Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

unbrick Wii


ondon

Recommended Posts

  • 2 years later...

zdravim, podařilo se mi taky bricknout wii, ale v návodu, co je tu linknutej sem udělal vše, ale bohužel sem se zasek u toho, že mi wiičko vůbec kartu s bootem nenačte, zobrazí to jenom ten warning, co to zobrazí při každym startu a pak normálně najede, ale tady už nespustim vůbec nic, to je jasný. Dočet sem se, že je to možná tim, že nemam jako boot2 bootmii a timpádem se musí poslat wii do nintenda. Nevíte někdo co s tim, nebo jestli byste mi případně nemohli říct, že se to musí poslat zpátky, jen abych věděl, co dělat dál. Díky moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hledal a četl dál a napadla mně jedna věc. Nebo alespoň všichni mluví o tom, že bych mohl vyřešit načtenim bootmii z dvd a protože se mi system menu zobrazí, tak se do tohohle channelu i dostanu, jenom nvm, jestli se i zpustí, ale to zjistím asi až to zkusim, že. Tak bych se chtěl ale zeptat, co na dvd dostat, případně link na nějakej archiv,abych to zkusil. díky

ps: nejdřív jsem myslel že budu jenom editovat, ale tam pak spíš dám to, jak jsem to (nebo někdo) vyřešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu