Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP-3000 má problémy s displejem


Anonymous_

Recommended Posts

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

souhlasim s markem a mam psp phat i slim a kdyz na nich hraju rozdil jediny rozdil vidim v uchopu displej ma slim sytejsi ale na hrani to fakt nepoznam i filmu to je neco jinyho to zasadne na slimakovy

Cital som tvoj post a furt mi z toho vychadza ze ty porovnavas FAT a SLIM a my tu porovnavame SLIM a 3000 :) .

Inac z toho PSP 3000 boli vsetci furt pototo jaky to bude mat super displey pritom tam Sony len dalo slinejsie diody ktore su mozno o 5 korun drahsie :dozey: sry ked som povedal debilinu PSP som rozobrane nikdy nemal a neviem ci je to podsvietene LEDkami :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D a to sem si rikal ze jakmile pujde flashnout tak si ho buynu takze nic Sony to proste odflaknul asi si myslel ze kdyz tam da mikro a lepsi procak tak to projde (ten display) ;) je to blazen takhle zkazit PSP-3000 sem zvedav jestli udela 4000 a nebo neco jinyho pokud ubec neco........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého by se sony měla přestat babrat v téhle konzoli, protože nadělá víc škody jak užitku...Už žádné PSP 4000, ale začít pěkně z gruntu...PSP2...Udělat prostě úplně novou konzoli. Získá tím nové možnosti v oblasti výkonu a může napravit chyby, kterých se dopustila na PSP viz. například UMD mechanika (místo toho bych dal třeba takové ty miniDVD) a právě onen špatný display, který některé hry prostě nedokážou využít...

EDIT: Tady jsem našel opravdu pěkný návrh. Sony by se občas mohla nechat inspirovat a né jet podle zažitých tradic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého by se sony měla přestat babrat v téhle konzoli, protože nadělá víc škody jak užitku...Už žádné PSP 4000, ale začít pěkně z gruntu...PSP2...Udělat prostě úplně novou konzoli. Získé tím nové možnosti v oblasti výkonu a může napravit chyby, kterých se dopustila na PSP viz. například UMD mechanika (místo toho bych dal třeba takové ty miniDVD) a právě onen špatný display, který některé hry prostě nedokážou využít...

Souhlas ale zas by byla uplne new zakladka.... :D ale jinka je to nice napad ale jen jestli si sony mysli to same......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého by se sony měla přestat babrat v téhle konzoli, protože nadělá víc škody jak užitku...Už žádné PSP 4000, ale začít pěkně z gruntu...PSP2...Udělat prostě úplně novou konzoli. Získé tím nové možnosti v oblasti výkonu a může napravit chyby, kterých se dopustila na PSP viz. například UMD mechanika (místo toho bych dal třeba takové ty miniDVD) a právě onen špatný display, který některé hry prostě nedokážou využít...

rel bych se pokud se neprolomi PSP-3000 pujdou na PSP2 ... jenom zkouseji co by se dalo prolomit a co ne :-)

je muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže.Nechápu jak můžete usuzovat a pohoršovat nový display PSP 3000 jen z toho co se tady dočtete,Jsem jeden z těch co na PSP 3000 čekali několik měsícu.Zklamán ale nejsem,Je možné že budu až budu mít v ruce nové psp a uvidím chování displaye na vlastní oči,zatím pěvně věřím že kvalita displaye PSP 3000 je opravdu lepší než u modelu slim a lite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže.Nechápu jak můžete usuzovat a pohoršovat nový display PSP 3000 jen z toho co se tady dočtete,Jsem jeden z těch co na PSP 3000 čekali několik měsícu.Zklamán ale nejsem,Je možné že budu až budu mít v ruce nové psp a uvidím chování displaye na vlastní oči,zatím pěvně věřím že kvalita displaye PSP 3000 je opravdu lepší než u modelu slim a lite.

kdyby sis procetl o tom displey naky clanky, fotky a zkoukl videa... tak by si tohle podle me nerikal... ale uvidime no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže.Nechápu jak můžete usuzovat a pohoršovat nový display PSP 3000 jen z toho co se tady dočtete,Jsem jeden z těch co na PSP 3000 čekali několik měsícu.Zklamán ale nejsem,Je možné že budu až budu mít v ruce nové psp a uvidím chování displaye na vlastní oči,zatím pěvně věřím že kvalita displaye PSP 3000 je opravdu lepší než u modelu slim a lite.

Delas si legraci? Videa, obrazky, odborne posudky a uznani Sony ti nestaci? :roll:

Kdyz je to videt i na videu, kdyz to tu potvrdil clen fora, tak jak muzes porad slepe a hloupe tvrdit, ze veris, ze je ten displej lepsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze hele kdyby to melo opravdu tak spatny display jak rikate nejspise by toto nebyla ravda

http://www.gamepark.cz/noveho_sony_psp_3000_uz_prodano_140_000_kusu_48262.htm

a jestli ti prijde rozliseni displaye horsi nez PSPfat tak jsi asi slepy

58071.JPG

psp 3000 ma lepsi display nez fat i slim muzu to potvrdit z vlastni zkusenosti.

sam jsem tu konzoli mel v ruce a taky jsem na ni hral gta vcs

rozliseni bylo trosku lepsi nez slim ale prezto.

no kdyby mi neslo o grafiku tak si to koupim kvuli mikrofonu já skype na PSP docala dost vyuzivam.

(nejspise jsem urazil anonyma apod. ale je to tak!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) ja o rozliseni nic nerikal omg xD Ses asi mazlej.. Rozliseni maji vsechna PSP stejne.

2) horsi ma, bud ses slepej, nebo jsi nehral poradne.. Ja jsem zkousel take zavodni Midnight Club 3, kamos mi to pujcil. A to jsi neveril ten hnus.. Bila se v te tme (cerne) uplne nechutna rozmazavala na carky.. Proste klasicke prokladane, jak u Gameboye.. Navic, nemusis sem davat fotku displeje PSP, kde je staticky obrazek - ano kontrast to ma lepsi, ale to se tu ted neresi, tady se resi displej psp 3k za pohybu, ktery je strasny. Jak casto si na nem prohlizis obrazky? A videa, nebo hry, kde se neco hybe? Hm? Co je horsi, o neco bledejsi barvy, anebo hnus v podobe prokladaneho obrazu?

Fakt ses asi mimo - to plyne i z toho, ze meles o rozliseni, ktere je UPLNE stejne, jako na psp slim i na psp fat!

A bud rad, ze ti nedam body za znasilneni cestiny (prezto).. omg..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předevšim má živější barvy, vyšší jas atd., což se samozřejmě počítá. Ovšem, jak jsem psal v tom článku, jde o znatelné prokládání v určitých situacích při hraní her. Vzniká to... (cituji SONY) ..."snahou o potlačení perzistence předchozích obrazů vykreslených na display". To tomu displeji velice ubírá na kvalitě... ale pokud to někomu nevadí, je to v pořádku. Netřeba se tu hádat o to, jestli je ten displej lepší nebo ne, to ať si každý přebere sám, minimálně se shodneme na tom, že má být lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s RiWiXem..blbe sem se vyjadril,mel sem namysli ze pro me je lepsi diplay psp 3000.kazdy ma urcite sve klady a zapory.ctenim textu v anglictine a sledovanim youtube sem stravil hodiny takze sem mel moznost opravdu porovnat je mozne ze budu mluvit jinak az si koupim 3000ale zatim pro je je to jasna volba:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No sice to co pise Anonymous je pravda, odezva pry vazne bida, ale ja se priklanim k nazoru Yerka a par dalsich. Display je u 3000 proste resen opacne viz. http://www.slashgear.com/wp-content/uploads/2008/10/psp-lcd-comparo-600-480x323.jpg a s nim prichazi i zminovane problemy.

Jak uz tu nekdo psal, patrim taky k tem co se na nove PSP tesili. Barvy mi uz proste u Slimka prijdou v mhoha pripadech spatne, viz napr. Sega Rally (ta zelena v dzungli je jak z GBC:? a tech her je vic) pohled na vsechny ty obrazky, kde je kontrastni srovnani displeju me proste laka. Kazdopadne starsi model mi i tak zustane, takze kdyby neco jo horelo, zahraju si to tam.

Snad jsme na demokratickem foru, kde muze kazdy alespon napsat svuj nazor.

edit: Jeste jedna zajimava vec, prokazalo se ze PSP 3000 podporuje to hrani pres kompozit? jak se slibovalo. Na gameparku pisou ze ano. To byla taky jedna z veci na kterou jsem cekal.. Se Slimem sice hraju na TV take, ale kazdy nema LCD s komponentnim vstupem. Navic pripojit si konzoli k CRT pres tri since bych celkem uvital, sice by nesel maly text precist, ale diky rozliseni by to vcelku nemuselo vypadat spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompozitni kabel neni zalezitost PSP 3k, ale firmware 5.00, tudiz to jde i na slimu, viz. http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008060001 :dozey:

Sega ma zrovna barvy, jak na GBC naschval.. Asi nechapes styl Segy - celkem retro arkada..

Ale samozrejme ja ti tvuj nazor neberu, jen vyvracim kecy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano retro arkada, Sega Rally hraju na vsech systemech uz par let, mel sem na mysli spis urcity usek hry a jednu barvu, kazdopadne netvrdim, ze to neni chyba vyvojaru. Jen mi u dost PSP titulu prijdou ty barvy nic moc..

Za odkaz dekuju, podivam se na to. Dotaz stejne nejspis patril do jineho vlakna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konecne PSP 3000 piano black batman edition je doma:) muzu opravdu rict..BOMBA barvy jsou uzasne...Radkovani je videt ale je to minimalni a je to vlastnost displeje jak uz bylo receno.ale neni to ubec zle vsiml sem si toho jen z 5cm,a myslim ze to ubec nevadi je to podle me prirozene.Oproti psp 2000 na kterem hraji opravdu znatelny rozdil v barevnem podani davam 10/10!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, taky budu snad brzo majitelem. Ono se to projevuje jak u ktere hry a hlavne spis bila na cernem pozadi muze trochu pokulhavat. Kamos si ho ted take sehnal a zatim spokojenost. Jinak 10/10 to nevim:) ale jak sem daval Driver treba ten odkaz na gamepark, tak tam testovali i jednotlive hry, ale ty barvy ti verim ze musi byt paradni..

Jeste k tomu hrani pres kompozit, tak ohledne Slimu se to tyka stejne jen custom firmwaru ne? PSP 3000 to mel prave umet i bez nej, jelikoz stejne zatim flashnout nejde, ledaze by nekdo hodne zrucny prehodil CPU ze starsi verze..

edit.. tomahawk: Tezko rict, vsude tam ale uvadi maximalni spokojenost, kazdopadne dobrej odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tenhle od sharpu ??? http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3217

Sel by do 3000... myslite ze bude velkej rozdil???

Nesel, nejde ani do slima, jde jen do PSP Fat.. Navic by byla blbost kupovat si PSP 3k a hned si menit displej, zase o tolik horsi neni.

To Yerk_ asi mas neco s ocima, jelikoz ty barvy takovy rozdil proste nejsou - je to videt, ale rozdil to muze byt tak 20-30% maximalne.. Mozna jsi myslel 10/10, jako 10 deleno 10, coz je 1, rozdil teda 1,tudiz zadny.. ;-) A jestli to radkovani vidis az z 5cm, tak to potes, staci si dat nejakou hru, kde je neco tmavsiho a svetleho na sobe a razem to mas takove rozplyzle, rozmazane - na slim to tak proste neni, na fat je neco podobneho, kvuli duchum - a kdyz se podivas bliz, tak vidis radkovani.. uplne jak na GBC, coz je celkem humac.

Ano, neni to vada, je to technologie, ale je to spatna technologie! Na hrani je treba displej ostry, bez nejakeho prokladani a s rychlou odezvou, nejaky pasivni a prokladany smejdy - ac s dobrym kontrastem - se hodi leda na nejake fotoramecky nebo pro nejake profesionalni fotografy, kteri potrebuji kvalitni staticky obraz, pro dynamicky obraz je to jasne nedostatecne.

Kazdopadne je to tvuj subjektivni nazor, jsem rad ze to tvym ocim vyhovuje a preju ti tu spokojenost. ;)

Jinak, kompozitni je u slim samozrejme jen u cfw, ale ten se na tomto foru bere jako samozrejmost, oficialni fw je znacne omezeny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu