Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Tak na PSN store bude od dneška již dostupný DRIVECLUB™ PlayStation®Plus Edition !!!!

Pro ty co neví, tak je to DEMO pro PS+ členy.

http://blog.eu.playstation.com/2015/06/24/driveclub-playstation-plus-edition-launches-tomorrow/

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jinak ještě teda k těm 20th DS4 - mám potvrzený od JRC, že ta dotyková plocha teda bude jako na klasických DS tečkovaná. Osobně mě to nějak nehoupe, ale mohlo to být aspoň trošičku příjemné plus :)

mikas_cze: už je dostupný :thumbup:

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

titulky musis ulozit jako UTF-8

Člověče, tak jsem to zkusil a pořád se nezobrazují správně. Předělal jsem to v poznámkovém bloku, i jsem stáhnul nějaký jiný program co radili na fórech a stejně to nepomohlo. Asi se musí změnit ještě něco. Pořád se nezobrazuje ě atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konecne jsem zkusil pousteni Filmu pres USB a setkal jsem se, ze zvuk sel pomaleji nez obraz. Tohle me delalo u PS3 ale tam to slo vyresit tim, ze se film ulozil do PS3. Coz do PS4 nejde :cry: A pak jeste jedna vec a to takova, ze me nesel zvuk a jen obraz. Nejakou radu na DABING. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konecne jsem zkusil pousteni Filmu pres USB a setkal jsem se, ze zvuk sel pomaleji nez obraz. Tohle me delalo u PS3 ale tam to slo vyresit tim, ze se film ulozil do PS3. Coz do PS4 nejde :cry: A pak jeste jedna vec a to takova, ze me nesel zvuk a jen obraz. Nejakou radu na DABING. ?

Tem přehrávač stojí za dvě věci. Titulky nemůžeš změnit, protože pak se nezobrazují správně, když to necháš na ně jsou prťavé na černém pozadí. Plno formátu to nepřečte, buď nejde zvuk, nebo to nejde vůbec...děs běs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Tak Vám řeknu, že ten co dělal ten vymr... Media Player či co to je musel bejt nějakej odborník na slovo vzatý. Po cca měsíci jsem opět pustil PSka, že ho teda zkusím co mi přechroustá z disku(mezitím jsem ho zformátoval do exFat) a ejhle buď mi ta ... vyhodí, že nebyla nalezená žádná jednotka a když už to něco najde vyskočí mi jakási error, že součásti aplikace jsou poškozený - smazáno a nainstalováno znovu a bez výsledku... Začínám pochybovat o tom jestli jsou v SONY aspoň trošku normální, protože vydat takovej nedomrd*k je fakt odvážnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu