Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

Během své tiskové konference Sony oznámila novou službu Playstation Plus. Za roční nebo tří měsíční poplatek získáte díky této službě řadu bonusového obsahu. O co se přesně jedná, to nyní oznamuje oficiální stránka této služby. Než se vrhneme na podrobnosti, tak ještě zmíníme, že PlayStation Plus bude k dispozici od konce tohoto měsíce a bude vyžadovat Firmware 3.40.

- Hry: Bavte se u spousty her pro síť PlayStation Network, her minis a klasických hitů pro systém PS one a k tomu navíc získejte prémiové avatary a dynamic themes (dynamická témata) – to vše v hodnotě minimálně 6000 Kč ročně. Obdržíte také slevy do obchodu PlayStation Store a jako jedni z prvních i přístup k ukázkám a zkušebním beta verzím. Protože je obsah v obchodě PlayStation Store každý týden aktualizován, budete se pořád bavit u něčeho nového.

- Zkušební verze plných her: Hodinové zkušební verze vybraných titulů pro síť PlayStation Network a vydaných her na discích Blu-ray Disc vám dají možnost produkt vyzkoušet, dřív než si ho koupíte.

- Automatické stahování: Získávejte zcela bez námahy nejnovější aktualizace system software (systémového softwaru) pro systém PS3, veškeré aktualizace her a navíc i ukázky her.

- Cross-Game Voice Chat

FAQ o PS+ najdete zde: http://console-forum.net/tema/144256-ps-faq-ctete-nez-polozite-otazku

Díl patří JohnnyX360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Raiton09: však já to vim. V SONY vědí, že lidé toto chtěli, tak si řekli: Ano, ale placené.

Mě to může bejt jedno, potom co jsem viděl E3 a konferenci XBOXU tak je to moje jasná volba, jelikož PS3 má výhodu v BD, kterou díky domacímu serveru na BD filmy nepoužiju a ostatní je už stejné + a to velké NATAL!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE Nevím kde bereš ceny, ale Xlive na rok stojí kolem 800kč, PS+ na rok bude stát přes tisícovku :) Za ten obsah to ale podle mě stojí a doufám, že budou pro uživatele PS+ vyhrazeny VIP servery, aby vše běželo plynule a ne jako na normálním PSN, který dost často padá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE Nevím kde bereš ceny, ale Xlive na rok stojí kolem 800kč, PS+ na rok bude stát přes tisícovku :) Za ten obsah to ale podle mě stojí a doufám, že budou pro uživatele PS+ vyhrazeny VIP servery, aby vše běželo plynule a ne jako na normálním PSN, který dost často padá.

Na začátku máš napsané 6000/rok min. Tak jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, tak ještě jednou. PS+ je rozšíření PSN, který není povinný.

Závorka ty kvality PS+ bych neposuzoval do tý doby, dokud nebude v provozu. Já doufám v alespoň vyhrazený VIP serevry, aby všechno běželo jak má, když už se to platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, tak ještě jednou. PS+ je rozšíření PSN, který není povinný.

Závorka ty kvality PS+ bych neposuzoval do tý doby, dokud nebude v provozu. Já doufám v alespoň vyhrazený VIP serevry, aby všechno běželo jak má, když už se to platí.

ale jo to chapu ...jen sem nepochopil slovo zatim :)...takze kdyz zaplatim 1000(cca) tak budu mit neco navic chapu..jinak normalka zustane gratis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo to chapu ...jen sem nepochopil slovo zatim :)...takze kdyz zaplatim 1000(cca) tak budu mit neco navic chapu..jinak normalka zustane gratis :)

je to jen spekulace ale pokud ten + nebude vydělávat aspon z poloviny to co live tak si myslím že psn dopadne stejně jak live ... jen se bojí do toho jít ono když nemusíš platit neplatíš ... proto jsou z xlive takový výdělky ... ale tam jde celkem o kolotoč peněz ... z vydělaných peněž se financují servery, platí se časové exkluzivity, jsou prachy na další DLC atd ... akorát že na prvních místech se financuje i kapsa vývojářů a ms :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jen spekulace ale pokud ten + nebude vydělávat aspon z poloviny to co live tak si myslím že psn dopadne stejně jak live ... jen se bojí do toho jít ono když nemusíš platit neplatíš ... proto jsou z xlive takový výdělky ... ale tam jde celkem o kolotoč peněz ... z vydělaných peněž se financují servery, platí se časové exkluzivity, jsou prachy na další DLC atd ... akorát že na prvních místech se financuje i kapsa vývojářů a ms :)

nj tak uvidime :) to jestli to bude placeny tak to bych si nabehnul :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu