servis-konzoli.cz
Stránka 48 z 194 PrvníPrvní ... 3846474849505898148 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 706 až 720 z 2901

Téma: Playstation Plus - placená verze PSN

Member Hamagen's Avatar
    Feedback Score
    5 (100%)

když si každý tohle řekne, a aspon nic nezkusí, nic se opravdu nezmění

Member
    Feedback Score
    71 (100%)
    Gamer IDs

Steam ID: headhotcz

Quote Původně napsal Hamagen View Post
    Jo ty ceny mě serou taky... oni svině vezmou cenu se znakem $ a jen jí změní na znak eura... ale číslíčko už nesníží... pak z Eček na CZK už to ale převedou...
    ceny za cenu dolaru jsou vetsinou prvni den, druhy den na psn jsou za eu, casto si toho vsimam. Naposled treba cely halloween slevy. Kdybych si nekoupil RE:RC za 354, Dead Rising 2 za 121,- a Dead Island GOtY za 300,tak bych byl nasrany
    PS1,PS2,PS3,PS4,PSP,PSVITA
    Pokud mate nejakou Limited nebo Collector´s edici napiste (kupuju na vsechny platformy)
    http://console-forum.net/tema/104158...hlight=zlodeji page 38, N1cCo the GayThief

Member nepster's Avatar
    Feedback Score
    23 (100%)
    Gamer IDs

PSN ID: lukas_tison

když si každý tohle řekne, a aspon nic nezkusí, nic se opravdu nezmění

sony nebude dávat hry levněji protože jim to lidi napíšou na blog
    Twitter | Instagram | Dribbble | 500px
    MacBook Pro 13" Retina - iPhone 5 32Gb - Monster Beats MIXR - PlayStation PLUS

Sponzor drak3go's Avatar
    Feedback Score
    317 (100%)

Quote Původně napsal headhot View Post
    ceny za cenu dolaru jsou vetsinou prvni den, druhy den na psn jsou za eu, casto si toho vsimam. Naposled treba cely halloween slevy. Kdybych si nekoupil RE:RC za 354, Dead Rising 2 za 121,- a Dead Island GOtY za 300,tak bych byl nasrany
    Přesně to jsem nějak nepochopil. Chtěl jsem si koupit v Halloween slevách I'm Alive, stálo něco kolem 245 Kč. Dnes je tam ale za 405 Kč a to už se mi vyplatí vzít za body na Xbox. Myslel jsem, že uvedené ceny budou platit do konce akce. To má být jako daň za to, že si to člověk nekoupí první den? :-(

Quote Původně napsal nepster View Post

sony nebude dávat hry levněji protože jim to lidi napíšou na blog
    Máš recht, stejně jako např. třeba vláda by nesložila zbraně kdyby jim na Václavák přišlo demonstrovat pár set tisíc lidí ....

Member nepster's Avatar
    Feedback Score
    23 (100%)
    Gamer IDs

ta halloweenská akce má být do 7.11....já sem si naštěstí stihnul koupit co sem chtěl (sice se mi tam zamlouvalo jen infamou:fob) ale stejně nechápu jejich logiku...

Member ROMANVECERA's Avatar
    Feedback Score
    1 (100%)

Mužu se přidat otazkou jestli tam už je ten slibovanej Counter-Strike Global Offensive ???
    Pořad na něj čekam a myslim že nejsem sam.dik
    PS3 80GB,PSP, -- KILLZONE 2,FARCRY 2,BOURNE CONSPIRACY,RATCHET CLANK quest for booty,EYEPET,UNCHARTED 1,UNCHARTED 2,THE ORANGE BOX,UNREAL TOURNAMENT 3,LITTLE BIG PLANET,SACRED 2,DEAD SPACE,SOUL CALIBUR 4

Member Hamagen's Avatar
    Feedback Score
    5 (100%)

Ne neni... a na blogu jaké koliv otázky na CS ignorujou

Member
    Feedback Score
    71 (100%)
    Gamer IDs

Quote Původně napsal ROMANVECERA View Post
    Mužu se přidat otazkou jestli tam už je ten slibovanej Counter-Strike Global Offensive ???
    Pořad na něj čekam a myslim že nejsem sam.dik
    myslim,ze po testu na usa store,autori vedi,ze si nebudou kazit reputaci jeste v evrope, kazdy vi,ze na ps3 fps jsou nehratelne,nikdy se konzolisti nemohou rovnat klavesnici a mysi na pc. Proto byl taky zruseny cross ps3,xbox a pc.
    Pokud mate nejakou Limited nebo Collector´s edici napiste (kupuju na vsechny platformy)
    http://console-forum.net/tema/104158...hlight=zlodeji page 38, N1cCo the GayThief

Member Hamagen's Avatar
    Feedback Score
    5 (100%)

A to je proboha takový problém zprovoznit podporu klávesnice a myši? proč u Unreal Tournament III to šlo, a od tý doby ne?!

Member
    Feedback Score
    71 (100%)
    Gamer IDs

A to je proboha takový problém zprovoznit podporu klávesnice a myši? proč u Unreal Tournament III to šlo, a od tý doby ne?!
    ta hra to musi podporovat,pokud nema podporu mysi a klavesnice,tak se to pak musi pres specialni redukce a tam uz dochazi k nepresnym reakcim. Na pc vzdy budou top fps hry a strategie. Ale to uz je mimo toto tema. (Unreal byl svetla vyjimka) Jinak si myslim,ze s move nastavcem na pistoli,tak fps na konzoli nemusi byt spatne,nez dojde baterie

Member Hamagen's Avatar
    Feedback Score
    5 (100%)

Move s nástavcem na pistoli mam, a killzone 3 se s tim hraje výborně

Co se týše podpory nativně od hry, tak jsem to i myslel, proto jsem dal jako příklad UT3. Dodnes nechápu proč to neimplementujou do všech fps... že si lidi stěžujou že on hraje na padu, a protivník na Keyboard / mouse? To taky mužou řešení okopírovat z UT3... prostě nastavit možnost že na server se připojí jen daná skupina lidí (pad / board, nebo oboje).
    Naposledy upravil: Hamagen - 05.11.2012 v 10:07

Member
    Feedback Score
    71 (100%)
    Gamer IDs

Move s nástavcem na pistoli mam, a killzone 3 se s tim hraje výborně
    to verim, taky killzone je specialne delana hra na playstation.

Jinak z jineho soudku, kolik vam jde udelat nakupu na psn? Od te doby co mam psn+,tak se mi stava,ze kdyz klikdnu na free game download a pak chci nakoupit za penize jinou hru,tak to dela jako by moje karta nemela penize,ale hned 0:01 (jiny den) je vse ok.

Member nepster's Avatar
    Feedback Score
    23 (100%)
    Gamer IDs

mě fps na konzolích nepřijdou tak zlý ano, jistě že se to nedá srovnávat s hraním na pc, ale baví mě to a ovládání (i dualshockem) mi nevadí... ale nejsem si jistej jak to bude s cs...to bude podle mě horší a já jakožto hooodně dlouhodobý hráč cs bych si na to asi nezvyknul a ani to zkoušet radši nechci

hele teď sem poprvé zapnul Borderlands jak to bylo free na +ku..chci se zeptat, na jak dlouho je tak kampaň cca? dík

Member
    Feedback Score
    71 (100%)
    Gamer IDs

borderlands je tak na 10-15 hodin,zalezi jestli pojedes fun run nebo trophy run,ja na tom nahral 200 hodin

Member nepster's Avatar
    Feedback Score
    23 (100%)
    Gamer IDs

na torfeje určitě ne jen co sem to zapnul tak vidim že ani tu kampaň asi ani nedohraju.... ale nehraju na trofeje skoro vůbec já tu hru dohraju jednou a to mi většinou stačí...až na pár výjimek

prozraďte mi prosim, co vás tak zaujalo na hře Journey ? kooukal sem na několik videí ale nenašel sem nic, co by mě natolik uchvátilo na postavičce, která se prochází po poušti tak chci jen vědět co je na tom při hraní tak okouzlujícího...díky
    Naposledy upravil: nepster - 06.11.2012 v 05:50

Stránka 48 z 194 PrvníPrvní ... 3846474849505898148 ... PosledníPoslední

Informace tématu

Users Browsing this Thread

Právě prohlíží 1 uživatelů tohle téma. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobné témata

1. Playstation 3 verze 80GB 2x ovladač.
    Od l0wSkill v sekci PS3 Prodám
    Odpovědi: 20
    Poslední příspěvek: 28.06.2010, 23:42
  2. Odpovědi: 22
    Poslední příspěvek: 03.04.2010, 21:47
  3. Korg DS-10 Plus
    Od Robot2037 v sekci NDS hry
    Odpovědi: 0
    Poslední příspěvek: 04.09.2009, 15:38
  4. Nemůžu se regnout na Uk-PSN ---...--- PSN problém