Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak poznat že mám rgh???


Recommended Posts

Zdravím, asi se mi vysmějete, ale známy mi přinesl jeho nový xbox z 250hdd s tím že tam má nejnovější rgh atd....Chce po mě at mu tam nahrají hry ze svého externího hdd.Návod jsem našel na kopírování přes sít. Do ted vše ok. Problém mám v tom že když zapnu jeho xko tak mi najíždí do origo menu a nejsem si teda vůbec jistý že rgh vůbec má. Asi to tady někde je, ale nenašel jsem to. Jak pozná že v xku je rgh?:) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ani nechce věřit, že se dá xko 250Gb slim + kinect a nejnovější flash + rgh koupit za 10000 s dvouletou zárukou. To bylo první co mě zarazilo. A také to, že mu to udělali v jednom nejmenovaném shopu v Ostravě kde sice flashuji xka, ale nikdy nedělali rgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem eject i jsem vypálil přes imgburn xexmenu iso a nic.Červené světlo nesvítí:).Tak už si začínám myslet, že tam rgh není. Fakt neexistuje nějaký fígl jak zaručeně poznat jestli tam je nebo není???

Ještě k tomu isu-normálně ho spustím jako hru???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
myslel jsem si, že i nové coolrunnery TX mají červenou diodu, a ta svítí skrz větrák na slimu

To ano, jenomže ne všíchni používají originál TX (Xecuter) Coolrunnery. I zde na fóru je dost těch, co při instalaci používají laciné čínské napodobeniny či úplně jiné glitch čipy, než je právě originál Xecuter CoolRunner. Není nic snažšího než se před instalací doptat co dotyčný používá za hardware pro instalaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Chci kupovat XBOX360, prodavajici tvrdi, ze ma RGH. Pojedu pro nej za ca 14dni. Tvrdi take, ze ma xexmenu. Pokud tam bude, znamena to ze konzole ma RGH ? Nebo lze mit xexmenu i bez RGH ?

Sorry za lamersky dotazy, ale informaci je nepreberne mnozstvi a jednoznacna odpoved na tento dotaz jesta asi neni. Nebo jo (a sem hloupej ze sem to nenasel) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu