. Neva, rikam si, asi si budu moci upravit vyzas az v prubehu hry. Nasel sem i svoji vlajku, tak si s ni lehce pohraju a uz mam vlastni.

Poustim se tedy do dobrodruzstvi. Na prvni pohled koukam, zda mam vse zaple. Grafika na me nedela dojem dokonale omalovanky. Projizdim opet nastaveni, ale ano, zda se, ze je vse na maximum. Ok. Mozna sem az moc narocny a nevim proc mi to evokuje pohled na WoW. Nevadi, zvyknu si.

Par kouzel a hledam lahvicku s manou. Hmmm, nikde nic, jen zkumavky na leceni. Pak si procitam, ze zakladni kouzleni nebere manu. Ok. Nemusim aspon stale otravne kupovat lahvicky u obchodnika.

Hra prijemne odsypa, jak to na zacatku byva zvykem. Rozhovy namluvene jsou jiz standartem, ctene zapisky z knih potesi. O kazdem monstru ktere sejmu mi povi kratky story, ale ze bych se dovedel spise atributy, slabiny, prednosti, to mi nikdo nerek. Mozna az narazim na silnejsi monstra.

Ziskavam dalsi LVL, ale neco mi tu nehraje a primo se mi nelibi. Asi nejvetsi slabinou je pro me nemoznost individualne rozdelit skill pointy pri prechodu na dalsi LVL. V nastaveni sice nachazim moznost rozdelit si skilly a priradit je k hotkey jak uznam za vhodne, ale nic vic. Navic koukam, ze si ani nemohu vybrat co vylepsim, vse je prednastaveno a asi se bude jen odemykat postupem na vyssi lvl. To jako vsichni magove budou mit ve hre stejna kouzla a skilly ? To snad ne. Mozna je to jen zacatek, aby to i neznalek pochopil a postupne se otevrou dalsi moznosti, aspon doufam.

Jeste jedne vec me dostala pri mem prvnim setkani s Diablem. Musel sem odejit a tak vypnout hru, kdyz jsem se kolem 19 hod pokusil lognout, tak ejhle. Jen Error 37, 73 a dalsi. Bez sance. Zkousel sem to asi cca 30 minut a pak vzdal. Pokusil sem se o to az za cca hodinu a to se mi asi na 4 pokus podarilo. Dost frustrujici. Nicmene si v noci hraju a najednou to spadlo. Login se nedaril, pak to zacalo psat Error 1. Po zkoumani se co mohlo stat sem zjistil, ze je udrzba serveru. Fajn. To je potreba, ale mohli by to taky napsat primo do hry, ze dojde k vypnuti serveru.

Jinak hodnotim Diablo kladne. Je to stare dobre navykove Diablo v novem havu. Zjednodusujici prvky jsou nektere fajn (lahvicky), ale nektere vylozene k n..... (lvl, skill points). Uvidime jak budu hodnotit hru dale. Vykoplo me to kousek pred Skeleton Kingem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zvykej si :) limity rpg prvku sou docela bolestive citelne a to este vic kdyz zjistuji ze blizzardsky hypekecy, jak moc tam bude moznosti buildu nejsou az tak ruzove jak se zdaji :) minimalne na inferno v soucasnem stadiu tomu tak je ...

jinak este ktomu pridavani atributu ... zas si to vem tak ... nevim ted presne .. za level mas 3atributy svyho main skillu .. tzn 3x60(level cap) = 180, main atributu ... to je na 60tce pulka z atributů jednoho itemu .... tim sem chtel rict ze to ma tak malou dulezitost, ze je to vlastne jedno :)

ted uz sem jen zvedav jak si poradi s pvp, prijde mi ze stim balancem zatim dost bojujou ( prikladem se ted nedaj v aukci koupit gemy, je to uzavreny .. protoze se tam dali koupit za poloviny ceny za kterou si je vyrobis u jewelcrafta x) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukali jste nekdo vcera na athenuv stream? :D Typek "Athene" vcera streamoval koukalo na to nejak 16000 lidi no a ♥♥♥♥♥ napsal do kolonky username omylem svoje heslo a vykradli mu ucet a zmenili mu heslo tak hned zavolal na blizzard ze mu nejde se lognout oni mu resetli heslo a jak se logl nemel zadne veci http://www.youtube.com/watch?v=HrpAw166o9A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg. Ted me to vykoplo i primo ze hry a zadna udrzba planovana nebyla, aspon o tom nevim. Lognout se uz nedari. Pise to error 1. Hmm hmm. Sem myslel, ze kdyz budu online tak nic nehrozi a ouha. Tohle ale asi nejvic nas... HC hrace, kdyz se mu to stane v boji.

Jinak ja se vam darilo na Normal obtiznosti ? Hraju teda opatrne, ale zatim sem mel na male asi tak 2 - 3 a to jednou uz i pekne rudou obrazovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg. Ted me to vykoplo i primo ze hry a zadna udrzba planovana nebyla, aspon o tom nevim. Lognout se uz nedari. Pise to error 1. Hmm hmm. Sem myslel, ze kdyz budu online tak nic nehrozi a ouha. Tohle ale asi nejvic nas... HC hrace, kdyz se mu to stane v boji.

Jinak ja se vam darilo na Normal obtiznosti ? Hraju teda opatrne, ale zatim sem mel na male asi tak 2 - 3 a to jednou uz i pekne rudou obrazovku.

hrat to na prvni gameplay jako HC je blbost nevis vubec co te ceka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukali jste nekdo vcera na athenuv stream? :D Typek "Athene" vcera streamoval koukalo na to nejak 16000 lidi no a ♥♥♥♥♥ napsal do kolonky username omylem svoje heslo a vykradli mu ucet a zmenili mu heslo tak hned zavolal na blizzard ze mu nejde se lognout oni mu resetli heslo a jak se logl nemel zadne veci http://www.youtube.com/watch?v=HrpAw166o9A

Bylo to nahrané, nic se nestalo, jen si z vás všech udělal prdel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po case si opet dovolim napsat par radek.

Velice me potesilo setkani se starym znamym Butcherem, ktery zahlasil i svoji slavnou hlasku Fresh meat. Mno malem si me opravdu podal k veceri, nebot uz to zavanelo krchovem. Nicmene jsem to nakonec prezil.

Bohuzel vsak jsem jiz poprve umrel a to v questu, kde sem hledal hrobku nakyho Dakana. To co se spustilo po otevreni me zaskocilo a bohuzel jsem zaznamenal svoji prvni smrt. Ocekaval sem ubytek expu, penez a dalsi postihy a ono ouha. Dostal sem jen postih poskozeni vsech veci o 10 %. WTF ? Ok, rikam si, ze to bude asi tou normal obtiznosti. Nechteji hrace frustrovat hned na zacatku, ale i tak je to smesny postih za smrt. Dokazu si tak predstavit jak to asi probiha pri online hrani. Hrrrrr na ne. Nevyslo to ? Neva, par zlatacku a znova Hrrrr na ne. Nebo se mylim ? Opravdu to nekdo hraje opatrne jako by byl on sam na cestach a obezretne prochazi cele putovani tak, aby nezemrel ?

V kladech sem posledne zapomel zminit automaticke sbirani penez a lahvicky (ne zkumavky). To dost usnadnuje sebirani lootu. Odpada tak nekdy dost zdlouhace klikani a hledani co kde jeste lezi. Dopracoval sem se pozvolna do druheho actu a musim rici, ze i kdyz jsem musel odjet, tak sem radeji zustal lognutej ve hre )). Nicmene nezaznamenal sem krom patecni udrzby, ktera nepotesila dalsi problem. Jen jednom mi to spadlo, ale to asi vsem dle reakci na chatu.

Jen se optam, jakeho nasledovnika vyuzivate ? Menite je ? Teda pokud je tu vubec nekdo, kdo to hraje singl )).

Stale sem dost rozcarovanej ze zpusobu ziskavani skillu. Mel sem vzdy rad prekvapeni. Tady vidim pekne na taliri co vse ziskam za skilly a i s uvedenym lvl. Mno aspon si je dopredu neprocitam, ale i tak.

Jeste sem se chtel zeptat, zda tu nekdo hraje za wizarda. Na poslednich lvl nejak nemam duvod menit jiz pouzivany skilly. I kdyz si odemknu novy skill, tak mi nepride lepsi nez ten prechozi a nevim zda to neni jen tim popisem. Zase se za cas ozvu. Mejte se a poradnej loot bez lagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, já sem rád že se platí jen 10% durability, jestli se dostaneš na inferno, schválně jestli to uvidíš stejně :D ono itak se ti to povídá nemile do peněženky , každej druhej creep dáva oneshot ... a jakmile umřeš dejme tomu 4x začne se prodlužovat čas pro možnost ressurectu.. nakonec ztoho je 30vteřin, takže jen smutně koukáš na to jak se ti doplní do plna elitka po 10min tahání po mapě .. jo a když ses rozbitej komplet a deš se opravit, doplní se též. Takže tvá představa byla milná x)

po inferno sem používal templáře jako tanka + má dobrou passivku na posledním spellu ... od inferna enchatressku protože má větší kontrolu na bojišti , on to pak templář jen natahoval a dostával na 4-5 šlupky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po case si opet dovolim napsat par radek.

Velice me potesilo setkani se starym znamym Butcherem, ktery zahlasil i svoji slavnou hlasku Fresh meat. Mno malem si me opravdu podal k veceri, nebot uz to zavanelo krchovem. Nicmene jsem to nakonec prezil.

Bohuzel vsak jsem jiz poprve umrel a to v questu, kde sem hledal hrobku nakyho Dakana. To co se spustilo po otevreni me zaskocilo a bohuzel jsem zaznamenal svoji prvni smrt. Ocekaval sem ubytek expu, penez a dalsi postihy a ono ouha. Dostal sem jen postih poskozeni vsech veci o 10 %. WTF ? Ok, rikam si, ze to bude asi tou normal obtiznosti. Nechteji hrace frustrovat hned na zacatku, ale i tak je to smesny postih za smrt. Dokazu si tak predstavit jak to asi probiha pri online hrani. Hrrrrr na ne. Nevyslo to ? Neva, par zlatacku a znova Hrrrr na ne. Nebo se mylim ? Opravdu to nekdo hraje opatrne jako by byl on sam na cestach a obezretne prochazi cele putovani tak, aby nezemrel ?

V kladech sem posledne zapomel zminit automaticke sbirani penez a lahvicky (ne zkumavky). To dost usnadnuje sebirani lootu. Odpada tak nekdy dost zdlouhace klikani a hledani co kde jeste lezi. Dopracoval sem se pozvolna do druheho actu a musim rici, ze i kdyz jsem musel odjet, tak sem radeji zustal lognutej ve hre )). Nicmene nezaznamenal sem krom patecni udrzby, ktera nepotesila dalsi problem. Jen jednom mi to spadlo, ale to asi vsem dle reakci na chatu.

Jen se optam, jakeho nasledovnika vyuzivate ? Menite je ? Teda pokud je tu vubec nekdo, kdo to hraje singl )).

Stale sem dost rozcarovanej ze zpusobu ziskavani skillu. Mel sem vzdy rad prekvapeni. Tady vidim pekne na taliri co vse ziskam za skilly a i s uvedenym lvl. Mno aspon si je dopredu neprocitam, ale i tak.

Jeste sem se chtel zeptat, zda tu nekdo hraje za wizarda. Na poslednich lvl nejak nemam duvod menit jiz pouzivany skilly. I kdyz si odemknu novy skill, tak mi nepride lepsi nez ten prechozi a nevim zda to neni jen tim popisem. Zase se za cas ozvu. Mejte se a poradnej loot bez lagu.

hele tady nejsi ve dvojce tady maji goldy opravdovou hodnotu kdes ve dvojce nechaval lezet 2-3000 na zemi tady jdes i po te 50 na infernu a na infernu nepada o moc vic penez :) a neprichazis o goldy taky z toho duvodu protoze blizz je planuje do rmah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LolanXBOX :

tak napis nebo postni jake mas ability a ja ti povim,jestli budes schopne konkurovat elitam alespon na hellu. Na normal a nightmare je to pohoda,ale pak to zacne byt na ♥♥♥♥♥ a u Beliala zjistit, jestli je to ok, protoze kdyz ho zabijes s temi abilitami co mas,tak je vse v poradku a hura do inferna. V infernu je idealni byt ve skupine a delat ♥♥♥♥♥ velkou dmg, i kdyz casem zjistit,ze i 25k dps na elite proste nestaci:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do konce hellu se dostanes v podstate s jakoukoliv abilitou ;) a pak dost zalezi na zpusobu hrani.... takze tvrzeni k "zarucenemu konkurovani elitam" mi prijdou trosku z cesty :)

a nez hell belial, je podle me mnohem lepsi kontrola kdyz proste zvladnes poklidit vsecky packy elitek co potkas bez preskakovani x)

a inferno je v podstate o kitovani, dokud nemas nad-gear pro danej akt, pak je to jak nightmare x) je to cely o gearu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do konce hellu se dostanes v podstate s jakoukoliv abilitou ;) a pak dost zalezi na zpusobu hrani.... takze tvrzeni k "zarucenemu konkurovani elitam" mi prijdou trosku z cesty :)

a nez hell belial, je podle me mnohem lepsi kontrola kdyz proste zvladnes poklidit vsecky packy elitek co potkas bez preskakovani x)

a inferno je v podstate o kitovani, dokud nemas nad-gear pro danej akt, pak je to jak nightmare x) je to cely o gearu

a jak poznas,ze mas "nadgear" na dany akt? U zbrani je to lehce poznat,ale u obleceni tak lehke uz to neni,pokud tedy neni nejaky kalkulator. Jinak by byli fajn uz nejake addony jako ve wow, zajimaji mne hlavne cooldowny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poznám to tak, že podstatně míň chcípám a killnu všechny packy elitek co potkám :D což se zatím nestalo :D (dodělal sem teď druhou 60,takže eště není tak vybavená)

příkladem inferno butcher, když ho už sundáváš bez zdechnutí a dostatečně rychle můžeš to zkusit v actu 2 x) (neříkám že jinak to nejde, ale rozhodně to bude snažší x) ) na to není žádnej kalkulátor , jen vycházím ze zkušeností svých i ostatních

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poznám to tak, že podstatně míň chcípám a killnu všechny packy elitek co potkám :D což se zatím nestalo :D (dodělal sem teď druhou 60,takže eště není tak vybavená)

příkladem inferno butcher, když ho už sundáváš bez zdechnutí a dostatečně rychle můžeš to zkusit v actu 2 x) (neříkám že jinak to nejde, ale rozhodně to bude snažší x) ) na to není žádnej kalkulátor , jen vycházím ze zkušeností svých i ostatních

tak the butcher pro wizarda je lehky souboj,za to belial skoro solo impossible, no az bude vice goldu ci lepsi drop snad ho solo dam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25k dps :D vtipny :D ja sundal butchera s 10k dps sic asi na 5 pokus ale sundal :)

headhote no beliel na hell je celkem hnusny :) ale predstav si ho na infernu

na hell byl v pohode,ale na infernu je to jina kava, stejne nejtezsi je uzuel(nebo jak se pise pred diablem boss)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně teda přijde těžší Diablo, než ten jeho poskok... :D Já se teď dostal na Inferno a Act 1 si zatím dávám (i když ještě jsem se nedostal k Butcherovi, to bude sranda :/). Mimochodem, LolanXbox, D3 není D2... Nemůžeš si rozdělovat skill pointy, smiř se s tím. Smrt tě vyjde pouze na poškození armoru, smiř se s tím. A hru hodnoť, až se dostaneš alespoň na to Inferno, protože hodnotit hru z Normalu, který se dá dojet za jeden den, to je dost vtipné (já dojel hell act 2-4 za půlku dne, ale pokud nemáš gear a v podstatě nic nevíš, tzn. nemáš nic optimalizované, tak za ten jeden den se dá dohrát jakákoliv obtížnost do Inferna).

Celkově si myslím, že kdyby dali celý normal do guest passu, tak by se vůbec nic nestalo, hra začíná až od Inferna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Twice:

Dik za asnwer. Mno i tak to mohli treba odstupneovat dle obtiznosti. Mas recht, ze az budu umirat jak na bezicim pasu, tak budu rad, ze je jen takovyhle postih )). Jak pises o nasledovnikach, tak za koho si hral ci hrajes ? Taky mam templare, se asi nejvic hodi k magovy ne ? )).

To seth123:

Nepada vic penez ? Driv to tak vzdy bylo. Co to je rmah ?

To Headhot:

Tak skilly mohu volne prepinat ne ? Kdyz mi nebudou vyhovovat, tak zmenim na neco jineho. Mozna to tak je pozdeji, ale dosud sem nenarazil na nevratnou volbu.

To YaKuZa:

Zatim jedu solo, ale az pokorim Diabla, tak se poohlidnu po partacich. Potom se ti ozvu, pokud budes mit jeste zajem.

To endhalf:

Snad te velky Diablisto neurazi, kdyz tu obcas napisu svuj pohled na hru. Netaham tu z nikoho zadna moudra, jen pisu svuj pohled na vec. Jinak moc dekuju ze si mi poradil, ze se musim smirit s tim, co sem popsal, kdyby si mi to nenapsal, tak se doted trapim co s tim asi budu delat )).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu