Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mají cenu, já mam sice jen jednu, a to Halo: První Úder, což je 3.díl. A ono těch knih je hrozně moc, např. i jakože jiné série, třeba nějaké Halo: Forerunner 1,2 a tak. Já to dočetl jen asi do 50 stránky protože číst v češtině takovou zajímavou knihu je hrozná kravina a nuda řekl bych, nejvíce mě štve jak překládají covenanty a spartani a prostě názvy co tam jsou, jsou prostě tragické, takže až se mi dostane do ruky anglická, klasická verze tak si jí hned přečtu a nepustim dokud jí nepřečtu do konce! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Its gonna be lengen...wait for it...dary!!!

Libovka na druhou :)

http://www.zing.cz/novinky/12037/gameplay-zabery-z-halo-4

Miluje 343i a zacinam verit tem slibum o nejhezci hre minimilane na xbox :)

Proste poradny next-gen Halo a vypada to na uzasnou atmosku a poradna dramata, jednoznacne okamzite zarazeni na vrchol nejocekavenjsich her :D

A tesim se na ?forerunnersky? zbrane do mp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojice vydeji priblizujici mp Halo 4, enjoy ;)

Musim rict, ze po celkove prezentaci Hala na E3 nemam uz zadne pochybnosti ze tohle bude Halo se vsim vsudy a ze "neucast" Bungii na novem Halu asi nebudezas takova tragedie :)

Doufam ze se Spartan Ops chytne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noví nepřatelé se jmenujou Promethean a musím říct že tohle vypadá na konkurenci H3.
H3 to podle mě nepřekoná, to byla prostě nejlepší hra vůbec pro mě, a ty promethean, to je zajímaví název, zvlášt když ted jde do kina film PROMETHEUS který tak trochu připomíná Alieny :DDD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H3 to podle mě nepřekoná, to byla prostě nejlepší hra vůbec pro mě, a ty promethean, to je zajímaví název, zvlášt když ted jde do kina film PROMETHEUS který tak trochu připomíná Alieny :DDD

No nevim, po prezentaci na E3 bych se tomu zas tak nedivil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasný, vypadá to peckově a určitě se to bude hrát suprově a příběh taky jsem si jist bude perfekt ale pro mě je prostě Halo 3 naprostá "platinová" hra a jedna z nejlepších nebo snad úplně nejlepší kterou jsem kdy hrál, a to hlavně zase kvůli těm custom gamesám, kdo nezažije, nemůže říkat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si ze pribehem, prezentaci a celkove i atmosferou a pribehem by mohlo Halo 4 vphohode 3 trumfnout co se seinglu tyce, tezko mluvit o tom jak se chyti MP a jestli to treba ebude takova nova mp halo Legenda, zatim to vypada domre a to jak competetive tak coop v podobe spartan ops...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu