Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo 3


Kangaroo66

Recommended Posts

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Nemate nekdo zkusenost u barbara s nastavovanim dual wield a mec a stit ? protoze mam recept na sekeru the wedge, udelal jsem si dve a super, at dam cokoliv 2x do dualwiledu, tak to ma vetsi dmg nez zbran + stit, ale co je divny... nasel jsem legendarku doomsbringer a ten kupodivu ma vetsi dmg se stitem,ktery ma jen 155 sily a 79vitality, presto,ze u nej mam the wedge, ktera ma dmg 180, 42-48 cold dmg, 151síly, a další.

je to divny ne ? ale dela to jen ten doomsbringer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda za barbara nikdy nehrál...ale jak může fungovat meč+štít s dualwieldem :) pokud se nepletu tak dual wield je 2x1hand :)

edit: tak jsem hell 2.akt... a furt je to jak procházka ružovym sadem..jsem zvědavej na Ferno :) zatím mi netrvalo killnutí bosse víc jak 30sec :) diablo byl za 1min :)

edit2: tak jsem včera měl haluz jak cyp... HELL 3.akt kdesi v jakesi štole z bedny..mi padl skycutter :D s dmg cca 1000 + další atributy.. ... ted je to uplně žužo..na to,že dosud jsem měl 400-500 :)) a ten borec co k tomu je :D parada

celkovy dmg 30,4k :D

Upraveno uživatelem krtek6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

nevím jak to hraješ...ale ja za celou hru od normal po inferno použil pouze 2 lahvičky :)

edit: neví někdo proč mi nejde aktivovat whimshire? ... mam vyrobenou tyčku (inferno) a přijdu ke krávě (mrtvola) a nic se neděje :-/

Upraveno uživatelem krtek6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu