Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2014 FIFA World Cup Brazil


Kinimod84

Recommended Posts

Region: free.gif

Language: us.gifde.gifit.gif

SS Version: 2 (trusted)

Source: DVD9 / XGD3.png

Dashoboard: v2.0.16537.0

Flash: LT+ 3.0

Žáner: Sports & Recreation

Vývojár: EA Canada

Vydavateľ: Electronic Arts Inc

Funkcie:

* Hráči v režime offline 1 - 4

* Spolupráca v režime offline 1 - 4

* Dolby Digital

Funkcie online:

* Viacerí hráči v režime online 1 - 2

Za mě nejlepši fotbal co je na x360 mám za sebou asi 5 zápasu a super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle fotbaly mě vždycky baví víc než FIFA. Hodně jsem hrál World Cup South Afiraca 2010 a tohle je taky hodně dobrý. Přijde mi že tohle je takovej uvolněnější fotbal, super centry nebo přihrávky do běhu jsou lepší nebo inteligence hráčů, přesněji nabíhají do přihrávek než ve fifě. To se to potom hraje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to mě zas ne já mam radši klubový match ale objektivně musím říct že fotbálek je todle ohodně povedenější než fifa14 a vypadá to že do doby než vyjde fifa15 už asi jiný fotbal hrát nebudu než World cup Brazilie 2014 :D

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zkus to stahnout znova,asi chyba pri stahovani,nikdy se mi nestalo aby mi chybel default.xex a nebo to preved Xbox Image Browserem!

Na netu je i verze primo pro RGH,takze nemusis nic prevadet!

Taky to muze byt tim,ze nemas nejnovejsi verzi dashe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať tu nebrečí že má problém.

Myslím že od toho tu to forum je že když někdo něco neví tak že se tu přijde zeptat nebo myslíš že to tu je jenom proto aby nam tu Rowan a jemu podobní cpaly fotky přiblých pajduláku co jim příjdou když si koupí origo hru a co jako se mám po.rat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že od toho tu to forum je že když někdo něco neví tak že se tu přijde zeptat nebo myslíš že to tu je jenom proto aby nam tu Rowan a jemu podobní cpaly fotky přiblých pajduláku co jim příjdou když si koupí origo hru a co jako se mám po.rat

Takže za prve..ano klidně se poser...je me to jedno...nikdo te nenutí se na jedno vlákno z tisíce dívat, navíc se jmenuje "sběratele her" takže tam jsou fotky nejen priblblych pajdulaku ale i jiných sběratelských kousku za tisíce, což evidentně dělá některým problém jelikož nemají ani nějakou stovečku na orig hru a tím pádem jim to leží v žaludku ;)

Za druhé neber si nikoho do huby, takovým se to vždy vymsti...

a za třetí ano a opět at si koupi origo a nebude to řešit, at už rgh nebo flash nebo crack porad stejne problémy, něco nejede něco se seká něco padá atd atd a pak jste ještě schopni napsat ze hra stoji za ♥♥♥♥♥....podpoře vývoj a vše bude OK a hry třeba budou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu