Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zobrazení her ve FSD 2.2


Lebi33

Recommended Posts

Zdravím, mám RGH a FSD 2.2 a všechno běhá v pohodě. Jen nevidím hry ve FSD a tak je musim spouštět přes filemanager. Hry mám na externim HDD a převádim je přes Xbox Image Browser. Zkoušel sem i Iso2God ale ty hry sem ve FSD taky neviděl a nešli spustit přes filemanager. Můžete mi někdo poradit co dělám špatně? Díky :-)

Chtěl bych ty hry vidět a spouštět z FSD a taky aby se mi k nim stáhly obaly a info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám podobný problém. Mám dva ext. HDD. Na jeden převedu hru pomocí Image Browser a vše jede jak má. Hry vidím ve FSD a je to ok, ale jakmile je zkopíruji přes PC na ten druhý ext. HDD (aby jsem je nemusel znovu projíždět přes Image Browser) hry ve FSD nevidím a ani po hlubším skenu ani po znovu zadání cesty. Ve file manageru je najdu. Hledal jsem na forech na google a asi jsem první co se s tímhle problémem setkal. Prosím o každou radu čím by to mohlo bít. Tzn. je vůbec možné když převedu hry na externí HDD je poté kdykoli zkopírovat na jakýkoli další externí HDD a vše jede jak má. Díky za radu a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím. Mám menší problém. Mám Xbox Slim s RGH a předtim jsem měl Phat taky s RGH. Hry mám na externím HDD. Na Phat vše fungovalo a hry jsem viděl. Ale u toho slima když si chci nastavit cestu ke hrám tak mi to v pohodě najde HDD, nastavím vyšší scan ale pod těmito kolonkami bych měl vidět ještě další položky na výběr (myslim že je to Retait a Devkit), ale ty tam nevidim a když nechám uložit jen cestu k souborům a vyšší scan tak se mi tam ta zvolená cesta nezobrazí. Poradíte mi prosím někdo co s tim? Děkuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se jen zeptat at nezakladam novej topic, mam metro fsd 4.0.1 a chtel bych tohle zobrazeni her cas: 0:54 http://www.youtube.com/watch?v=4TWeYgF7xPg nebo aspon jak to ma on ve screenshotech http://www.xbox360iso.com/fsd-metrostyle-idefix-t557712.html ,ted je mam zobrazene podobne ale kdyz vjedu na tu hru tak zrovna nevim na kterou klikam, tohle mi prijde trosku prehlednejsi, kdyz je mezi nima mezera za boha nevim kde to najdu v nastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta mezera se asi nastavit neda nebo aspon o tom nevim kazdopadne to ma nastaveny na game wall pouzivam ten skin dlouho a v tom videu je to starsi verze spoustu veci v prubehu menil vcetne tohohle zobrazeni momentalne jsou na tech ikonach i popisky her prijde mi to celkem prehledny

edit: 1:56 mas to tam napsany verze MetroStyleByIdefixV2.3.xzp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu