Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

shaním nekdo kdo mi udelá hack na ps3 (Okolí louny žatec most )


calif

Recommended Posts

  • 8 months later...
hmmm fatky nedela ty se prej rozpadaj pod rukama takze ti to neudela protoze prvni vec co se pta jestli je to slimka protoze kdyz se zacnes rejpat ve fatce tak ti na 90% odejde je to i z me zkusenosti.

necchi rypat ale vetsi blbost jsem neslyšel slim mi prijde křehčí na vše uvnitř než fat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

kamo ja jsem měl fat 5 let bez problemu pak se tam žačal rejpat jeden nejmenovany rodoby flescher sice flasch udělal ale do 3 tři dnu my odešla grafika jak se v tom rejpal tak jsem to neřešil a koupil jsem si slim a flech proběhl v pohodě a jede do dnes fatka je vic nachilna na rozebirani věř mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co zas ja vím tak super slim nikdo nechce ani cobru ode je draha a asi nikdo si to rád nenechá pajet na desku, zlatý CFW ROGERO 4.50 :D je lepsí a i levnejsi a bez pajení,zrovna sem i četl že kdo si aktualizoval na ofw 4.55 že cobra ode nechce jet:-) nadhera za ty prachy teda, at si každy tedy vybere kazdeho vec,faty to je zas věc názoru :-)ja sem třeba se žadnym nemel problem ,pajet modely cechG a G by se mi ale nechtelo :-)

Upraveno uživatelem johnyklec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu