Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Borderlands2 koupě na PSN


kejsi

Recommended Posts

napis sem tvuj nick, taky si te pridam, at mymu Axtonovi nekdo dela spolecnost :D

za koho budete hrat? a kdo mate headset?:)

muj nick na psn je pejtrix_cz :) sakra taky chci zacinat s Axtonem :D ale tak nevadi nejdriv bych si to stejne nejradsi prosel v SP hezky v klidu pomalu vsude smejdim totiz atd nvm jestli by jste to se mnou vydrzeli :D ... a headset mam ale uz jsem ho pres rok nezapl snad v nem neodesla ta baterka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi mam mensi problem a jeste jsme se Sooem neprisli na to, co by mohlo byt spatne...

stahuju Borderlands2 z jeho uctu, vsechno jde v pohode az do chvile, nez stahnu 22% - potom se stahovani sekne a nejede to dal, kdyz vypnu a zapnu konzoli, tak mi to napise ze nejaka data byla poskozena a musi se provest restore, to se povede, ale potom uz se ten download taky nehne...

jine dema z PSN sem zkousel a vse v pohode, jen ten B2 uz se mi takto seknul podruhe...co s tim muze byt? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu