Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FAIL při Jailbreaku,any ideas?:(


doug

Otázka

Zdravím forum.

Včera jsem byl při tom,jak si kámoš jailbreaknul jeho novej ipod 3g, tak sem si řekl že taky povýším (měl jsem JBlou 2.2).

Připojil jsem ipoda do itunes, SHIFT + click na restore, vybral novej firmware, a restoroval (nevím jestli jsem to tady neposral,přece jenom už je to nějaká doba co jsem breakoval naposeldy). iTunes hodil chybu, tak jsem to zkusil znovu, tentokrát ale BEZ shift+click, ale jenom click (:bash:). iTunes něco stáhl,tipuju novej FW. Při restoru se přepl na tu milou černou obrazovku s apple logem,objevil se progress bar, a načítal se. Po chvíli se doplnil, a stucknul se. Zkoušel jsem čekat, pak ipod vypojil, hodil do DFU modu a připojil. Restore -> SHIFT+ click , stejnej průběh, doběl bar, A STUCK.

Tak zase DFU mode, připojil k itunes , Resotre-> zkusil sem jenom click, doběhl bar, a zase nic.

Teďka mě tady smutně svítí Jablko s barem...:bash:

Nějaký nápady?:(

Ocením každou pomoc, jakýkoli Vaše zkušenosti ..

Dík moc předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ok,jasne:)

No,stucknul znamená zamrznul, bar dojede nakonec a nic,zkousel jsem cekat 15 minut a pořád se nic neděje.. iTunes hlásí "Restoring iPod Software" , bar je načtenej,ale pořád nic..:/

btw mám to zkoušet shift+click nebo jenom click na restore? zatím mělo oboje stejnej vysledek.

Thx za pomoc,snad to nejak vyresime:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

skus to nechat na dyl.... 15 minut neni nic pri instalovani neceho. Sam asi dobre vis ze vsechny instalace se stucknou treba na 10% na 5 minut a pak za 1 sec skoci na 70%. Nech to na dyl, dej tomu cas. Pochybuju ze by ti pri normalnim instalovani FW na ipod neco stalo.. tohle se muze stat pri instalaci JB (a to nevim jak kdyz tedka JB jsou hotovy behem par sekund, a ne jako tehdy, kdyz byl semi tet. JB kde si psal prikazy do prikazoveho radku.. :D)

Jak rikam, dej tomu cas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to tlacitko SHIFT ma iba jednu funkciu... ked ho drzis pri klikani tak ti to umozni vybrat FW update z disku namiesto toho aby sa stahoval z itunes servera ....

stiahni FW z http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

daj iPod do DFU a restore... toto by MALO pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to tlacitko SHIFT ma iba jednu funkciu... ked ho drzis pri klikani tak ti to umozni vybrat FW update z disku namiesto toho aby sa stahoval z itunes servera ....

stiahni FW z http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

daj iPod do DFU a restore... toto by MALO pomoct

Odtud fw byl tahanej a pres DFU to tusim taky zkousel. Nevim, asi bych se stavel za to 'cekani', nech to hodku bezet a uvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu