Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ochota v elektro obchodech...


kruta

Recommended Posts

Čus takže rád bych se s vámi podělil o zážitcích z nějakých elektro obchodů...:roll:.Já jsem dnes zažil poměrně šok v Electro Worldu v Hradci Králové :D...jdu do herní zóny kam mě poslali když jsem si chtěl zajezdit Grid na Xboxu...přijdu tam a vidím na TV (není signál) mrknu na Xbox a tam 3 červená světla!:cheesygrin:

snmka005ug6.th.jpg

No dobře zašel jsem tedy za tím chlápkem co mě tam poslal a on si tam telefonoval nevim s kým ale usmíval se :lol: a říkám mu ten Xbox je rozbitej a je tam RROD...a to co mi řekl jsem nečekal:?!Teď nemám čas pak se na to možná podívám.Protočil jsem očima a šel jsem dál :D, protože takovou todemenci jsem ještě neviděl :D!!

Procházel jsem si tak nějak celý obchod a vidím Top hry od 1-20 samozřejmě jako 1 (netušim jestli opravdu ale bylo to v rozmezí 1-5) vidím PGR4 za neuvěřitelně lákavou cenu 1999Kč:cheesygrin:!Dělám si srandu s tou lákavou cenou ale to vám snad došlo...důkazní foto!

snmka001pq2.th.jpg

Omluvte kvalitu fotek, ale je to focené sestřiným mobilem (Nokia 5300)...

Podělte se s vašimi zážitky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem tedka v Bulharsku a nejak mi prestala fungovat mys k notebooku, rikam si tak neni problem skocim koupit za par kacek nejakej shit a pak v CR si ji pujdu reklamovat. Tak jdu do obchodu a mel jsem docela naspech tak jsem vybiral a vybral jeden Genius za vic nez 200 kc (lol) Moc jsem to nestudoval a jel sem domu, tam otevru a koukam zadne USB ale PS2, tak rikam je to novy nebude problem. Pristi den tam jdu na reklamni oddeleni a pan mi rika ze musim pockat nez prijde kolega, ktery se s timhle zajima. Ok np. Cekal jsem kolem hodiny!! Nez tam ten rofler prisel a za 2 minuty mi rekl ze nevidi duvod proc mi to reklamovat kdyz jde o bezproblemove zbozi. Tak jsem se musel vysolit dalsi prachy za dalsi mys. Btw prodam cernou lasrovou mys, ani jednou nepouzitou :D Nabizejte :D

V elektrowordu jsem jeste nikdy nezazil ze by tam neco fungovalo, meli tam 2x PSPcko, 2 xbox a fungovalo akorat 1 PSPcko-FAT. Je videt ze e-shopy vedou no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale on měl pravdu, na reklamaci jsi neměl nárok. kámoš si takhle koupil kartu za 1500 do mobilu a zjistil že vzal špatnou a nevzali mu to, protože to nebylo vadný a už by to neprodali. jinak u nás v electru v Mladý Boleslavi je PSP v katastrofalnim stavu. maj tam fatko a vysi za kus drátu skoro k zemi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale on měl pravdu, na reklamaci jsi neměl nárok. kámoš si takhle koupil kartu za 1500 do mobilu a zjistil že vzal špatnou a nevzali mu to, protože to nebylo vadný a už by to neprodali. jinak u nás v electru v Mladý Boleslavi je PSP v katastrofalnim stavu. maj tam fatko a vysi za kus drátu skoro k zemi :D

No nevim, takhle jsem si koupil mys z czc.cz ale kdyz mi prisla tak koukaz ze je pro notebook - mala. Bez problemu mi vratili penize.

Lol sama mys :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbozi z internetu muzes do 14ti dnu v neporusenem obalu dle zakona vratit , pokud si koupis mys v kamennym obchode a doma zjistis ze ses lama a mas ji na ps2 a ne na usb , je to tvuj problem , mys je funkcni a neni duvod k reklamaci :)

Tady jde spis odkud to kupujes nez co je kde napsany. Jak uz tady pise i delasi clovek v czc nebyl problem. Proto si odtamtud kupuju vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romeno má samozřejmě naprostou pravdu, v kamenném obchodu žádná ochranná 14-ti denní lhůta neplatí. My spotřebitelé jsme ovšem zmlsaní ochotou některých přístupnějších prodejců a jejich vstřícnost považujeme za standard:-( Pokud bys zmíněnou myš koupil třeba v Globusu či Hypernově, bez problémů bys ji mohl do 14-ti dnů vrátit a vzít si zpět své peníze. Mě osobně se zdá tahle možnost tak logická, že se divím, že není obsažena v zákoně. Navíc v obchodu velikosti Electroworldu bych rozhodně čekal větší vstřícnost v tomto směru. Nemají zrovna prodejce špičkové odborníky a docela často se jim stane, že zboží prodají s chybně uvedenými parametry. Já osobně tam občas zajdu a mnohdy jsem byl docela zaskočen. Jeden prodejce tam kupříkladu tvrdil paní ve středních letech, že HDD DVD rekordér podporuje DivX, ačkoli to nikde na obalu nebylo uvedeno. Odůvodnil to tak, že dnes už tenhle formát včetně korektních titulků přehrává každý DVD rekordér automaticky. Paní jsem tehdy z omylu vyvedl, ale pokud by opravdu přístroj koupila a její syn by doma zjistil, že svou sbírku stažených filmů nepřehraje, těžko by při reklamaci dokazoval, že byl ústně oklamán:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že toto platí v USA, že jakékoliv zboží můžete do 90 dnů vrátit bez udání důvodu (i v kamenném obchodě) .. ovšem na druhou stranu, když si člověk představí, že by to bylo u nás, ,,vynalézavost" a vyčůranost českého človíčka by velela, že v 89. den hurá do obchodu a zboží vyměnit ....... co by si pak obchodníci počali že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky zkušenost s Electro Worldem. Asi minulý rok jsem tam kupoval SonyEricsson W580i (nekupovat !). Až později jsem si přečetl, že se mu lámou tlačítka. Postupně se začaly lámat, tak jsem zašel na reklamaci. Už to chtěli posílat servisu... Den předtím jsem raději poslal mail do SOS (Sdružení obrany spotřebitelů), kde mi mimo jiné napsali následující: Podle § 616 odst.3 Občanského zákoníku nemusíte prvních 6 měsíců od koupě souhlasit s opravou věci, ale můžete požadovat její výměnu za novou. Nejedná se však o výměnu okamžitou, ale i zde musí proběhnout klasické reklamační řízení, které může trvat až 30 dnů. No každopádně jsem chtěl výrobek nový (k čemu chtít pouze opravu, když můžu mít výrobek nový :)). Tak jsem si to vytiskl (bez posledního řádku xD) a když lidi na reklamaci viděly paragrafy (které si samozřejmě museli ověřit u vedoucího prodejny :roll:), dali mi hned výrobek nový. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ELECTROWORLD is the shit. proste je to tak.. vstricnost na ho... a kdyz jsem se koukal na hry tak osunteli obal za 1999kc jak uz to tu ukazoval kruta..meli by ho vsude pozavirat.. cokoliv tam najdeteje je sr... koukal jsem na nds na zahrani.. utrzenej display.. xbox presne 3 svetla.. ps3 rozbita televize... psp utrzenej drat......

A to je Praha!!!! takze kdyz se takhle reprezentujou tak aspon vite jak vypadaji jejich ostatni produkty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No psal jsem jenom o xboxu...PSP mělo urvaný Joy :D a je to fakt sexy bez něj :lol:...PS3 bylo snad úplně nové s tím modrým podsvíceným stojanem což bylo fakt pěkné;)...jo a gamepad u xboxu no to byl brůtus :lol: ty tlačítka byli úplně vydudaný :D sjeli jste s tím horním joyem do leva a on tam zůstal atd. ! Prostě hrozný zasr*ný od špíny co maj lidi na ruce...nic nebudu se k tomu vyjadřovat!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že toto platí v USA, že jakékoliv zboží můžete do 90 dnů vrátit bez udání důvodu (i v kamenném obchodě) .. ovšem na druhou stranu, když si člověk představí, že by to bylo u nás, ,,vynalézavost" a vyčůranost českého človíčka by velela, že v 89. den hurá do obchodu a zboží vyměnit ....... co by si pak obchodníci počali že :)

Beze srandy, už se vidim jak jim to tam vracim :D. Jinak u nás v Elektrovordu Olympia Plzeň jim funguje vše, ale trřeba PSP nema zadny UMD disk takze na nic... Nintendo WII bylo super meli tam sport, ale to se jim rozbilo a uz to tam 2 mesice neni.... PS2, PS3,X-ko bez problemu vsechno funkcni + sem tam na zacatku prazdnin videl nejakeho dinosoura, kteryho tam predstavoval nějakej uvaděč, taky docela zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl zamluvenou TV v Electro Worldu a v ten den kdy měla dojít,prostě jsem celej den čekal a nic nedošlo,no a pak jsem zavolal a oni že už jí nemají,tak jako to mě nas*aly jako prase hrůůůůzaaaa!!!Velký řetězec,ale bohužel na to nemají být velkým,umí si jen dělat drahou reklamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky zkušenost s Electro Worldem. Asi minulý rok jsem tam kupoval SonyEricsson W580i (nekupovat !). Až později jsem si přečetl, že se mu lámou tlačítka. Postupně se začaly lámat, tak jsem zašel na reklamaci. Už to chtěli posílat servisu... Den předtím jsem raději poslal mail do SOS (Sdružení obrany spotřebitelů), kde mi mimo jiné napsali následující: Podle § 616 odst.3 Občanského zákoníku nemusíte prvních 6 měsíců od koupě souhlasit s opravou věci, ale můžete požadovat její výměnu za novou. Nejedná se však o výměnu okamžitou, ale i zde musí proběhnout klasické reklamační řízení, které může trvat až 30 dnů. No každopádně jsem chtěl výrobek nový (k čemu chtít pouze opravu, když můžu mít výrobek nový :)). Tak jsem si to vytiskl (bez posledního řádku xD) a když lidi na reklamaci viděly paragrafy (které si samozřejmě museli ověřit u vedoucího prodejny :roll:), dali mi hned výrobek nový. :)
hmmm co ti na to rict :D Diky, to se pouzije nekdy v budoucnu :D. Ale hodne zavisi na jakeho cloveka prave narazite....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu