servis-konzoli.cz

Výsledek hlasování: Dokáže PS3 překonat Xbox360 v celkovém součtu prodaných kusů?

Hlasovalo
89. You may not vote on this poll
 • Do půl roku

  22 24.72%
 • Do nového roku

  13 14.61%
 • Do dvou let

  12 13.48%
 • Nikdy

  42 47.19%
Stránka 1 z 13 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 188

Téma: PS3 nebo XBOX360?

 1. #1
  Member Jeniczech's Avatar
  Založen
  Nov 2009
  Příspěvky
  462
  Feedback Score
  2 (100%)

  Default PS3 nebo XBOX360?

  PS3 VS XBOX 360
  31.1.2010

  Rozhodl jsem se popsat klíčové rozdíly mezi PS3 a XBOX 360. Předem chci říci, že vlastním obě konzole a v podstatě jde o to samé.. Obě mají své pro a proti.. Než se rozhodnete, do jaké z těchto konzolí jít, musíte se nejdříve rozhodnout, co je pro Vás prioritou. Chcete opravdu herní konzoly, která se v současnosti více hodí pro multiplayer, v budoucnu dokáže snímat vaše pohyby a rozeznávat Váš hlas nebo i něco, co již Vaše pohyby rozeznává (Eyepet), má možnost připojení third party volantů, přehraje Full HD Bluray filmy, obsahuje internetový browser, může fungovat jako HDTV tuner.. Protože přesně takhle by se dal definovat rozdíl mezi XBOX 360 a PS3.
  XBOX 360  NEW XBOX 360 A ZAŘÍZENÍ KINECT


  A zde kinect v akci:
  Mezi hlavní výhody Xboxu patří hlavně online hraní, které je placené, ale stojí to za to.. Nejpodstatnějším rozdílem je komunikace.. Člověk jednoduše u xboxu koupí oficiální headset a je to.. Vše funguje jak má. U ps3 je to věc daleko komplikovanější.. Člověk nejdříve shání headset, po té zjistí, že ten bluetooth prostě nefunguje jak má, při dobíjení nelze používat.. Z těchto důvodu je pak u hraní her jako MW2 velmi malá komunita lidí, která headsety používá.. U xboxu 360 headset vlastní 99 procent lidí. Komunikace mezi lidmi je také daleko jednoduší, protože se můžete spojit s kýmkoliv během jakékoliv situace, jeden hraje COD druhej fotbal a třetí brouzdá v dashboardu.. Tj. prostě na Xboxu 360 nejen hrajete multiplayer, ale během chvilky se ocitnete mezi komunitou lidí, která Vás chytne a nepustí.. Naleznete spousty přátel, kolikrát prostě člověk zůstane na víkend doma, vytáhne flašku a prostě se s klukama zlíská a je to.. Pořádají se různé srazy, grilují se kuřata, prasátka.. Člověk prostě na Live (X360 online síť) pozná v tomto směru nextgen, který snad jednou na PS3 bude..

  Do budoucnosti se Microsoft rozhodl vydat cestou Kinect (Kamerka, která vás v podstatě přenese do hry a rozezná i Váš hlas). Jedná se o funkci zajímavou, pro mnohé možna lákavější než konkurenční 3D s přihlédnutím k ceně produktu, která zdaleka nedosáhne ceny 3D televize od konkurence.. Celé by se to dalo nazvat Wii-next gen, který veme z Vaší konzole výkon o cca 10-20 procent a který Vám otevře pusu do kořán možná trošičku méně než konkurenční 3D, ale za daleko přijatelnější peníze..


  PLAYSTATION 3

  PLAYSTATION 3 - SLIM

  ZAŘÍZENÍ MOVE


  A ZDE ZAŘÍZENÍ MOVE V AKCI:


  Mezi hlavní výhody PS3 patří FULL HD.. Ano, pokud vlastníte nějakou televizi od 10k, pak bych určitě doporučil PS3. To že mašinka přehraje Bluray disky už samo o sobě stojí za zmíňku. Dále Vám tato mašinka zajistí příjem ČTHD, NOVA HD, PRIMA HD (ale pozor, příjem HD kanalů je možný pouze z hlavních vysílačů v Praze, Brně a Ostravě) a dalších klasických DVB-T kanálů a to i jejich nahrávání (v reálném čase se můžete dívat na jeden kanál nebo dokonce i hrát s přátely online a k tomu nahrávat ještě další program z PlayTV). Nahrávání programů v pravidelném čase tj. už nikdy nepříjdete o díl svého oblíbeného seriálu. Dokonce se konzole sama zapne i vypne, pokud váš program de v raních hodinách (olimpiáda v HD mě za těchto podmínek absolutně dostala).. To vše pomocí extrerního upgradu za 2000kč. Pokud tedy chcete Vaši milovanou televizku vzít na pořádnou řežbu křišťálově čistého obrazu, pak Vám vřele doporučuji PS3. Hry jsou po grafické stránce na podobné úrovni, multiplatformové kousky vypadají o trošku lépe na Xboxu 360, ale zase na druhou stranu Uncharted 2 (PS3 exklusivita), God of War 3 nabízí nejlepší grafiku dosaženou na obou konzolích.. Prostě PS3, pokud očekávate od konzole více, než jen herní přístroj..

  Tímto jsem se dostal do budoucnosti.. Již v brzké době nabídne Sony novou placenou online službu, která by měla udajně předčít i tu konkurenční, budou za ni tituly zdarma, exclusivní přístup k Beta verzím a demů, crossgame chate (konečně), premium thems a spousty dalších vychytávek, pro vlastníky PS3 však toto není poviností a mulťáky mohou hrát nadále i bez placení.. Dále se rozhodla tato firma vydat cestou 3D (již v létě), která je velmi lákavá a opravdu se na ní moc těším.. Udajně mají být postupně podporovány všechny již vyšlé tituly (což je velikánský náskok před konkurencí).. Otázkou ale zůstává na kolik to bude cesta effektivní, jelikož cena hardware který bude třeba pro tuto funkci bude ve srovnání s cenou konzole cca dvojnásobná.. Dalším, želízkem do ohně je pohybový ovladače MOVE (kde se jedná prakticky oto samé jako u konzole Wii, s tím rozdílem, že tento ovladač nijak nebere výkon konzole, funguje ve všech ohledech lépe než ten od Wii, sníma rotaci ovladače a ve všech ohledech funguje precizně. Takže rozhodně se dá říct, že i Sony a její PS3 má ještě velké plány a nové konzole po technické stránce se stejně jako u konkurence ještě dlouho nedočkáme.


  SROVNÁVÁNÍ
  Originální či neoriginální přístup. V neposlední řadě je také pro mnohé zásadním faktorem možnost zálohování her na X360 (tj. si můžete stáhnout hru na internetu nelegálně zadarmo). Mezi výhody patří cena, mezi nevýhody risk banu. Jednou za čas (speciálně v období vánočních svátku) Microsoft rozjel průzkum, na kterém zjistil, zda hrajete originální verze her. No a pokud zjistil, že jste hrály neoriginální hry, pak Vám uzavřel přístup pro Vaší konzoly a Váš miláček se tak stal offlinovou konzolí, na které můžete hrát, ale Online je tabu. Věc se dostala do takového stádia, že už se na netu v podstatě nikdo s pálenkou neobjevuje, jelikož se Microsoft rozhodl přistoupit k rychlému postihu.. Tj. je období bánu nyní od nového roku na pořád. Vedou se také spekulace, že mnoho lidí dostalo ban jen proto, že jsou z ČR, která jak už jsem řekl není oficiálně podporovaná. Těžko říct, co je na tom pravdy, osobně jsem se setkal s jedním udajným případem, ale těžko říct, zda tento člověk pouze nelhal, jelikož jsem to na vlastní oči neviděl. U PS3 Vám nic takového nehrozí, jelikož je ČR podporovaná a pálenky na PS3 nejsou. Přez to se našla určitá skulinka i pro lidi na PS3. Kde nic není zadarmo, ale ve srovnání s konkurencí by se to zadarmo dalo nazvat, jelikož se až s 5-ti přátely můžete složit na stahovatelný obsah (plné hry, balíčky a datadisky) ve store (obchod na PS3), prostě se rozdělíte o cenu produktu. Návod jak na to naleznete zde: http://console-forum.net/showthread....769#post828769 Pokud jste tedy fanouškem určitých multiplatformních kousků nebo vysloveně holdujete sériím jako GT, God of War, Uncharted a pod. a máte rádi stahovatelný obsah, nic jednodušího a levnějšího u xboxu nenajdete, protože je toto docela problém.. Jak bylo řečeno, v ČR není oficiálně podporována služba Live (online pro Xbox 360). Tj. spousty balíčku v ČR musíte stáhnout v den, kdy se dostanou do světa, jelikož o pár dní později se pro náš region automaticky blokují.. Např. pokud milujete first person shooters Call Of Duty 4 a 5, tak zapomeňte na mappacky a zombíky. Věřím, že již brzy vyletí nějaký ten map pack také pro 6 (MW2) a pokud si to nepohlídáte, tak se s tím nikdy ani neschledáte..


  Gamepady? Levé páčky jsou rozmístěné jinak. Trigery jsou jinak tuhé, propuklé nebo vypuklé a tvar ovladače je rozdílný. To vše tedy vede k jinému držení. Po dlouhém bádání, jak PS3 ovladač správně uchopit jsem přišel na jedno řešení.. Ergonomie ovladače na 360 je prostě lepší (Respektive je navržena tak, aby člověk mohl v jednu chvíly komfortně používat 6 prstů a to palce, ukazováčky a prostředníčky..). Pro dosažení stejného komfortu u PS3 člověk může používat pouze 4 prstíky (palce a ukazováčky). Prostředníčky člověk využívá pro pevné podepření gamepadu. Největší slabinou Dual shocku 3 (PS3 ovladače) jsou trigery (L2\R2). Jsou to tlačítka, které by měly fungovat jako plyn, nebo spoušť. Byly ale tak mizerně navržené, že snad každá nová hra v defaultu využívá těchto tlačítek pouze pro vedlejší funkce.. To že mezi ně patří multiplatformové tituly jako COD už říká něco, ale pokud se jedná i o exklusivní tituly jako Killzone 2, GT5 Prologue a Uncharted 2 (tj. to proč na PS3 jít), nezbívá nic jiného, než Sony tento bod opravdu vytknout. Kde ale Gamepad od PS3 exceluje jsou páčky, které neexcelují až tak z umístění (které je jen otázkou dostání do ruky), ale z jejich citlivosti a vypouklení.. Citlivost a přesnost příkazů je tedy daleko přesnější než u konkurence. Kde jsou páčky propuklé a pro nalezení středu je tedy nezbytná západka, která drží polohu páčky ve středu více než je tomu u konkurence.. Díky tomu je potřeba větší síla pro změnu polohy páčky, kvůly které vznikají nepatrné nepřesnosti.. Kde je tento rozdíl nejvíce patrný je u First Person Shooters her jako COD, kde si lidé mohou nastavit až Insane 10 citlivost.. Pro Vaši představu jsem schopný ukočírovat rychlost 6 na 360 (který vlastním daleko delší dobu než PS3), u PS3 zvládám po dvou měsících hraní i 10.. Rozdíl je také v odezvě gamepadu, kde jsou reakce u PS3 dualshocku rychlejší. Všimnul jsem si toho hlavně u kolektivních sportovních her (zejména pak u FIFY). Kde jsem narazil na další výhodu PS3 ovladače. Je daleko jednoduší určít polohou páčky pro rychlost běhu vašeho sportovce.. V již zmíněné hře jsem si ale zase všimnul jednoho negativního bodu na páčkách u PS3. Tím je jejich velikost a tím pádem velikost rozsahu.. Protože člověk pro změnu běhu (tj. z plného leva do plného do prava) potřebuje o tu jednu setinku víc času tj. se hráč otočí pomaleji.. Celkově vzato ale proti Vám pořád v online hraní stojí lidé, kteří mají stejné podmínky a pokud nevlastní podvodnickou myš s klávesnicí, tak by jste měli mít podobné podmínky.. Důležité také říct, že je hraní na obou gamepadech na jejich relativní podobu velmi rozdílné a bez trpělivosti člověk odsoudí právě ten konkurenční a bude nadále žít v představě, že právě ten jeho je lepší..

  Rozhodl jsem nekomentovat Exklusivní tituly, díky flamemům, které dokáže toto téma vyvolat, prostě se podívejte do seznamů dole, klikněte na konkrétní tituly a vyberte si, u které konzole se nachází pro Vás zajímavější..

  Dále stojí za zmíňení výkon obou procesorů.. Výkon Cell procesoru v PS3 je výkonější než u Xenonu v X360.. Nicméně o tolik moc to zase není.. Díky pokusům o hacknutí PS3 vyšlo najevo, že má ps3 jedno jádro odpojeno a to z toho důvodu, aby se daly používat i lehce nepodařené kousky CELL. Další jádro se pak stará výhradně o šifrování (ochraně proti hacknutí PS3).. Takže nám u PS3 zůstává v provozu 6 jader, tj. o čtvrtinu menší výkon, než Sony oficiálně uvadí.. Ještě bych rád zmínil AA a Světelné effekty u obou konzolí, kde Xbox dokazuje díky lépe přizpůsobené grafické kartě maličko lepších výsledků.. Je to hlavně díky struktuře Cell procesoru u PS3, který funguje v konzoly jako človíček, který Vám pomůže se vším oč ho hra požádá.. Tj. vypomáhá více s grafickou akcelerací jelikož je Grafická karta v PS3 maličko slabší.. Komplikace s tím spojené si určitě dokážete představit.. Xbox 360 devkit vyhrál díky jednoletému náskoku a jeho jednoduchosti a stal se z něj standart. To znamená, že převážná většina Multiplatformovích her tak tedy díky této výhodě vypadá na Xboxu maličko lépe. Nicméně vývojáři se opravdu moc snaží a rozdíl je díky tomu minimální a rozeznáte ho pouze v případě, že Vám obě konzole běží na jedné FullHD televizi. Na podporu PS3 ale také stojí říct, že pokud je cell využit na plný výkon, tak dosahuje ohromujících kvalit rovnajících se nextgenu.. Pro představu majitelů Xbox 360 bych využil jejich Gears of War 2, kde se dostanete do padajícího města.. Celá tato scéna je dechberoucí, po umělecké stránce není co vytknout.. Ale představte si, že PS3 dokáže tu samou scénu vyplnit daleko, ale opravdu daleko více předměty, které do sebe navzájem vráží , deformují se, podlahy praskají, rozpadají se, jednotlivé kusy prorážejí další slabší místa v podlaze pod ní a to celé naruší statiku domu, který se zřítí, celá scéna je pokryta naprosto čistými texturami v opravdu obrovském rozlišení (díky kapacitě Bluray disku) a na to celé ještě reaguje i Vaše postavička.. Ano, mluvím o Uncharted 2, který je jedna z prvních vlašťovek budoucího standartu na PS3 a která konečně dokazuje rozdíl výkonu mezi PS3 a Xbox 360. Kdokoliv měl možnost hru hrát, tak musí uznat, že co se týče grafického zpracování, neskutečném množství objektů, na obou konzolích nemá konkurenci. Rád bych upozornil, že jsem viděl Uncharted 2 v krámku, kde mě neohromil, stáhnul si demo, které mě taky něják pusu neotevřelo, ale po vložení plné hry jsem byl ohromen.. Naposledy jsem tento pocit zažil před pěti lety u Perfect Dark Zero na X360, tj. tehdy první nextgen konzolová střílečka na Xbox 360, která byla uplně jinde, než to co bylo do té doby na PS2 a Xboxu.. Ano, rozdíl je takřka generační a Uncharted 2 se řadí po boku Crysis (který ale běží v takové kvalitě pouze na extravýkoných strojích za pěti-násobek ceny PS3) mezi nejlépe vypadající tituly na trhu.. Pro srovnání výkonu by jako slušný benchmark mohl také posloužit budoucí Crysis 2, který již byl optimalizován pro obě konzole.. Otázkou ale zůstává, zda nebude pouhou konverzí s Xbox 360 devkit verze..

  Jak verze Slim, tak verze New Xbox 360 se od svích předchůdců nijak drasticky neliší. U obou jde hlavně o snížení hlučnosti (i když klasická PS3 na tom byla od začátku velmi dobře), nový Xbox dosáhl ještě větší tichosti, díky které je dřívější hlučnost prvních kousků smazána. Další a asi poslední výhodou je snížení elektrického odběru. U New Xbox 360 ještě stojí zmínit 250GB disk, který je pro tento model standartem.  TOP exklusivní tituly pro XBOX 360

  Cílem je hlavně ukázat, co můžete očekávat od této konzole.. Součástí mohou být hry, které vyšli společně i na PC, ale u konkureční konzole nevyšli..

  Ace Combat 6: Fires of Liberation

  Alan Wake
  Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts
  Blue Dragon
  Crackdown
  Dead or Alive 4
  Dead Rising
  Fable II
  Forza Motorsport 2
  Forza Motorsport 3
  Frontlines: fuel of War
  Gears of War
  Gears of War 2
  Geometry Wars: Retro Evolved
  Geometry Wars: Retro Evolved 2
  Guilty Gear 2: Overture
  Halo 3
  Halo 3 - ODST
  Halo Wars
  Infinite Undiscovery
  Kameo: elements of Power
  Left 4 Dead
  Left 4 Dead 2
  Lips : NO. 1 HITS
  Lost Odyssey
  Mass Effect
  Mass Effect 2
  Ninja Blade
  Ninja Gaiden II
  Onechanbara: Bikini Samurai Squad
  Perfect Dark Zero
  Portal: Still Alive
  Project Gotham Racing 3
  Project Gotham Racing 4
  Ridge Racer 6
  Saints Row 2
  Shadow Complex
  Shadowrun
  Splinter Cell: Conviction
  The Last Remnant
  Too Human
  Viva Pinata

  Již brzy exklusivně na XBOX 360


  Crackdown 2

  Darwinia
  Fable III
  Halo Reach
  The Secret World  TOP exclusivní tituly pro PS3


  Cílem je hlavně ukázat, co můžete očekávat od této konzole.. Součástí mohou být hry, které vyšli společně i na PC, ale u konkureční konzole nevyšli..


  Africa

  Buzz: Quiz TV
  Crash Commando
  Demon’s Souls
  Disgaea 3
  Echochrome
  Everyday Shooter
  Eyepet
  FlOw
  Flower
  Folklore
  God Of War 3
  GT5: Prologue
  Heavenly Sword
  Heavy Rain
  Hot Shots Golf: Out of Bounds
  inFamous
  Killzone 2
  LittleBigPlanet
  Metal Gear Solid 4
  MLB 09: The Show
  Motorstorm
  Motorstorm 2: Pacific Rift
  Naruto: Ultimate Ninja Storm
  Ninja Gaiden Sigma
  PixelJunk Eden
  PixelJunk Monsters
  Ratchet & Clank Future: Crack In Time
  Ratchet & Clank Future: Quest For Booty
  Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
  Resistance 2
  Resistance: Fall of Man
  Ridge Racer 7
  Singstar
  Siren: Blood Curse
  Socom: US Navy SEALs Confrontation
  Tekken 5: Dark Resurrection/Online
  Time Crisis 4
  Uncharted
  Uncharted 2
  Valkyria Chronicles
  Warhawk
  White Knight Chronicles
  Yakuza 3

  Již brzy exklusivně na PS3

  3D Dot Game Heroes
  Agent
  FF XIII Versus
  Gran Turismo 5
  The Last Guardian

  Určitě se najdou lidé, kteří se mnou nebudou souhlasit a nachází se u obou táborů. Chci jen říct, že přesně pro Vás tento článek není psaný. Jak jsem již na začátku napsal, mám obě konzole a obě denně využívám.. Nemohu říci, kterou mám raději.. Výsledek si ale utvořte sami.. Protože nejpodstatnější faktory pro výběr konzole jsou tu napsané a je jen na Vás co je prioritní, bez čeho se obejdete a co Vám u konzole nesmí chybět..


  Děkuji všem, kteří poděkovaly a děkuji všem, kteří poděkují..
  Naposledy upravil: Jeniczech - 29.06.2010 v 18:39 Důvod: Aktualizace

 2. Nasledujících 50 uživatelů poděkovalo Jeniczech za užitečný příspěvek:

  <^KeNnY^> (29.06.2010), cihiman (05.03.2010), ClayMore (15.06.2011), dgo (11.03.2010), Dunky (17.04.2011), fox171 (11.12.2010), gaili (07.07.2010), Galaxy (11.04.2011), GameEs (31.01.2010), gemapn (12.08.2010), hosanek (13.11.2011), Hyrlo (25.11.2010), Chilli_Master (06.08.2011), Chris Smith (15.12.2010), James XR (29.06.2010), Jarisak (25.09.2010), jaro911 (09.03.2012), kmoch333 (01.03.2010), kolinsml (30.05.2010), K[r]3K^ (01.03.2010), luboss47 (05.03.2010), LuK4SO (09.04.2010), mapo (06.07.2010), Michaal (22.03.2010), mike97 (07.12.2010), Mr.Steph (12.07.2010), nevros (22.11.2010), Pandashop (11.08.2010), PauL cZ (10.03.2011), Pechyk9 (07.07.2010), Pepa1564 (11.06.2010), Pit-Bull (31.12.2010), playerPS (08.02.2010), pstrosiik (02.01.2016), Sairus (27.10.2010), Sajmoska (05.03.2010), sasán (11.02.2010), SoniCZ (22.09.2012), tekken90 (31.01.2010), TheBoxer (14.07.2010), TheSkunk (06.11.2010), tinin (27.02.2010), valis1 (17.12.2011), vindejs (16.04.2012), VOndy (29.06.2010), w1z1 (11.07.2010), xidex (10.11.2010), Yoggy (31.01.2010), Zavorka (31.01.2010)

 3. #2
  Super Moderator tekken90's Avatar
  Založen
  Oct 2006
  Bydliště
  東京都
  Příspěvky
  8,658
  Feedback Score
  140 (100%)

  Default

  Nechtěl bys trochu změnit to hlasování? Přijde mi, že ty možnosti jsou takový o ničem...

  Grafika her... Sem bych doplnil, že exklizivní hry dosahují mnohem lepších výsledků, než multiplatformní tituly (na obou konzolích), přičemž PS3 začíná mít navrh... všechno je to jen o tom, jak se vývojáři poperou s HW konzole a dokáží engine hry optimalizovat. možná výhoda v tomhle je u Xka sdílená paměť, která se podle potřeby dělí mezi RAM a Grafiku... No nebudu to dál rozebírat a přidávám specifikace konzolí (neberte to jako flame, ale fakt!)  3D vs Natal - Neřek bych, že 3D televize budou zas tak moc drahý. Někde jsem četl, že 82cm Full HD s 3D by mohla být do max. 20k. Bude asi jen nevýhoda pro ty, kteří nedávno koupili novější LCD a budou chtít 3D... Co se týče Natalu, tak to vypadá na zajímavou zábavu.. Otázkou je, jak dlouho bude lidi bavit šaškovat u TV u větších titulů. Bude to spíš jen na takový menší párty hry (jako jsou na Wii) a jak se vývojáři her poperou s tím, že Natal bude vše počítat pomocí CPU Xka a vyžádá si to 15 až 20% výkonu CPU.


  A nakonec bych chtěl poprosit, aby se tady neflamovalo jako v minulým topicu. Pokud se vám něco v postu nelíbí, tak to napište normálně a nezačínejte i hned urážet a nadávat...
  Naposledy upravil: tekken90 - 01.02.2010 v 00:35
  Once again, you have fallen for one of my classic pranks. Bazinga!

  Murphyho čtvrtý logický závěr:
  Udělat cokoli blbuvzdorným je nemožné, protože blbci jsou ohromně vynalézaví.

 4. Nasledujících 2 uživatelů poděkovalo tekken90 za užitečný příspěvek:

  GameEs (31.01.2010), kartoon (01.02.2010)

 5. #3
  Member SSuk's Avatar
  Založen
  Dec 2005
  Bydliště
  Praha
  Věk
  27
  Příspěvky
  422
  Feedback Score
  11 (100%)

  Default

  Spoiler  u

  Code:
  Již brzy exklusivně na PS3
  
  God Of War 3
  Gran Turismo 5
  Heavy Rain
  The Last Guardian
  White Knight Chronicles (International Edition)
  mas spatne odkazy. Odkazuje to na alan wake a podobne...
  Nejlepší CZ web o PlayStation Vita

 6. #4
  Member Jeniczech's Avatar
  Založen
  Nov 2009
  Příspěvky
  462
  Feedback Score
  2 (100%)

  Default

  Požadavky zařazené do prvního příspěvku, odkazy jednotlivích her odkazují na Video-recenze.. V případě že se jedná o budoucí tituly se můžete na odkazech podívat na Gameplay videa nebo Trailery..

 7. #5
  Member corvette's Avatar
  Založen
  Oct 2005
  Příspěvky
  795
  Feedback Score
  11 (100%)

  Default

  K PS3 hram muzes doplnit jeste 3. dil Ratchet&Clank - Crack in Time, ne ze by to bylo nak dulezity ale je to fakt dobra hra

 8. #6
  Sponzor Zavorka's Avatar
  Založen
  Apr 2007
  Příspěvky
  3,078
  Feedback Score
  25 (100%)
  Gamer IDs

  Gamertag: Zavorka

  Default

  Quote Původně napsal corvette View Post
  K PS3 hram muzes doplnit jeste 3. dil Ratchet&Clank - Crack in Time, ne ze by to bylo nak dulezity ale je to fakt dobra hra
  TOP 40 exclusivních titulů pro xxxxx

  to bysme museli k oboum konzolím přidal celkem dost her

 9. #7
  Member corvette's Avatar
  Založen
  Oct 2005
  Příspěvky
  795
  Feedback Score
  11 (100%)

  Default

  Quote Původně napsal Zavorka View Post
  TOP 40 exclusivních titulů pro xxxxx

  to bysme museli k oboum konzolím přidal celkem dost her
  Jsou tam vsichni Ratcheti, neni duvod proc by tam mel chybet ten nejnovejsi dil - nejlepsi dil, o nic nejde ne

 10. #8
  EX-Moderator GameEs's Avatar
  Založen
  Dec 2005
  Bydliště
  Velké Meziříčí
  Věk
  23
  Příspěvky
  1,541
  Feedback Score
  38 (100%)

  Default

  Již brzy exklusivně na XBOX 360
  dopiš tam The Secret World

  I'm back, fuck you.
  [My Music] <> [My Games] <>[Twitter]SUM41.cz

 11. #9
  Member Jeniczech's Avatar
  Založen
  Nov 2009
  Příspěvky
  462
  Feedback Score
  2 (100%)

  Default

  Pokud budete mít někdo nějaký návrh na nějakej exklusivní titul, na který jsem zapoměl, tak se prosím ozvěte..
  Naposledy upravil: Jeniczech - 01.02.2010 v 17:10

 12. #10
  Sponzor Zavorka's Avatar
  Založen
  Apr 2007
  Příspěvky
  3,078
  Feedback Score
  25 (100%)
  Gamer IDs

  Gamertag: Zavorka

  Default

  serious sam first encounter HD xbox ...
  myslímže se dělá i second encounter + darwinia(pokud nemá vyjít i na ps3)

 13. #11
  Member Jeniczech's Avatar
  Založen
  Nov 2009
  Příspěvky
  462
  Feedback Score
  2 (100%)

  Default

  Quote Původně napsal Zavorka View Post
  serious sam first encounter HD xbox ...
  myslímže se dělá i second encounter + darwinia(pokud nemá vyjít i na ps3)
  A za co by si to chtěl vyměnit?

  U darvinie je jisté, že vyjde na PC, ale u ostatních to ještě není jisté.. A na second encauter jsem taky ještě nenarazil.
  Naposledy upravil: Jeniczech - 02.02.2010 v 00:03

 14. #12
  Member Jeniczech's Avatar
  Založen
  Nov 2009
  Příspěvky
  462
  Feedback Score
  2 (100%)

  Default

  Aktualizace srovnání.. 6.2.2010

 15. #13
  Super Moderator tekken90's Avatar
  Založen
  Oct 2006
  Bydliště
  東京都
  Příspěvky
  8,658
  Feedback Score
  140 (100%)

  Default

  V PS3 by v exkluzivních titulech rozhodně neměly chybět hry Arfika a Yakuza... do očekávaných titulů pak hru Agent, FF XIII Versus a určitě i originální hru 3D Dot Game Heroes
  Naposledy upravil: tekken90 - 08.02.2010 v 00:07
  Once again, you have fallen for one of my classic pranks. Bazinga!

  Murphyho čtvrtý logický závěr:
  Udělat cokoli blbuvzdorným je nemožné, protože blbci jsou ohromně vynalézaví.

 16. #14
  Member Jeniczech's Avatar
  Založen
  Nov 2009
  Příspěvky
  462
  Feedback Score
  2 (100%)

  Default

  Aktualizace.. Tekkene: hru agent se mě nepodařilo najít.. Máš nějaký odkaz?

 17. #15
  Super Moderator tekken90's Avatar
  Založen
  Oct 2006
  Bydliště
  東京都
  Příspěvky
  8,658
  Feedback Score
  140 (100%)
  Once again, you have fallen for one of my classic pranks. Bazinga!

  Murphyho čtvrtý logický závěr:
  Udělat cokoli blbuvzdorným je nemožné, protože blbci jsou ohromně vynalézaví.

Stránka 1 z 13 12311 ... PosledníPoslední

Informace tématu

Users Browsing this Thread

Právě prohlíží 1 uživatelů tohle téma. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobné témata

 1. PS3 za XBOX360
  Od LLINDROS v sekci Xbox 360 Vyměním
  Odpovědi: 4
  Poslední příspěvek: 15.12.2010, 17:34
 2. PS3 nebo XBOX360?
  Od vasek362 v sekci PS3 Pokec
  Odpovědi: 16
  Poslední příspěvek: 17.01.2008, 20:24

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete přidávat odpovědi
 • Nemůžete přidávat přílohy
 • Nemůžete upravovat svoje příspěvky
 •