Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ahoj. Mám takovou otázku. Po dlouhé době jsem si zaplatil DC a nemám zadnej postup hlavním evantu. Nevíte čím by to mohlo být? Jeden čas jsem hru neměl. Tak jsem to komplet smazal. Po čase jsem zas pořídil a nahrál s knihovny a doufal jsem že budu mít komplet postup nahranej jako to má kámoš a ono nic. Musel bych to vyjíždět znova. Což se mě moc nechce. Nějaká ráda? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Savy v psku zustavaj i po smazani hry, jediny co me napada, nemel si to treba jKo se♥♥♥♥♥rni ucet kerej si smazal a z ova pridal? Smazanim uctu se mazou i savy s nim spojeny..

Cihni do settings a fam je data management a muzes cihnout Jak savy tam sou pripadnr je stahnout z cloudu jesli mas psplus tam by mohly bejt ty stary ulozeny taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS+ mam. Kouknu na to. Ale je divne, ze znamej to udelal uplne stejne, jako kamos a on pak jsi to stahl s PS+ a mel komplet postup hvezdy vyjete. Smazal jsem to s PS4. Nechce se me to jezdit znova. Kolikrat jsem tam mel co delat. Ale ono to asi nema na nic vliv... Nebo k cemu jsou vlatne ty hvezdy co dostavas za splnenej spravne ukol v zavode(dojed treti, jed prumernou rychlosti) atd...

Jinak LVL vyjetosti me zustal v pohode, Tak me to hlava nebere....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po lvlu 50 se levelujes prave pres ty hvezdy,exp, a musis zajet dany timetrial v urcitem aute a case

EDIT: a taky se temi hvezdami odemykas dalsi eventy v kariere

Jinak asi pred par mesici jsem reklamoval konzoli a kdyz jsem si pak nahral savy, tak jsem to mel tusim stejne jako ty, level zustal, ale hvezdy ne.

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po lvlu 50 se levelujes prave pres ty hvezdy,exp, a musis zajet dany timetrial v urcitem aute a case

EDIT: a taky se temi hvezdami odemykas dalsi eventy v kariere

Jinak asi pred par mesici jsem reklamoval konzoli a kdyz jsem si pak nahral savy, tak jsem to mel tusim stejne jako ty, level zustal, ale hvezdy ne.

A jak jsi to poresil ? Jezdil jsi to vse od zacatku ?

Upraveno uživatelem kasaco10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ti to nepomuze ale neco podobneho se mi stalo u far cry 4. Po smazani hry a znovu nainstalovani se mi obnovila z cloudu jenom pulka. Ve smes jen story a mapa ale veskery sebrany artefacty atd ne. Musel jsem to obnovit jeste jednou rucne z cloudu a asi trikrat vypnout zapnout konzoli nez se ulozeny pozice nacetly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastaveni je save data managment nebo tak nejak a tam moznost download save to ps4 pokud se nepletu. Oznacil jsem ten save a nahral ho do ps4. Hlavne jak rikam i tak se nenacet a az druhej den asi po tretim zapnuti tam najednou byl. Snad ti to pomuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu