Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HW Play & Charge Kit


shark.sea

Otázka

Koupil jsem si tuto sadu pro dobíjení bezdrátového ovladače ať nemusím pořád kupovat náhradní baterie a můj problém je v tom že nemůžu docílit plného nabití akumulátoru. Při propojení ovladače s konzolí dobíjecím kablem začne svítit červená kontrolka a asi cca 15min. zelená přitom výrobce udavá že jakmile svítí zelená tak je akumulátor ovladače plně nabitý. Nabijím to už od pátku co mi to donesl pošták a už na to nemám nervy!! Ovladač vydrží tak zhruba hodinu a potom se roztočí kontrolka ovladače a hledá konzoli a následně se ovladač vypne! Takové z prominutím sra.ky! ať si to Microsoft nechá!:idea: Stojí to peněz a kvalita ?? No hnus!!!!! Jo to bych chtěl vidět!!! Cituji: ,Výdrž baterie až 25hod nepřetržitého hraní! haha :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: Je divné že při dobíjení se akumulátor ani nezahřeje! Zase reklamace! A Váš názor prosím?? díky.:bash::bash::bash::ziped::ziped::ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám svítilnu halogenku na kolo a mám jí už snad 7let. Koupil jsem do ní dobíjecí baterie a nabíječku a taky si to nemůžu vynachválit! Měl jsem se na ten play a charge vykašlat a narvat tam do toho ovladače ty dobíjecí baterie GP 2000 NI-MH. Myslíš že se dají použít do ovladače?? Ta halogenka s nima vydrží dost dlouho i v zimě v mrazech jak jsem jezdil na kole do rachoty! Však to můžu vyzkoušet a uvidím. Jo za chyby se platí. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čaute, mám problém, který se tu již několikrát objevuje, ale stále jsem nezjistil řešení. Klasické nenabíjecí baterie se mi v gamepadu vybily a následně jsem místo nich použil nabíjecí akumulátor přímo od Microsoftu ( Play and Charge Kit), po přípojení kabelu i do xKa a i do gamepadu, mohu ovladač dále používat, ale problém je, že červená ledka na nabíječce brzo zhasne a pokud nezhasne hned, zhasne například po necelé hodince, ale aby gamepad následně vydržel v provozu 30h nebo ikdyby 12h , t onehrozí, hodinu max. 2h a to bez zapnutých vibrací pokaždé. Nevíte co s tím? A ještě otázka, nabíjí se gamepad, pokud Xbox není zapnutý, ale pouze v elektrice? Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu