Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPad 1 nereaguje na dotyk


sadak3

Otázka

Zdravím odbornici, známému upadl iPad 1 na zem a nereaguje na dotek a ja se mu nabídl ze mu to opravím, jelikož jsem uz par smartphonu opravil ale vetsinou i se zničených displayem.. U tohoto ipadu normálně display funguje, vsechna mechanická tlačítka taktéž, jen nefunguje na dotyk. Mohl by mi někdo poradit čím přesně to je, než objednal něco co vlastně nepotrebuju? :D

post-45853-14687163428019_thumb.jpg

Zde jsou obrázky které by vám mohli pomoct při diagnostice problému :)

A omlouvám se za překlepy a nesmyslná slova, protože i já píšu z iPadu a autokorecke nemilosrdná :D Předem díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Byl jsem si tím skoro jistej, ale radši jsem se ujistil, děkuju za potvrzeni. Apple je pro me totiž novinka. Ale i ty jsi začínal a čekal bych trochu min arogantní odpověd, ale stále posílám thanks!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Konečně jsem od best apple obdržel fuknční nepoškozený digitizer a poslali mi ho tentokrát bez nálepek kterými se to nejspíše mělo přilepit, němáte někdo nějaké zkušenosti s opravou ipadů? Tento už byl nejspíše opravovaný a bylo to přilepeno nějakým lepidlem, nebo je to tak oroginálně? Co bych si na to měl sehnat, poradí mi někdo? :) díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Upřímně? Je to makačka. Taťka si nechával opravit iPad2 a chtěl si to taky udělat sám a nakonec to odnesl do servisu, protože nebyl schopnej to prasklý sklo ani sundat. De prej o to, že tam je nějak tepelně navařený a prej horkovzdušnou pistolí to povolí. Taťka to zkoušel fénem, až se to nedalo ani držet a ani prd, tak s tím třísknul a šel si to za 1500 nechat vyměnit v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu