Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výlet k Černobylu /// Diskuze


Recommended Posts

Popravdě mě to kdysi moc lákalo.. Navštívit Pripjatský bazén (mrkněte na googlu na fotky) atp.. Ne tolik samotný černobyl, ale hlavně ty prázdné byty.. To je fascinující pro mě.

Ale teď už asi ne ..

Každopádně pokud by jste tam někdo jel, kamera a foťák s sebou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Popravdě mě to kdysi moc lákalo.. Navštívit Pripjatský bazén (mrkněte na googlu na fotky) atp.. Ne tolik samotný černobyl, ale hlavně ty prázdné byty.. To je fascinující pro mě.

Ale teď už asi ne ..

Každopádně pokud by jste tam někdo jel, kamera a foťák s sebou!

kvuli tomu nemusis jezdit na Ukrajinu..si zajed do staryho vojenskyho prostoru v Milovicich...taky prazdny byty apod...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bulku? Kdy vyrážíme? Já jako zarytý fanda STALKERa to musím všechno prošmejdit a pohledat vojáky, blind dogy, vampiry a různý artefakty :D Každopádně, velice zajímavé ... A nevěřím tomu, že by tam nejezdil autobus ....
jezdí, ale procetl sem celous stranku co sem dal siki, ale tyhle TOUR to je na nic skoro nikde se nevystupuje, takove nic moc... Nejlepsi projet celou zonu a taky to vrakoviste :) Kdyby nekdo vybavil to povelení , bylo by nas dost a pak to by na 1 osobu nebylo tolik :)

a taky je treba mit Geiger, pokud by sme chteli prezit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připočti si k nákladům platbu místním gangstrům, obvykle se vyplatí vozit alespon Plzen maji to rádi a zvol dobrou káru (optimálně žigul pátnáctka se stěračema na světlelch s navijákem a v kufru sikovky a kladivo a dojedeš všude...........:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice to neni o výletu ale je to dost zajmavý si to přečíst ;) ...

--> http://www.angelfire.com/extreme4/kiddofspeed/chapter1_cz.html

strasne moc diky ze jsi uverejnil ten link protoze jsem to od te motorkarky nikdy nic necetl...fakt jsem u toho cteni uplne vseho na tech strankach prosedel snad cele tri hodiny...fakt uplne super cestopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že pokud byste šli s průvodcem, určitě bude mít u sebe geiger (gajgr) - přístroj pro měření výše radikotivity. Tím snadno zjistí, jaký je stupeň radioaktivity (Já mám doma takový červený sovětský gajgr a pořád funguje :lol:) Navíc si myslím, že v části vyhrazené pro návštěvníky bude nějaké opevnění z olova, které zabraňuje šíření gamma záření. Ale to jsem jen domněnky.

Koho by zajímala havárie Černobylo den po dně, tady je odkaz:

http://www.ecn.cz/ENV/Temelin/c11/PRUBEH.HTM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak vy,ale mam znamyho co tam byl.. A je to kruty,jinak rozhodne nepopcitejte s tim ze sem jenom tak pujdete podivat do trosek.. povolani taky nedavaj kazdymu.. CO sem videl z fotek co mel tak tam je obrovska skladka Stroju od Vrtulniku po auta atd co sou odstaveny na plose ktera je velka jak nekolik fotbalovych stadionu jelikoz sou porad ozareny.. Myslim ze vylet by to byl hezkej ale moc bbych s tim nepocital ze z toho budete mit extra azitek kdyz uz tak z ptaciho pohledu takze helikopterou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu