Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak nainstalovat hru


emosss

Otázka

ahoj stahl sme si hp6 cz a newim jak ji nainstalovat, byla na 5 partu stahl sme vsech 5 klikl na 1. part a nechal sloucit na plochu, kdyz slozku otevru co je na plose sou tam jen soubory hp-dfff.01 hp-dfff.02 atd... az k .51 jak teda hru nainstaluju? este je tam pak soubor sfv ale ten ma jen 3 kb , zkousel sem i deamoona a nic, poradite?:) diky odmena thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
lol tys otevrel ISO,stahni si deamon tools,a prez to to nainstaluj,virtualni ROM...nebo tak,jen kliknes pravim na dameoma a das nakou virtualni Cd-rom,najdes kde to mas asi na plose-a das Mount,a zacnes...

stahl sem 7 partu, a klikl na prvni part a nechal vse dat na plochu a na plose mam slozku a ve slozce este jednu slozku a v ty tyhle soubory:( ja nwm jak:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to zas otevri ty slozky a klikni na jeden pravim a dej Extzrahovat do a ty das Plocha,a mas to only na plose,a pak prez daemona...

muzes mi dat tvuj skype? porad mi to nejde:(

fakt nwm jak na to:( muzete si na me enkdo najit 3 min cas a napsat nebo rict krok po kroku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyby to bylo na hjsplit, pak jsou koncovky .001 atd., tohle je pravděpodobně opět ve winraru, mám to třeba u Crysis, zkrátka ten první xxx.01 otevři znova ve winraru, mělo by tam být .iso, popřípadě .mds a .mdf... pokud to nepůjde, pak je možnost i ten HJSplit nebo sloučení v TC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu