Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zelený koule ?? Ty má snad ten Cháron nebo jak se jmenuje ten dedek na lodi,ale toho nemyslim,mám namysli tu ženskou s křídlama v té věži.... nevšiml jsem si,že by měla zelené koule,akorát na mě občas hodí kus země :-D

OK, vcera jsem to udelal takze rad pomuzu......je to vlastne na nekolik casti:

1/3 - je s tebou v kruhu a hazi na tebe kusy zeme - normalne ji mlat hlava nehlava, ja mel ruku na max a pouzival L+trojuhelnik. Pred kusama zeme uhybas skokama (L+R+pad)

2/3 - v pulce zivota vyleze na ty 3 sloupy vpravo a zacne na tebe hazet zelene koule a postupne pak i zelene svetlo a delat diry v zemi (postupne prelejza z jednoho na druhy)

- koule - musis odrazet stitem - pred narazem zmacknes L (tim ji ho posles zpet - obcas ho posle hned znovu, tak to chce chvili cviku)

- diry - musis se uhybat - behem ci L+R+pad

- paprsek - proste uhybat - me pomohlo skakani 2x X

Vzdy po par zasazich spadne a zustane viset na kridlech na sloupu a muzes ji chvili mlatit - dobry je pouzit v ten moment treba svetelne kouzlo od Charona (L+O)

Tohle vse opakujes nez nastane 3/3.

3/3 - az ji skoro dorazis spadne uplne dolu do kruhu a pak musis do svetelneho kruhu a pouzit stit na paprsek + pak mackani O...podle toho co napise hra.

Mimochodem, behem souboje jeste probehne bitka s Atlasem, kde jen mackas co ti napise hra (proste klasicky souboj s bossem).

Tak, tot vse.pak uz te ceka jen zaslouzene zaverecne video :) a pokud mas chut, souboje v challenge v treasures.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi poraďte! Když jsem v tom žaláři, tak se dostanu do takový části, kde jsou obrovský řetězi a je tam připoutanej takovej chlapík. A když všema tyčema otočim, tak se tam pohybují nějaký jakoby stupadla, ale nemůžu doskočit z jednoho na druhý stupadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsme na začátku a už jsem se zasekl..:( Trcohu sem to tady prohledával, ale nenašel jsem to tady, takže kdyby to tady bylo tak mě pls omluvte a nasměřujte!;)

Takže jsem hned na začátku myslím, že u 3 savu. Je to takové uzavřené "náměstí" a tam zabiju všechny protivníky a pak vezmu mrtvolu, kterou měl v hubě ten "drak" a položím ji na kruhové tlačítko a otevřou se dveře, ael když projdu dál tak jsou tam ty samé dveře, ale já neprojdu protože když nestojím na tom tlačítku tak se dveře zavřou... Víte, někdo jak dál? Pls!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu