Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Aktualni nabidka na srpen fakt potesila jakozto majitele vity, je tam halda crossbuy veci :) a veci na ps4 jako dCky neco drobnejsiho, takze i tam spokojenost, nic velkyho sem necekal :)

Sem na dovce tak nevim jesli tu uz nekdo srpnovej list postnul v rss sem ho uz cet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialni hry:

http://blog.us.playstation.com/2015/07/29/ps-plus-free-games-for-august-2015/

God of War Ascension (PS3) and CastleStorm (PS3, PS Vita)

Stealth Inc. 2: A Game of Clones PS4,PS3,PSVITA

Limbo PS4

Lara Croft: Temple of Osiris PS4

Sound shapes PS4,PS3,PSVITA

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj optam se k PS plus. Pokud koupim PS plus v obchodě prý tam je jen aktgivační kod takže nemusím zadávat kred.kartu je to tak?

Dále mě zajímá někde jsem se dočetl že pokud účet skončí ši vyprší jeho platnost nemohu užívtaz akoupené hry na ps stopre nebo bylo myšleno free verze her které jsem si stáhl a které byly v akci free pro ps plus uživatele? Mimo zakoupených bluray verze her je možnost jak zakoupit hry digirálně stáhnou aniž bych nemusel stále vyměnovat bluray disky her? Jedině koupit na PS store digitální verze za předražené ceny? Co jsem koukal ceny her oproti obchodech tam mají vyšší a u starších her je ten rozdíl v cenách mezi Ps store a běžných shopech naprosto šílený klidně v řádu XX stokorun. Prodává se ještě někde mimo PS store digitální verze her na PS4 za levnější ceny? Díky

PS: vyšlo tohle někdy jako hra? V jedné ukázce na PS4 jsem poznal upoutávku na Killzone,Driveclub a jiné ale tady nevím je to nějaká hra s vikingama?

http://adland.tv/commercials/ps4-4theplayers-viking-attack-2014-45-netherlands

Upraveno uživatelem PanSony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps plus kupuj v akcich v nejakym shopu, casto tam sou akce, a stoji neco lehce prez 1000kč...

presne, hry co mas z ps plus po vyprseni plusk aneje hrat, ale jak to prodlouzis tak zas muzes hrat i to co mas z minula z pluska..

s ps plus mas obcas zajimavy cenovy akce :)

na ebay, a ruzne po netu se prodavaj digitalni kody na hry, casto za zajimavy ceny

pripadne si muzes koupit slot na hru viz tematko prodej a kupovani slotu pro ps4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartu nechci zadavat z bezpes.duvodu nic vic. Takze po vypreseni ps plus se me blouknou jen free verze her s pluska ne ty kupovane.Ty kupovane jsou nekter levnejsi s ps plus tak ty pojedou i po skonceni ps plus bloknou se jen free z pluska? S tim slotem diky to se podivam, snad to tady najdu na foru. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebuď paranoidní platim tak roky ,mám i spoustu přátel co tak platí a nebyl problém nikdy . ..

Ani Sony není neomylné, to si nemysli. Není to tak dávno, co útočníci doslova vysáli stovky bankovních účtů, protože měli hráči uloženou kartu v PSN účtu. Dokonce jsem si dělal i screen TOP 5 nejstahovanějších věcí z PSN v té době - údaje o kartách. Byl to velký průser. Takže opatrnosti není nikdy dost.

post-14404-14687186544687_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu